Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

А аз искам да попитам някои знае ли песните от рекламата на радио Ритмо и по точно оная в която се пееше нещо - "Тирбушона тапата,оцета в салатата"

Ако някои може да ми помогне ще съм благодарен ако пък и кажете и на други кръчмарски песни имената просто вече ще почерпя.Мерси :)

 

Песента от рекламата по Ритмо е на Братя Кулинови-Тирбушона-голям хит беше едно време :lol:

 

awe hora pomognete tursq pesen kazva se BURSUKA ili toq e izpulnqva  

awe pei se ne6to LAI LAI LAI LAI i za nqkuv BORSUK ne e na bulgarski 

 

Nicolae Guta-Cine Are Noroc(Bursuk)

Edited by M-Star
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Можеш да си го свалиш от мен.My Music>Football Anthems>FdL songs> Inno Milan.... Шернал съм го в ДЦ++,мбокс канал.

Lubb ,мерси тва е парчето :music

Еми ако искаш може да влезнеш :D

Кажи кога ще си вътре да я дръпна!

Link to comment
Share on other sites

вчера гледах по МТВ топ10 на Металика и имаше една песен думи незнам обаче даваха някви момичета пиеха в няква стая после се качиха по някви сталби едната пияна маиче и двете и започна ..... след тва нз не о догледах ако някои знае как се казва песената ще сам 100% благодарен

Maй говориш за "Whiskey in the jar", ako не се лъжа:)
Link to comment
Share on other sites

Търся името и изпълнителя на една стара българска песен :confused . Някой маже ли да ми помогне?

Част от текса който си спомням е следния:

"Отминали години по рок и по туист и търсиш в календара един откъснат лист луната става плоча небето грамофон в ноща в която свири забравен саксофон"

Благодаря ви предварително! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Maй говориш за "Whiskey in the jar", ako не се лъжа:)

То че е тя - тя е, ама ако може някой да ми каже на кой е оригинала и къде мога да я намеря и дали и тя се казва така - направо ще се изкефя максимално!

Само че не на Тин Лизи или Металика ами най-първата песен. Тя си е типично кънтри! Даже се свири на банджо! :D

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която е чалга и в припева се пее: "Не ме докосваш има нещо. Не ме целуваш има нещо...." Не е от новите, но забравих кой я пееше и как се казваше.

Link to comment
Share on other sites

Значи аз пак търся хит на радио Ритмо и пак го чух от рекламата само че тоя път се сещам само че се пееше "А на маса,А под маса...Танци до зори".И до колкото се сещам тва към края на една от рекламите на радиото :) мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която е чалга и в припева се пее: "Не ме докосваш има нещо. Не ме целуваш има нещо...." Не е от новите, но забравих кой я пееше и как се казваше.

Песента е на Магда - Има нещо. :)

 

ЕДИТ: цък

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

знам че е питано но не ми се чете цялата тема. има една песен румънска е май започва така hello hello.... и тва се повтаря няколко пъти. айде ако някой се сеща да каже коя е :)

Link to comment
Share on other sites

Песента е на Магда - Има нещо.  :)

 

ЕДИТ: цък

10х

Stenli да не би да е Adi de Vito - Alo, Alo

Не мога да се сетя от къде сега да ти дам линк, ама ако няма в DC++ пусни един РМ да влезна да ти го шерна. ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз искам да знам :)

 

 

Има някаква песен, казвала се Тихо Тихо. Пеело се за казармата, ама не е на Южен Вятър - Как тихо капеха листата. Ако някой се сеща и знае някакво такова парче, да пише плс.

Link to comment
Share on other sites

А защо я качваш в торента ами не в някой сайт като дата.бг и просто да дадеш линк. :dry: Само не ми казвай че те е страх от НСБОП.
Link to comment
Share on other sites

@breakneck не е тая :(

Aми кажи нещо по-подробно. Кой я изпълнява? Мъж или жена. Ритмична ли е или е бавна? Някакви по-специфични думи... Ако е румънска почти съм сигурен че ще я имам. Но каталога ми е доста голям и не мога да се сетя така. :)
Link to comment
Share on other sites

Aми кажи нещо по-подробно. Кой я изпълнява? Мъж или жена. Ритмична ли е или е бавна? Някакви по-специфични думи... Ако е румънска почти съм сигурен че ще я имам. Но каталога ми е доста голям и не мога да се сетя така.  :)

еми само помня че в началото се викаше hallo, hallo... много е подобно на това. съжалявам, че не мога да да по-подробно инфо :(

Link to comment
Share on other sites

Stenli оная песен дето е на торента коя е?Смисъл дай някво инфо за нея,щом е известна ;) Може да се сети някой.И тва е глупаво да се дава линк за торент...не всички ползват ;)

Link to comment
Share on other sites

Stenli оная песен дето е на торента коя е?Смисъл дай някво инфо за нея,щом е известна ;) Може да се сети някой.И тва е глупаво да се дава линк за торент...не всички ползват ;)

Цъкпреименуваш фаила на dsa.mp3 и слушаш :music

Link to comment
Share on other sites

Специално тази е на Gigi D'Agostino варианта ,иначе не е оригинала негов ,просто по баслинията требе да го познаете...

Gigi D'Agostino - The Riddle (Instrumental Mix)

Nik Kershaw - The Riddle (1984)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

еми само помня че в началото се викаше hallo, hallo... много е подобно на това. съжалявам, че не мога да да по-подробно инфо :(

Ха, май я олучих. :D Я цъкни тук. Незнам колко е румънска само. :D Сложил съм си я в папка румънско на компютъра, а в инфото в Winamp ми излиза сръбско циганско. :) А бе буламач пълен. Мисля че тоя път съм уцелил. B)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Ха, май я олучих. :D Я цъкни тук. Незнам колко е румънска само. :D Сложил съм си я в папка румънско на компютъра, а в инфото в Winamp ми излиза сръбско циганско. :) А бе буламач пълен. Мисля че тоя път съм уцелил. B)

тва е да :punk вярно че е некъв буламач :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Как се казваше рокаджията, който изпълнява парчето "In the deathcar", kоето мисля, че е от саундтрака на Аризонска мечта. Много е известно. Един такъв старичък, дългокос, жилав рокаджия? От 2 дни се опитвам да се сетя как се казва проклетникът :(

Мерси предварително :wub:

Изпълнява и парчето Lust for life.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...