Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest ifeTo

Ами знам,че песента е на Black Eyed Peas....нова е,в заглавието имаше нещо свързано с 'my heart'....хм...мн готина песен,няма я в уареза :( Ако някой се сети коя е,моля да ми каже :unsure: B)

Link to comment
Share on other sites

Guest ifeTo

Ами знам,че песента е на Black Eyed Peas....нова е,в заглавието имаше нещо свързано с 'my heart'....хм...мн готина песен,няма я в уареза :( Ако някой се сети коя е,моля да ми каже как се казва песента :unsure: B)

Link to comment
Share on other sites

Ами знам,че песента е на  Black Eyed Peas....нова е,в заглавието имаше нещо свързано с 'my heart'....хм...мн готина песен,няма я в уареза  :(  Ако някой се сети коя е,моля да ми каже  :unsure:  B)

Black Eyed Peas => Don't Phunk With My Heart

Link to comment
Share on other sites

Абе хора търся едно парче, много зарибено денс парче е, мисля че е от миналото лято. Беше хит тогава. Много яко. Бийта е много подобен на тоя от парчето на Кали- S-s-ex. Абе тая кали направо е взела същия бийт. Съвсем леко промемен е. И тва парче дет го търся е оригинала и се пее на английски, някаф мъжага го изпълнява, ама нито знам кой е тои, нито как се казва парчето. Моля помогнете.  :)

Aide de nikoi li ne znae ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, незнам точно как да я обясня. Стара е, мисля, че спада към evergreen-ите. Пее се "I Believe in Miracles...". Имаше някакво клипче, в което една мишка седи пред дупката си и танцува на тази песен, докато взима едно парче сиренце от един капан...незнам дали сте го гледали, но анимацийката е яка. Та, за песента става въпрос, не съм сигурен, но мисля, че е от времето на James Brown, доста стара. Мерси предварително.

Айде измислете го, де. Измъчих се вече :cry

Link to comment
Share on other sites

Айде измислете го, де. Измъчих се вече  :cry

 

Да не би да е Hot Chocolates - You Sexy Thing ?

 

EDIT: тук е оригинала, а тук ремикса който лично на мен повече ми допада.

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da mi kaje kak se kazva pesenta ot eto tova klip4e mnogo 6te sam vi blagodaren ako nqkoi  uspee da mi pomogne makar 4e dosta se samnqvam

 

*KLIP4E*

 

 

eee nikoi li neznae kak se kazva taq pesen we bati :(

nqkoi moje li da mi dade link ili da mi kaje kade v wareza ima ka4eni srabski rap ili makedonski da se opitam da q namerq 10x predvaritelno

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери песента с която излизаше Трите Хикса на ринга на кеча ако се сещате. Май се пееше нещо "game" и още там някви работи. Ще съм много благодарен !!!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери песента с която излизаше Трите Хикса на ринга на кеча ако се сещате. Май се пееше нещо "game" и още там някви работи. Ще съм много благодарен !!!

Motorhead - The Game

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Значи става въпрос за една песен, с която Светльо се е представил на кастинга при Слави, по-конкретно, ако сте гледали концерта, когато Слави представи Светльо - дадаха откъс от тази песен (супер високо си беше вдигнал гласа и слави направи една физиономия тип "баси изрода"). Ако някой помогне - ще съм благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...