Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Как се казваше рокаджията, който изпълнява парчето "In the deathcar", kоето мисля, че е от саундтрака на Аризонска мечта. Много е известно. Един такъв старичък, дългокос, жилав рокаджия? От 2 дни се опитвам да се сетя как се казва проклетникът :( 

Мерси предварително :wub:

Изпълнява и парчето Lust for life.

Iggy Pop?

A небеше ли група туй?!

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Как се казваше рокаджията, който изпълнява парчето "In the deathcar", kоето мисля, че е от саундтрака на Аризонска мечта. Много е известно. Един такъв старичък, дългокос, жилав рокаджия? От 2 дни се опитвам да се сетя как се казва проклетникът :( 

Мерси предварително :wub:

Изпълнява и парчето Lust for life.

е как,че за бай ти Иги става дума.

 

A bowling wind is whistling in the night

мy dog is growling in the dark

сomething's pulling me outside

to ride around in circles

i know that you have got the time

coz anything I want, you do

you'll take a ride through the strangers

who don't understand how to feel

in the deathcar, we're alive...

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

е как,че за бай ти Иги става дума.

 

A bowling wind is whistling in the night

мy dog is growling in the dark

сomething's pulling me outside

to ride around in circles

i know that you have got the time

coz anything I want, you do

you'll take a ride through the strangers

who don't understand how to feel

in the deathcar, we're alive...

Mного яко парче :punk
Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся едно инструменталче за класическа китара. Преди известно време Цветан недялков и Ники Арабаджиев я свиреха преди вица на Шоуто на Слави. Мисля че е някаква пиеса за китара, звучи леко испанска, но не съм сигурен. Не знам как се казва и на кой е, ето защо се надявам на вас да ми кажете! :)

Link to comment
Share on other sites

Търся едно парче с Maxim (от  Prodigy) и една мадама.Въртят го по TMF но рядко

Maxim - I don't care това е парчето, ама за линк немога да ти помогна. Влизай в DC++

Link to comment
Share on other sites

Търся последната песен на Адриян Минюн (изпълнителят на Дискотека Боом)Тааа...песента много се върти, но не й знам името :( Пее се нещо от сорта на Ashta getta sufenine или нещо такова.Моля някой ако се сеща помогне :)

Link to comment
Share on other sites

Търся последната песен на Адриян Минюн (изпълнителят на Дискотека Боом)Тааа...песента много се върти, но не й знам името :( Пее се нещо от сорта на Ashta getta sufenine или нещо такова.Моля някой ако се сеща помогне :)

Да не би да е As Reneta :huh: . Отигинал на Тони Стораро - За една жена

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен ето част от текста и:

What's....What's going on in your mind......

и накрая завършва припева Everything's fine So fine-пее го женски вокал.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен ето част от текста и:

What's....What's going on in your mind......

и накрая завършва припева Everything's fine So fine-пее го женски вокал.

Beat System - What's Going On

Link to comment
Share on other sites

търся една нова песничка , house парче , женски глас пее само "It's all about youuuu..." мелодията е доста известна

мерси предварително :)

:rolleyes: Dr. Kucho :rolleyes: - Belmondo rulezzzzzzz :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен гледах й клипа ония ден по МТВ.Значи клипа и песента са свързани с оная жаба дето се прави на мотор Crazy Frof или Anoying Thing нещо такова и цялата песен е направена как тая жаба си кара и си бръмка така ама много яко беше ако може някои да ми каже как се казва.Ако това ще помогне в дискотека Карамел много я пускаха оная вечер :)

Edited by cTo9H
Link to comment
Share on other sites

Наскоро в Others беше пусната тема за тая жаба. Май се казваше нещо като: "болно филмче ... crazy frog". Ако искаш потърси я. Ето ти линк към клипчето, ама за аудио не мога да ти помогна. Може да пробваш да си извлечеш музиката от клипа с някоя програмка. ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка от филма Chateauvallon,това се и пее в песента,често я "въртят" по Радио 1,но е на френски и не мога да схвана нищо от текста.Филма е отпреди 10-15 години,може и повече даже,по-големите във форума сигурно ще се сетят.

Ако някой има идея как се казва или откъде мога да си я изтегля,ще бъда благодaрен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...