Jump to content

Photo

Търся една песен, но не знам как се казва

• Please log in to reply
10270 replies to this topic

#1 DeZoeker

DeZoeker

Craiceáilte

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 694 posts

Posted 15 October 2004 - 06:40

В тази тема можете да питате за песни, чиито изпълнители и/или заглавия не знаете. При все, че настоящата тема е предвидена именно за такива проблеми, не забравяйте най-напред да потърсите отговора на въпроса си сами по начините, посочени от ov3rm4n в следващия пост.

За върпос в темата се натиска бутона Posted Image, който се намира долу в дясно във всяка тема, а не се натиска бутона Posted Image
I handglide, you handglide, he she handglides, we handglid, you handglidid, they handglidididid.

#2 samkijot

samkijot

brannik

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7447 posts

Posted 18 October 2004 - 19:21

така ... на мен ми трябва I wish You Love на Chrissie Hydne от саундтрака на Eye of the Beholder.

много ме е яд, защо преди я имах, но съм си раздал дисковете, а тази песен доколкото помня доста трудно я намерих и изтеглих(малко source). и сега пак я има в kazaa-та, но изгледите да я дръпна са мнооо малки.

отбелязвам, че ми трябва версията от въпросния саундтрак ;)

---mod note:

В тази тема можете да питате за песни, чиито изпълнители и/или заглавия не знаете.

<{POST_SNAPBACK}>

Ти в случая кое не знаеш та си пуснал това в тук? Името на песента? Кой я изпълнява? Това е заявка за песен. =>

4. Ако търсите филм, игра, песен, албум, софтуер или нещо друго, използвайте закарфичените теми Posted Image Requests — такива има специално направени във всеки раздел. Request-и извън тези теми водят до затваряне и/или изтриване на темата и забележка за участника.

#3 vinyl_master

vinyl_master

Blue Fear

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4933 posts

Posted 18 October 2004 - 19:24

пуу за мен :) ,а ще ти е кача скоро :)
самоче можеше и да пишеш в музик рикуестс

ov3rm4n май много избърза ,смислъл порастърсих се и разбрах ,че май не е Chrissie Hydne а на Natalie Cole ,може и да греша все пак

Edited by hooliganix, 18 October 2004 - 19:39.

Ако съм пропуснал препинателен знак вземи си от резервите: .....,,,,,,,?????!!!!!::::;;;;----""""""(())
| Tech Reviews, Cameras, Drones plus great coupons | Основи На Модерната Електронна Музика | Център за професионално обучение - Хармония |

#4 Niilo

Niilo

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 392 posts

Posted 18 October 2004 - 19:37

Някой да знае как се казва оригинала на Era - The mass?

П.П. Ако я нямате, можете да си я свалите от тук :)
Когато на хубав човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е хубаво - това е чалга.

Posted Image

#5 sandman

sandman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3685 posts

Posted 18 October 2004 - 19:37

Винаги съм правил така - проверявал съм първо в гуугъл с част от текста, обаче сега проблема е малко по-различен! Т.е. не знам точно как е текста! Опитах в гуугъл, но ударих на камък. Спомням си как звучи песента, нова е обаче не се сещам за текста. Беше нещо от рода: Oooh oohoooo, oho ohoooo (tuk ne znam teksta) после става: I'll be waching, I'll be waiting (i tuka ne znam teksta, dori ne sym siguren za tova koeto napisah dali e taka) То е някакво много свежо денс парче често го въртят по радиото. Сигурно почти никаква инфо. не можах да дам, а много ми се слуша тази песен. Ако някой я знае (което ме съмнява с тази информ.дето дадох) да каже!
Мечо Пух: Гъбке, ще те набера!
Гъбката: Затвори Мечо, аз ще те набера!

#6 samkijot

samkijot

brannik

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7447 posts

Posted 18 October 2004 - 19:41

... ами предполагам, че съм "извън правилата" :woot ... щом отбелязваш.

.... ама така или иначе в темата за "заявки" вдигате много тупурдия, ако някой си поиска дадена песен и реших да пиша тук. освен това тази тема ми е малко странна ....

айде, по правилата - трябва ми една песен от саундтрака на Eye of the Beholder, в която се пее следното:

I wish you bluebirds in the spring
To give your heart a song to sing
And then a kiss, but more than this
I wish you love

#7 vinyl_master

vinyl_master

Blue Fear

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4933 posts

Posted 18 October 2004 - 19:47

Posted Image
Както казах ,май съм прав :)
Самоче тя пък непяла във филма ама лириката съвпада ..а ся де :)
Мани другото ами и трети артист излезна Shirley Bassey

Edited by hooliganix, 18 October 2004 - 19:53.

Ако съм пропуснал препинателен знак вземи си от резервите: .....,,,,,,,?????!!!!!::::;;;;----""""""(())
| Tech Reviews, Cameras, Drones plus great coupons | Основи На Модерната Електронна Музика | Център за професионално обучение - Хармония |

#8 ov3rm4n

ov3rm4n

дрон

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6797 posts

Posted 18 October 2004 - 19:52

samkijot... Това твоето вече е подигравка.

В темата за заявки се вдига "тупурдия" когато някой даде заявка без никаква полезна за ъплоудъра информация за песента, която иска. От сорта на - дет се пее "на на на", май я пее еди кой си. И за да може този някой, дето иска, ама не знае какво иска, все пак да даде свястно заявката си, така че ъплоудърите да не губят време в търсене (все пак достатъчно от личното си време ви дават), е направена тази тема - в която първо да се опита да намери информация за песента и тогава да я заяви - вече в удобен за изпълнение вид.

