Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има нов ремикс на Абба - Мама миа , но кой го изпълнява ? ? ? и естествено ако някой знае линкче :) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има нов ремикс на Абба - Мама миа   , но кой го изпълнява ? ? ? и естествено ако някой знае линкче :)  .

shana vanguarde - mamma mia (club mix) линк малко по-късно ако намеря ;)

 

 

песента я имаше в датацом ама са я изтрили :(

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

shana vanguarde - mamma mia (club mix)  линк малко по-късно ако намеря ;)

песента я имаше в датацом ама са я изтрили :(

Благодарско ! Ще се опитам сам да си я намеря :)

Link to comment
Share on other sites

Начи търся една песничка ... Хаусче такова, нещо подобно на Coracao, начи пее жена, припева е нещо от рода на "Та-ра-ра, та-ра-та, та-ра-ра, та-рара, ляляля (в смисъл избърворва нещо)", и знам само че по едно време казва също и "вамос а бала" ... Пускат го по фреш , катрата ... днеска следобед го слушах и по ситито, дано ме разбирате :)

 

[EDIT] - Ставало е въпрос за Noferini and DJ Guy feat. Hilary - Pra Sonhar

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

Tarsia 1 pesen,vartqt q po radiata.Pee se ne6to ot roda:.......You should let me love you........i t.n.Pesenta e R&B,prili4a mi na Joe ili na Mario Winans,ama ne sam siguren.Molq Pomognete!!!

 

Sa6to taka si tarsia i soundtraka na 'The New Guy" (4isto Nov I Gotin )!!!!

Edited by *DIDO*
Link to comment
Share on other sites

*DIDO* : Пробвай с Mario - Let me Love You (сега ще потърся линк) , за саундтрака пробвай в темата за рекуести :)

 

[EDIT] - Прас или клик

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

Търся една олдскуул чалга в което се пее нещо от сорта на: "прости ми братко, че не съм сега до теб...". Надявам се някой да се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една олдскуул чалга в което се пее нещо от сорта на: "прости ми братко, че не съм сега до теб...". Надявам се някой да се сети :)

probvai Galin - Za tebe bratko

tarsq edno tehno sas kokoshki nqkvi kokoshki ima vatre zvuci pisaci sqkvi takiva ako nqkoi se se6ta za tova tehno s koko6ki da pishe

Link to comment
Share on other sites

probvai Galin - Za tebe bratko

tarsq edno tehno sas kokoshki nqkvi kokoshki ima vatre zvuci pisaci sqkvi takiva ako nqkoi se se6ta za tova tehno s koko6ki da pishe

 

Виж назад в темата е питано за тази песен не веднъж.Аз сега ще видя тази на Галин.

 

EDIT: Тя е мерси много. :)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, май се казваше "Save the children" или "save the world" , една старичка песничка, мисля че се изпълнява от сборна формация, беше измислена във връзка с нещо от рода на гладуващите в африка или не знам ... Тя е доста популярна такава тряа да сте я чували :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, май се казваше "Save the children" или "save the world" , една старичка песничка, мисля че се изпълнява от сборна формация, беше измислена във връзка с нещо от рода на гладуващите в африка или не знам ... Тя е доста популярна такава тряа да сте я чували :)

 

Да не става въпрос за Michael Jackson - Heal the world или пък earthsong ?

Link to comment
Share on other sites

Май имаш предвид "We are the world", ама не мога да ти дам линк сега.

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песничка , която я пускат по "Фреш". Май е румънска и я пее жена ама как се казва и евентуално от къде да си я сваля ?

Link to comment
Share on other sites

начи търся 1 песен.Незнам кой я изълнява ама сега е хит и я въртят непрекъснато по радиото.

Гледал съм клипа 2-3 пъти и там 1 пич играе на карти с бая мадами и по едно време момичетата захвърлят картите и започват да танцуват по масата

10х предварителноо :)

Link to comment
Share on other sites

Help people.

Знам, че вече е питано, ама след като никой не отговори на предишният чалгаджия аз да питам пак.

Как се казва онази песен, дето я пускат в Палмите. Пее се "В Палмите е рая....палмите...палмите". Който е бил там, я знае. Ако знаете как се казва, пишете.

Link to comment
Share on other sites

@ CHEFOTO Мисля, че парчето се казва "Out of touch", а я изпълняват "Uniting nations"или нещо такова! Дано я намериш:)

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

И аз да питам : знаете ли как се казва песента от рекламат на Алианц (или каквото е там) - песничката е една такава малко бавно, пее се нещо от рода на "no matter where you go, I will find you" Сега слушам X-Sonic & Ray pres. Travellerz - I will find U, и донякъде ми се струва същата песен, но мен ме интересува оригинала някой знае ли на кой е ?

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песничка , която я пускат по "Фреш". Май е румънска и я пее жена ама как се казва и евентуално от къде да си я сваля ?

И аз я търся!!! HELP 

Helena Paparizou - My Number One

probvaite s tova

Link to comment
Share on other sites

Има една песен мисля че е на Брайън Адамс...Пее се нещо от сорта на Wherever you go...wherever you take,I will be right here waiting for you...

Ако някой знае да казва :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...