Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 9/29/2019 at 12:20 PM, EEK! said:

Офертата всъщност я има от доста време, и още продължава. Но верно ли нямат приложение, а качването/свалянето е само през уебсайта им? Т.е. нямат и папка за синхронизация на РС, нито автоматично качване на снимките от телефона...

Нямат и пробна версия за да проверя и каква е скоростта?

 

Нямат, но ще правят и аз четох, но като цяло го взимам за архив на снимки от разни стари хардове, и да знам, че са си там. През бразъра пак си става, не е голямо болка за умиране за мен.

Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2019 at 11:01 PM, w00x said:

 

Видене, от самото начало, аз говоря за пред-изборните щандове/брошури на партиите.


И как по-точно трябваше да се разбере това? С фърляне на смилянски боб? Подо зирах нещо подобно, но по никакъв начин не се разбира от написаното от теб по този начин. Ти удари всичко под общ знаменател. Аз пък - слава Богу - дори не забелязах на базара да има политически изцепки... Но пък не го видях целия, тъй като с Торлака го ударихме на ракии. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


И как по-точно трябваше да се разбере това? С фърляне на смилянски боб? Подо зирах нещо подобно, но по никакъв начин не се разбира от написаното от теб по този начин. Ти удари всичко под общ знаменател. Аз пък - слава Богу - дори не забелязах на базара да има политически изцепки... Но пък не го видях целия, тъй като с Торлака го ударихме на ракии. 

 

Преди да хвърляш смилянски боб, може да пробваш да прочетеш с разбиране.

 

On 9/28/2019 at 1:12 PM, Lucky Luciano said:

По темата с Бургас - над 60% от автобусите са чисто нови /вече на година и половина/ Икаруси с климатик, телевизия и интернет!!! И там кметът е от ГЕРБ, но за него гласуват на първи тур цели 87%, в това чисто БСП, СДС и тра-ла-ла партии. Тук кметът е от ГЕРБ и краде като невидял, с благословия от баш крадците. В Бургас почти навсякъде е газифицирано, тук няма кой да съгласува дори един ремонт.

 

On 9/28/2019 at 1:17 PM, w00x said:

Само като им видя нефелните щандчета по центъра и ми се отщява да гласувам за който и да било.

Възможно най-евтината и безвкусна панаирджийска конструкция.

 

1. Как успя да свържеш написаното от мен с базара на центъра, при положение, че следва след коментар за управляващите и е споменато гласуване?

2. За какво гласуване мислеше, че идва реч в това, което съм написал?

 

Lucky ме е разбрал в следващия пост, та явно проблемът не е в мен.

Няма лошо в това да се обърка човек, но ти веднага реши да обвиниш мен за собственото си недоглеждане. Отново.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

 

Преди да хвърляш смилянски боб, може да пробваш да прочетеш с разбиране.

 

 

 

1. Как успя да свържеш написаното от мен с базара на центъра, при положение, че следва след коментар за управляващите и е споменато гласуване?

2. За какво гласуване мислеше, че идва реч в това, което съм написал?

 

Lucky ме е разбрал в следващия пост, та явно проблемът не е в мен.

Няма лошо в това да се обърка човек, но ти веднага реши да обвиниш мен за собственото си недоглеждане. Отново.


Да кажем, че аз съм недогледал, НО - ти моя пост, който сам цитира и омеси къде го отсвири? Защото аз говорех, че отивам на феста и попитах нещо. Ти ме цитира и отговори нещо. Сеш'са що няма как да ти разбера мисълта?  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

Ти цитира поста ми за партиите. От къде да знам, че питаш нещо съвсем различно?

"Смилянски боб ли да хвърлям?"

 

Не е изненада - различни дрехи носим и различни чорапи, нормално е да не вдяваме какво си казваме... :evil

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2019 at 12:03 AM, w00x said:

 

Ако просто си ги изтрил по невнимание, а не поради някакъв хардуерен дефект на диска, можеш да ги възстановиш с елементарно приложение. Файловете са си там, но не се виждат във файловата система.

Закачи го като допълнителен диск, за да няма писане по него и пробвай.
Пробвай R-Studio Data Recovery, Recuva, Undelete. С първата съм имал успех, но е платена. Трябва да търсиш кракната версия. Втората също вади файлове и за твоят лек случай - може и да помогне.

Някои програми предлагат и възстановяване на изтрити партишъни, ако случайно това си направил.

И след форматиране на целия дял могат да възстановят някои.

 

On 9/25/2019 at 12:08 PM, SteveN said:

Самуил ще свърши работа, но е в София, пък и случая не е чак за неговото ниво, а, както казва колегата, е по-прост.

Имам доста опит във възстановяването на данни.

Колегите дават правилен съвет - най-важното е на този диск в никакъв случай да не се пише, и, естествено,

това означава да бъде не се буутва от него.

Непременно да се закачи и празен диск или такъв с достатъчно празно място, защото би било пълна глупост възстановяването

да става върху проблемния диск ( това е, разбира се,е за по-голяма сигурност, независимо дали става въпрос за просто undelete-ване ).