Както забелязваш - забележка за тази заявка извън правилата до момента нямаше. Само напомняне. Но тоя втория ти пост малко променя нещата. За да го вземеш насериозно - 20% да ти напомнят...

#9 JDFU

JDFU

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3385 posts

Posted 18 October 2004 - 20:15

Neznam dali tva e mqstoto, ama da popitam na koi e originala na unbelievable (deto sa pee .....you're unbelievable....)

#10 SDawn

SDawn

Tabula Raza

• Members +
  • PipPipPip
  • 217 posts

Posted 18 October 2004 - 20:18

Neznam dali tva e mqstoto, ama da popitam na koi e originala na unbelievable (deto sa pee .....you're unbelievable....)

<{POST_SNAPBACK}>

Не е ли на EMF?
I don't have an attitude problem. You have a perception problem.

#11 JDFU

JDFU

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3385 posts

Posted 18 October 2004 - 20:30

Не е ли на EMF?

<{POST_SNAPBACK}>

Ami neznam shtoto google izkara nqkolko. Mersi

#12 samkijot

samkijot

brannik

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7447 posts

Posted 18 October 2004 - 20:48

samkijot: Я чуй т'ва и кай дали е тя

<{POST_SNAPBACK}>

абсолютно :punk

сега ако кажеш къде е и тцялата, имаш бири от мен :beerchug

Edited by netrootbg, 21 December 2005 - 19:04.

#13 Imago

Imago

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 652 posts

Posted 18 October 2004 - 20:53

Винаги съм правил така - проверявал съм първо в гуугъл с част от текста, обаче сега проблема е малко по-различен! Т.е. не знам точно как е текста! Опитах в гуугъл, но ударих на камък. Спомням си как звучи песента, нова е обаче не се сещам за текста. Беше нещо от рода: Oooh oohoooo, oho ohoooo (tuk ne znam teksta) после става: I'll be waching, I'll be waiting (i tuka ne znam teksta, dori ne sym siguren za tova koeto napisah dali e taka) То е някакво много свежо денс парче често го въртят по радиото. Сигурно почти никаква инфо. не можах да дам, а много ми се слуша тази песен. Ако някой я знае (което ме съмнява с тази информ.дето дадох) да каже!

<{POST_SNAPBACK}>

Това не е ли ?

Edited by Imago, 18 October 2004 - 20:55.

#14 sandman

sandman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3685 posts

Posted 18 October 2004 - 21:00

Това не е ли ?

<{POST_SNAPBACK}>

Даааааа! :woot :woot :woot
Много ти благодаря!!!!! :woot :woot :woot
Ето за това го обичам този форум - защото все някой ще ти помогне!
Още веднъж благодаря! :music :music :music
Мечо Пух: Гъбке, ще те набера!
Гъбката: Затвори Мечо, аз ще те набера!

#15 vinyl_master

vinyl_master

Blue Fear

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4933 posts

Posted 18 October 2004 - 21:44

абсолютно  :punk

сега ако кажеш къде е и тцялата, имаш бири от мен :beerchug

<{POST_SNAPBACK}>

Айде сваляй и със здраве да си я слушаш :)

#16 Stenli

Stenli

dafuq

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8538 posts

Posted 18 October 2004 - 21:52

От доста време чакам подобно нещо. За това искам 1-во да кажа едно голямо браво на DeZoeker за тази тема.
Та по въпроса. Търся от 2-3 месеца една песен по Радио 1 я пускат. Потърсих по текст в google но нищо не намерих :( . Ето и част от него която успях да хвана "night after night i'm waiting for you, night after night i'm.... for your touch for your love" Песента се пее от жена с много специфичен глас леко дрезгав. Дано някой да се сети коя е тази песничка, че много ми харесва а не мога да си я намеря :cry Благодаря ви предварително :)

По-добре дъщеря курва отколкото син левскар!

#17 samkijot

samkijot

brannik

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7447 posts

Posted 18 October 2004 - 22:17

Айде сваляй и със здраве да си я слушаш :)

<{POST_SNAPBACK}>

мерси много. т'ва ще свърши работа. наистина е възможно обаче да съм се объркал, но преди време свалих Chrissie Hynde (в това съм напълно убеден), а с тази версия на natalie cole много си приличат. дори не мога да различа гласовете. все пак ето и въпросната изпълнителка, но това не е от саундтрака http://www.warez.ru:...*TEMP/samkijot/

#18 vinyl_master

vinyl_master

Blue Fear

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4933 posts

Posted 18 October 2004 - 22:37

Оригиналната испълнителка си е Natalie Cole ,както казах и преди ,ане Crissie Hydne. Тя нигога не е пяла това ,така e щото в p2p шитните ги има сякви .То 1 което е няма издаден соундтрак (поне аз ненамерих) което ще рече ,че има само Music Appearance By....

#19 DeZoeker

DeZoeker

Craiceáilte

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 694 posts

Posted 18 October 2004 - 23:04

Търся от 2-3 месеца една песен по Радио 1 я пускат. Потърсих по текст в google но нищо не намерих :( . Ето и част от него която успях да хвана "night after night i'm waiting for you, night after night i'm.... for your touch for your love" Песента се пее от жена с много специфичен глас леко дрезгав.

<{POST_SNAPBACK}>

Ingrid Cup - I Will Not Die
http://free.data.bg/.....20not die.mp3
I handglide, you handglide, he she handglides, we handglid, you handglidid, they handglidididid.

#20 Stenli

Stenli

dafuq

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8538 posts

Posted 18 October 2004 - 23:12

Ingrid Cup - I Will Not Die
http://free.data.bg/.....20not die.mp3

<{POST_SNAPBACK}>

Точно тази е мерси много :rolleyes:

По-добре дъщеря курва отколкото син левскар!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Google (1)