Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има една песен мисля че е на Брайън Адамс...Пее се нещо от сорта на  Wherever you go...wherever you take,I will be right here waiting for you...

Ако някой знае да казва :punk

< Brian Adams - I Will Be Right Here Waiting For You > това е песничката.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"В този град старомоден и скучен. освен да се влюбиш просто няма какво да се случи"

 

на някой да му е позната тази песничка :rolleyes:

 

< Brian Adams - I Will Be Right Here Waiting For You >  това е песничката.

песента не беше ли на richard marx-right here waiting :bgrin:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

песента не беше ли на richard marx-right here waiting
Той каза , че е на Brian Adams и затова си мисля , че за тази става въпрос и при отговор
Мрси много
> > > Затова си мисля , че тази е била :) Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Незнам как да ви я обясня песента която търся. Много я въртят по заведенията. Едно клубно хитче не съм забелязал да се пее нещо но един мъж много зверски се извиква о ла ла ла ла.

 

Егати и обяснението нали?

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам за "изчерпателното обяснение":)

Значи става въпрос за едно техно парче-чух го миналата седмица в "Санто",чувал съм го и по разни модни ревюта като музикален фон.Най-характерното за него са цигулките,които се появяват от време на време и придават малко ориенталско звучене.Малко прилича на Galvanize,но определено не е тя.Ако някой се сеща,да пише!

Edited by M-Star
Link to comment
Share on other sites

Mstar пробвай това парче Alf.Leila.W.Leila.-.Saeed

А иначе аз имам един рекуест.Въртят една песен по радиото дето се пее Sugar o honey honey нещо такова.Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам за "изчерпателното обяснение":)

Значи става въпрос за едно техно парче-чух го миналата седмица в "Санто",чувал съм го и по разни модни ревюта като музикален фон.Най-характерното за него са цигулките,които се появяват от време на време и придават малко ориенталско звучене.Малко прилича на Galvanize,но определено не е тя.Ако някой се сеща,да пише!

 

абе аз се чудя дали това не е и което аз търся!само да попитам дали в тази песен, за която питаш не се пее по някое - Fuck you, fuck you real good!, а преди това един женски глас пее нещо, мисля на испански.

Link to comment
Share on other sites

абе аз се чудя дали това не е и което аз търся!само да попитам дали в тази песен, за която питаш не се пее по някое - Fuck you, fuck you real good!, а преди това един женски глас пее нещо, мисля на испански.

Нямам никаква предтава-бях пиян:)За всеки случай от всички предложения до сега не успях да намеря песента,която ми трябва,така че можете да продължавате да мислите,ако не ви е писнало вече:)

Link to comment
Share on other sites

M Star ,Dr.Kucho - Tribal Adventure или Dan Marciano - Good Morning Paris

Farrell , Zucchero може да е с Baila Morena

 

пробвах се тези, които между другото са много добри, но не са това , което търся.Същото важи и за предложението на Venoman.

та това, което търся е (на мен на такова ми прилича) tribal , като има разни цигулки, които се вклюват от време на време, а в началото на песента някаква жена говори на испаски, а след това по някое време пак женски глас на англейски говори на английски и по някое време на тази реч се чува Fuck you!Fuck you real good!. Там където я слушах диджеят по време на песента каза "Take a deep breath!", ама незнам али , заото така се казва песента, или , за да не се задушши някой от кеф като чуе рефрена на песента.

Link to comment
Share on other sites

Lubb , Jerry Ropero And Denis The Menace - Fuck U

 

 

благодаря много! тъкмо я намерих и я свалих и тръгнах да отварям темата, за да напиша как се казва и виждам, че ти вече си ми помогнал!страшен си пич!

Link to comment
Share on other sites

а да видим дали познавате и българската музика-та песента е нещо като сватбарска и като я чух ми хареса звученето макар да не са ми много хорошо тоя вид песни започва със "Аз не искам мила мамо ма работа в ТКЗС-то не желая мила мамо ма работа на полето" а как се казва и кой я пее надявам се ще кажете вие

Link to comment
Share on other sites

а да видим дали познавате и българската музика-та песента е нещо като сватбарска и като я чух ми хареса звученето макар да не са ми много хорошо тоя вид песни започва със "Аз не искам мила мамо ма работа в ТКЗС-то не желая мила мамо ма работа на полето" а как се казва и кой я пее надявам се ще кажете вие

абе на виевската фолк група е, ама проблема е, че се казва Хороводна китка, а във всеки албум имат по една такава посене. албумът е от 2000 год., мисля.имам я и като направят торент сайта (надявам се че ще мога да качвам) ще я кача, щото друг вариант е да я сложа на дейтаком и да пратя линк на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро тръгна една реклама на кафе Елит, с една мадама и един пич и прочие..та, някой знае ли коя е песента към рекламата?

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песничка , която я пускат по "Фреш". Май е румънска и я пее жена ама как се казва и евентуално от къде да си я сваля ?

Activ - Doar Cu Tine тази ли е :confused :confused

в DC++ я има

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...