Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

welcome to my galaxy the place to be on universe тва се пее нова песен е въртят е по радиата пробвах с гоогле но не излиза нищо подобно та някои да знае коя е тая песен ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

welcome to my galaxy the place to be on universe тва се пее нова песен е въртят е по радиата пробвах с гоогле но не излиза нищо подобно та някои да знае коя е тая песен ?

Alcazar - Alcastar :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах в гугъл ама нищо не намира! Та става въпрос за една българска песен, леко блус. Сещам се два откъса от текста: "Гледах към небето...."; "Правил съм за теб какво ли не" - ами това е което знам. Ако някой може да помогне - ще се радвам! :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една много хубава стара песен...

Пееше се..... сигурно е в припева т'ва... Пее се "loooooooooooooooooooooooooooove" ама т'ва бая време го държи на един тон певеца... Много внушително звучи едно такова... като мюзикъл.. дано някой да се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една много хубава стара песен...

Пееше се..... сигурно е в припева т'ва... Пее се "loooooooooooooooooooooooooooove" ама т'ва бая време го държи на един тон певеца... Много внушително звучи едно такова... като мюзикъл.. дано някой да се сети :)

Имаме голям мерак да ти помогнем,ама дай повече инфо де! Какъв стил е поне.? Колко старо е парчето?
Link to comment
Share on other sites

Ами как да го кажа... Тя е известна песен... доста хора би трябвало да са я чували ама не знам. Мисля че е м/у късните 60's и 80's ... Някъде там... Пее се "Лъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъв" (в превод - любов :) ).

Link to comment
Share on other sites

Преди малко един от кочовете в Стар Академи пя няква българска песен,в която се пееше - "Давам всичко за теб..." и нататък не го знам.Песента е много известна,би трябвало да я знаете.

Link to comment
Share on other sites

Търся една много хубава стара песен...

Пееше се..... сигурно е в припева т'ва... Пее се "loooooooooooooooooooooooooooove" ама т'ва бая време го държи на един тон певеца... Много внушително звучи едно такова... като мюзикъл.. дано някой да се сети :)

Ами как да го кажа... Тя е известна песен... доста хора би трябвало да са я чували ама не знам. Мисля че е м/у късните 60's и 80's ... Някъде там... Пее се "Лъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъв" (в превод - любов  :) ).

Браво! След два поста вече знаем.... една цяла дума от песента.

Link to comment
Share on other sites

А как точно се казваше песента на Марин от Стар Академи  и кой я изпълняваше?(за последната говоря)

Righteous brothers - Unchained melody

Велика песен!

Link to comment
Share on other sites

Мдам... и аз точно си мислех че единствената песен с "Loooooooooooooove", за която се сещам е Unchained melody. Между другото Марин, макар да е супер детенце има глас...последната песен я изкара супер яко...

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше едно клипче с вдама дет се мляскат през цялото време.

Как се казва песента и кой я пее? Помня само че имаше некво "vs"!

Link to comment
Share on other sites

@melo_girl : ем че тука се помага, така е, ама все още не сме станали медиуми, кажи ново ли е старо ли е, мъж ли пее, жена ли пее, какво пее (за части от текста също няма да е лошо), аз клипове не гледам ама на други можеш да помогнеш да се сетят....

Link to comment
Share on other sites

Не.

Накаква пичка и някакъв пич, през цялото време им дават езиците. Целият клип се мляскат, даже не им се виждат лицата. Песента помня, че беше горе/долу готина, ама не се сещам за име :(

Link to comment
Share on other sites

За песента с целуването ми се върти U2 в главата,но не съм много сигурен.Пускаха я доста често по музикалните канали.Действието се развиваше на едно летище май.

Link to comment
Share on other sites

Сещам се за клипа.През цялото време се мляскат едни с продупчени езици май. Денс парче е. Тип Eurodance .Готино е.По ТМФ го пускаха много преди около 3 години. Мисля си да не е на Novy vs Eniac ,ама хич не съм сигурен!

Link to comment
Share on other sites

на massive attack e,но не се сещам сега как се казва парчето.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...