Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Tarsq edna stara pesni4ka(disco hit ot 90-te).Pee myj(na pripeva ne6to ot sorta "play again" i jeni se vkliu4vat sa6to, peqt sa6toto sled nego i melodiqta na zaden palan varvi edno piano.Qko takova ritmi4no par4e e .(tipi4no za disco ot 90-te)PLS ako nqkoi se seti da kazva.10x predvaritelno :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nqkoi moje li da mi dade link na pesenta na Samantha Fox-Touch me...

Що не пробваш там където трябва ?

 

Tarsq edna stara pesni4ka(disco hit ot 90-te).Pee myj(na pripeva ne6to ot sorta "play again" i jeni se vkliu4vat sa6to, peqt sa6toto sled nego i melodiqta na zaden palan varvi edno piano.Qko takova ritmi4no par4e e .(tipi4no za disco ot 90-te)PLS ako nqkoi se seti da kazva.10x predvaritelno biggrin.gif

Пробвай с T-spoon - I'll be missing you (нямам го и не можах да го намеря, но текста е подобен, пък имам няколко други парчета, напълно е възможно. Иначе ако се сетиш някъв друг лаф по парчето, сподели :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

eee nikoi li neznae kak se kazva taq pesen we bati :(

nqkoi moje li da mi dade link ili da mi kaje kade v wareza ima ka4eni srabski rap ili makedonski da se opitam da q namerq 10x predvaritelno

 

nqkoi moje li da mi kaje kak se kazva pesenta ot eto tova klip4e mnogo 6te sam vi blagodaren ako nqkoi uspee da mi pomogne makar 4e dosta se samnqvam

 

*KLIP4E*

 

 

pomo6t.... :excl:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Значи става въпрос за една песен, с която Светльо се е представил на кастинга при Слави, по-конкретно, ако сте гледали концерта, когато Слави представи Светльо - дадаха откъс от тази песен (супер високо си беше вдигнал гласа и слави направи една физиономия тип "баси изрода"). Ако някой помогне - ще съм благодарен!

Гледах как Слави го представи на концерта,но то се чува много малко от песента =>".....Ааааааооооааааааооооууууу come on good baby..." Ako някой е гледал кастинга,когато го даваха по БТВ и е чул цялата песен (даже сигурно и името са и казали) може и да знае .

Link to comment
Share on other sites

Имаше 1 песен, по Господари на Ефира я пускаха в едно предаване, май беше на Руслан Маинов, свързваха я с песента на Кафе - Лорейн. Имаше същата мелодия и казваха че Кафе са взаимствали с тази песен за направата на тяхната !!! Моля ви помогнетееее :(

Link to comment
Share on other sites

Имаше 1 песен, по Господари на Ефира я пускаха в едно предаване, май беше на Руслан Маинов, свързваха я с песента на КаДе - Лорейн. Имаше същата мелодия и казваха че Кафе са взаимствали с тази песен за направата на тяхната !!! Моля ви помогнетееее :(

 

 

Ами виж тук

 

В началото на темата има линкове на песни които приличат на Лорейн има песен и на Руслан Маинов

Link to comment
Share on other sites

Гледах как Слави го представи на концерта,но то се чува много малко от песента =>".....Ааааааооооааааааооооууууу come on good baby..." Ako някой е гледал кастинга,когато го даваха по БТВ и е чул цялата песен (даже сигурно и името са и казали) може и да знае .

Да, знам че е оскъдна информацийката :unsure:

Надявам се наистина някой да го е гледал, защото песента наистина обещава да е много яка! :punk

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже кой изпълнява гръцкия вариант на песента на Алисия Палиш ме?

Само знам, че е мъж.

10х предварително:)

Link to comment
Share on other sites

сори за офа ...но понеже вече не можем да дърпаме от уареза намиерането на мп3-ката е по-сложно...нека всеки които може да дава линк :)

Link to comment
Share on other sites

сори за офа ...но понеже вече не можем да дърпаме от  уареза намиерането на мп3-ката е по-сложно...нека всеки които може да дава линк  :)

В еМуле-то не се намират толкова трудно :))

Аз търся песента от рекламата на кока-кола дето се пее I wanna take you on the roller coaster [..] I feel you closer.. ,там дето има едно като рампа (червено) на рекламата..

Link to comment
Share on other sites

В еМуле-то не се намират толкова трудно :))

Аз търся песента от рекламата на кока-кола дето се пее I wanna take you on the roller coaster [..] I feel you closer.. ,там дето има едно като рампа (червено) на рекламата..

песента се казва leave behaind you (не съм ама хич сигорен че се пише така ;) )

Edited by NightWolf
Link to comment
Share on other sites

Песничката е от саундтрака на матрицата, по-рано в темата беше питано за нея ако ти се чете си потърси, мисля че е на Lunatic Calm - Leave You Far Behind

P.S. - пише се сигурен, не сигорен ;)

 

[EDIT] - виж и текста, аз си мисля, че е същата песен щото се пак и аз съм я слушал :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

Песничката е от саундтрака на матрицата, по-рано в темата беше питано за нея ако ти се чете си потърси, мисля че е на Lunatic Calm - Leave You Far Behind

P.S. - пише се сигурен, не сигорен ;)

Сега ще я сваля и ще кажа дали е тя :) Преди аз бях питал към 70-тата страница обаче не беше тази ,която ми бяха отговорили :)

Link to comment
Share on other sites

Търся музиката от филма "Шотландски боец". Благодаря предварително.

Ама кой? Серийния или другия? Ако е серийния зависи за коя точно питаш. Едната, където се пее Here we are born to be kings we're the princes of the universe се казва Queen - Princes of the Universe, а тази дето се пее Who wants to live forever - пак е на Queen и се казва както се пее. :D

Link to comment
Share on other sites

Ама кой? Серийния или другия? Ако е серийния зависи за коя точно питаш. Едната, където се пее Here we are born to be kings we're the princes of the universe се казва  Queen - Princes of the Universe, а тази дето се пее Who wants to live forever - пак е на Queen и се казва както се пее. :D

мерси . за тва на queen ставаше въпрос
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже как се казва тази песен

http://play.evrocom.net/dl/incoming/+PRD/unnamed.wav

И ще сам му много благодарен ако може да ми даде линк кам нея  :)

Cardigans - My favorite game

 

Link ей сега :)

 

E bl8 даде ;)

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...