Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

A как се казваше точно групата на песента "Don't funk with my heart" (майтака се пишеше), че не мога да я намеря по заглавие само.

EDIT: Ха . Намерих си я. Black Eyed Peace - Dont Funk With My Heart :P

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тъ.. търся си аз една песничка с едни цигулки.Техно е обаче цялата е с цигулки ако я знае някой да даде линк или поне име да ми каже

Link to comment
Share on other sites

Търся песента която вчера дадоха по STAR ACADEMY когато пускаха най добрите моменти на Вяра.Май балада беше.

Edited by danio
Link to comment
Share on other sites

Търся песента която вчера дадоха по STAR ACADEMY когато пускаха най добрите моменти на Вяра.Май балада беше.

Мисля, че говориш за Еmilia ( не чалгата естествено), а парчето се казва " Big, big girl" :)
Link to comment
Share on other sites

Тъ.. търся си аз една песничка с едни цигулки.Техно е обаче цялата е с цигулки ако я знае някой да даде линк или поне име да ми каже

 

Защо не пробваш Chemical Brothers-Galvanize.Тя цялата с цигулки:)

Link to comment
Share on other sites

Снощи в един бар чух една песничка и много ми хареса. Става въпрос за хаус ремикс на песента на Irene Cara - What a feeling ,нали се сещате - песничката от филма Flashdance. През цялото време на песента се пееше :"...make it happen,make it happen...". Някой ако се сеща нека напише как се казва и кой изпълнява песента.А ако знае и от къде да си я дръпна и напрао ще го черпя :beer: .

Link to comment
Share on other sites

Тази е имам не е тя :)

Dr.Kucho - Tribal adventure (по-вероятно), или Dan Marciano - Good Morning Paris (Dr Kucho remix)- по-малко вероятно.

само не знам що не четете, като по-нагопри имаше питане за същата песен.

 

@Pepe Lopez - global_deejays-what_a_feeling_flashdance__clubhouse_mix

Link to comment
Share on other sites

Снощи в един бар чух една песничка и много ми хареса. Става въпрос за хаус ремикс на песента на Irene Cara - What a feeling ,нали се сещате - песничката от филма Flashdance. През цялото време на песента се пееше :"...make it happen,make it happen...". Някой ако се сеща нека напише как се казва и кой изпълнява песента.А ако знае и от къде да си я дръпна и напрао ще го черпя :beer: .

DJ Bobo- What a feeling

Link to comment
Share on other sites

Търся една балада и знам само припева й: "Love me tonight and I'll love you forever, love me tonight and I'll love you more than ever..."

Някой да знае как се казва и на кой е?

Изпълнява се от жена.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Търся една балада и знам само припева й: "Love me tonight and I'll love you forever, love me tonight and I'll love you more than ever..."

Някой да знае как се казва и на кой е?

Изпълнява се от жена.

Anzhelika Agurbash - Love Me Tonight => май е това .

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли как се казва химна на Милан и от къде да си го сваля. :)

 

Можеш да си го свалиш от мен.My Music>Football Anthems>FdL songs> Inno Milan.... Шернал съм го в ДЦ++,мбокс канал.

 

@Pepe Lopez - global_deejays-what_a_feeling_flashdance__clubhouse_mix

 

Lubb ,мерси тва е парчето :music

Edited by Pepe Lopez
Link to comment
Share on other sites

Прегледах първите 25 страници от тази тема и поне там не открих това, което търся. Става въпрос за музика от шотландски гайди, която я има по филмите и мисля обикновено я свирят на погребения. Песента е тъжна. Сигурна съм, че е с шотландси гайди. Пробвах със саундтрака на Смело сърце, в една от мелодиите там има тема от това, което търся. Благодаря предварително. :D

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Теодора - проба, проба има един мотив в песента, който ми прилича на една друга песен  :bgrin:  (чуйте я и ще видите какво имам на ум) та въпроса ми е как се казва тази песен??? Много ми трябва и ми харесва айде HELP!!!  :)

Първо да ви благодаря зо огромното желание да ми помогнете!!! :) :P

Второ намерих си песента :devil

Трето песента е на LilKim&Dj.Tomek - Kymnotize И пак мерси много на този който се отзова :lol:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на DJ Tiesto с една жена...слушах я доста отдавна и не мога да си спомня мелодията!Не е Silence...евентуално ако има други ги предлагайте,та да видя дали ще я намеря.Спомням си още ,че клипа беше на някаква река или езеро?!

 

EDIT:FireOfLove,същата е!Благодаря...

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

awe hora pomognete tursq pesen kazva se BURSUKA ili toq e izpulnqva :lol: :lol:

awe pei se ne6to LAI LAI LAI LAI i za nqkuv BORSUK ne e na bulgarski :P :P

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на DJ Tiesto с една жена...слушах я доста отдавна и не мога да си спомня мелодията!Не е Silence...евентуално ако има други ги предлагайте,та да видя дали ще я намеря.Спомням си още ,че клипа беше  на някаква река или езеро?!

 

 

Dj Tiesto feat kirsty hawkshaw-"just be"

мисля,че това е песента,която търсиш.

Link to comment
Share on other sites

вчера гледах по МТВ топ10 на Металика и имаше една песен думи незнам обаче даваха някви момичета пиеха в няква стая после се качиха по някви сталби едната пияна маиче и двете и започна ..... след тва нз не о догледах ако някои знае как се казва песената ще сам 100% благодарен

Link to comment
Share on other sites

А аз искам да попитам някои знае ли песните от рекламата на радио Ритмо и по точно оная в която се пееше нещо - "Тирбушона тапата,оцета в салатата"

Ако някои може да ми помогне ще съм благодарен ако пък и кажете и на други кръчмарски песни имената просто вече ще почерпя.Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...