Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте,

търся една песен (както се очаква) и мога да конкретизирам че това е химна на Германия по времето на Хитер (поне такава информация имам) пее се: Deutchland, Deutchland, Deutchland uber alles ... и т.н. ако някой може да ми даде по-точно инфо за нея ще съм много благодарен. А ако някой може да ми каже и от къде да я сваля има бира с мезе от мен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой ако ми каже коя е песента която върви на това клипче

http://www.madmaxmovies.com/media/video/tr...Back2TheMax.mpg

ще съм му много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам за "изчерпателното обяснение":)

Значи става въпрос за едно техно парче-чух го миналата седмица в "Санто",чувал съм го и по разни модни ревюта като музикален фон.Най-характерното за него са цигулките,които се появяват от време на време и придават малко ориенталско звучене.Малко прилича на Galvanize,но определено не е тя.Ако някой се сеща,да пише!

 

Пичове,понеже гледам,че доста хора се заинтересуваха,снощи пак си чух песничката,ама тоя път я надуших коя е :punk Става въпрос за Dr.Kucho-Belmondo Rulez и по-точно за някой от миксовете на парчето.Пробвайте в DC++,има доста версийки.

Link to comment
Share on other sites

Тая песен я открих как се казва -

Brethren have released their full length CD "Beyond Underground", including the track "Intercepta", as heard in Back 2 The Max (and for which the video clip appears on the Back 2 The Max DVD). The CD is available stand-alone, and also as a limited edition with a comic book (which has, you guessed it, a reasonable amount of Mad Max reference to it as well).

:lol:

Link to comment
Share on other sites

търся песен от 90-те.женски глас..пее се нещо от сорта на"straight come to me".

Link to comment
Share on other sites

tarsq edna mai4e gracka daje nz na koi e mai4e Katty garbi li ne6to takova pee se "Asena mono"

Esena mono - KAiti garbi.mp3

 

еминем да е пускал нещо ново. днеска чух по радиото едно негово парче звучеше много дорбре :music

Link to comment
Share on other sites

търся песен от 90-те.женски глас..пее се нещо от сорта на"straight come to me".

 

Пробвай с Straight Up на Paula Abdul.

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Теодора - проба, проба има един мотив в песента, който ми прилича на една друга песен :bgrin: (чуйте я и ще видите какво имам на ум) та въпроса ми е как се казва тази песен??? Много ми трябва и ми харесва айде HELP!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песничка, леко денсче такова, пееше се нещо от рода на "bring it back" (не на Moloko), песента мисля че е новичка такава, пускат я по радиото. Даже мисля че съм си я слушал на компютъра ама забравих и мелодията и всичко, само тва bring it back ми е в главата :)

 

намерих си я : Shapeshifters - back to basics :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

В началото ми звучеше точно като нея, ама не се пее това. Въпреки че има голяма вероятност да съм свалил някакъв ремикс или не знам какво. Иначе се сетих за мелодийката, пее се нещо от рода на 'bring it back, baby, aiiiiaiiiiiaaiii iieo...." много леко денсче малко латино такова. Иначе това на АТБ ми звучи почти същото, но го няма този елемент. Ако е същата песен можеш ли да я качиш някъде ?

Link to comment
Share on other sites

Niakoi ima li predstava kak se kazva edno tehno par4e,koeto vurtqt po City.Kato se zaslu6ah v melodiata i texta otkrih 4e stava vupros za remix na "Ergelezi"-nali si se se6tate-na6ata pesen "Sveti Georgi",ama na ciganski.Probvah v DC++,ama na "Ergelezi" ni6to ne izliza,a v saita na Sity ne6to ne moga da q otkriq,pomagaite!

 

Sorry za 6liokavicata!

Link to comment
Share on other sites

Niakoi ima li predstava kak se kazva edno tehno par4e,koeto vurtqt po City.Kato se zaslu6ah v melodiata i texta otkrih 4e stava vupros za remix na "Ergelezi"-nali si se se6tate-na6ata pesen "Sveti Georgi",ama na ciganski.Probvah v DC++,ama na "Ergelezi" ni6to ne izliza,a v saita na Sity ne6to ne moga da q otkriq,pomagaite!

 

Sorry za 6liokavicata!

 

Значи песента се казва Едерлези, не Ергелези.Второ никъде я няма и трето, Тошо, мани тая маймуница фе майна :P

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен но не се сещам на кой е ,сещам се само част от припева - Ново гадже ще си намеря теб ще зарежа ще въздишаш по мен цели нощи и дни много ще съжаляваш всичко ще обещаваш

Някоо ако се сеща за песента да ми каже коя е

Link to comment
Share on other sites

Значи песента се казва Едерлези, не Ергелези.Второ никъде я няма и трето, Тошо, мани тая маймуница фе майна :P

 

4ovek,mixa e otka4en,kazvam ti!A i po4ti ne se zabeliazva 4e pesenta e ciganska-trqbva dosta da se vslu6a6!Koito q nameri,da pi6e vednaga.Thanks za imeto na pesenta-naistina ne go znaeh :)

Link to comment
Share on other sites

За Едерлези на Горан Брегович ли става въпрос?

Ако да ...аз я имам, пък и още около 100 човека в DC++ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, надявам се пак да ми помогнете както предните 2 пъти.... много ми хареса песента от филма Constantine - първия път когато Константин влезна в бара - свалих си саундтрака, но вътре я намаше - точно както я нямаше и Felix the housecat - na Sinerman в Cellular. Благодаря ви предварително..:)))

 

PS:Намерих я и си я свалих - съжалявам много момчета:)) Другия път ще се разровя преди да пиша тук. Благодаря ви.

Edited by thephoenix
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...