Не се паникьосвай излишно, повечето хора и представа си нямат колко неща могат да се възстановят от уж изтрит или

форматиран диск, а твоят случай вероятно е от най-лесните.

Която и програма да ползваш - внимавай, не записвай на този диск, а на празния!

Софтуери за възстановяване има много, мисля, че и GetDataBack за NTFS ще ти свърши работа

 

https://www.kaldata.com/софтуер/getdataback-46019.html

 

 

 

Пичове, благодаря ви. Успях да си оправя бакиите. Оказа се по-лесно отколкото предполагах :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


======================================

 

В Йегера силно се издъниха на рождения ми ден - това им е ТРЕТА черна точка. Още една и партито ще се премести в Рибарника.  

То пък Рибарника 'щото е много 'убав. От както го разшириха цените се вдигнаха и качеството на храната падна. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, RaptoR said:


Верно бе, мисир!!! Бях забравил за твоите. То понеже хич не влияе идваха къмто сабахлянта да се жалват от руски военни песни... 

Т'ва е друга бира. Щото в пиянски рейдж бяхме отворили прозорците в четири сутринта и се деряхме по чапаевски. Има и видеоматериал по въпроса (много си секси, когато денсаш частушки), ама никога няма да види бял свят.

А онова дребно и фъфлещо човече ми беше комшията от горе в онова жилище. Така че, пак казвам - Не влияе при нормална употреба. ;)

 

П.п. Лъки, ако говорим за моделарски колички, не го слушай Бастуна! Хобиленд е едно прекрасно място. Ползвам и отстъпки там. Аз лично от години пресъздавам иконичните самолети на воюващите страни във втората световна. Всъщност така съм крастясал, че съм се вманиачил по хай детайлинга и скречбилдинга в мащаби, които не предполагат такава опция. Та мога да ти помогна и с акъли и с лични контакти, както и с чисто техничарски чалъми в моделарството. Пък ако ще да става въпрос и за повърнята наречена - Гундам.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, plameni said:

 

тук

85 x 175 x 105 mm (W x H x D)

 


Благодаря! Тия ще са!
======================

 

Абе, мисир чоглав!!! Къде го пратих аз, мисирко с мисирката?!?!? И той ти говори за дъщеря му. Сеш'са ква фина моделистка е тя на тия години, калъф? Кога ще почнеш да четеш преди да мажеш? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, RaptoR said:


Благодаря! Тия ще са!
======================

 

Абе, мисир чоглав!!! Къде го пратих аз, мисирко с мисирката?!?!? И той ти говори за дъщеря му. Сеш'са ква фина моделистка е тя на тия години, калъф? Кога ще почнеш да четеш преди да мажеш? 

Да ти казвам ли пак, че си смотан или вече си запомнил?!

Такъв род занимания почти винаги се превръщат в краста на таткото, породена от мимолетните щения на потомците ;)

Стига таткото естествено да не е от най-съвременния тип мъж, за който не съществува нищо между щракането на копчетата в... офиса, и блъскането в джима, щото агресията му идвала в повече...

Да ти натвърдя ли за ТВОЕТО Лего, дет си го разсипал по къщата или няма нужда!?!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gado said:

Да ти казвам ли пак, че си смотан или вече си запомнил?!

Такъв род занимания почти винаги се превръщат в краста на таткото, породена от мимолетните щения на потомците ;)

Стига таткото естествено да не е от най-съвременния тип мъж, за който не съществува нищо между щракането на копчетата в... офиса, и блъскането в джима, щото агресията му идвала в повече...


Срещу тебе да бягам, не мога те стигна. Много добре си го знам таткото аз. Относно крастите, ела ако искаш да видиш докъде съм стигнал, купувайки соц и други играчки "за децата". Навремето жената щеше да си ходи заради змии и паяци, сега може аз лично да я изпратя, че няма къде си събирам колекциите... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gado said:

Що не ми куотна и едита, Бастуне!?!


Щот не беше го написал още хахахахахах

Спри се, че създаваме на Ангел работа (не сме където трябва)... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Щот не беше го написал още хахахахахах

Спри се, че създаваме на Ангел работа (не сме където трябва)... :laughing1:

Ти...., к'во, бе!? Да не би да си Фея, та Аню да ти върши работата!?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Тва нестандартен въпрос ли е? 

До някъде може да бъде съотнесено към нестандартна сексуална ориентация (Фея - има три или четирияко значение, зависи от контекста), та, да... Може да мине и за нестандартен въпрос, що се отнася до касаенето, спрямо такава. Обикновено е прието такива въпроси да не се задават в пряка реч или по време на неангажиращ разговор. Така че, питането май наистина минава за нестандартно.

Можем и още доста да се замерваме със семантика ако искаш  ;)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:

В Йегера силно се издъниха на рождения ми ден - това им е ТРЕТА черна точка. Още една и партито ще се премести в Рибарника.  

Йегера се издъниха яко още миналата година лятото, когато се опитаха да ми пробутат топла бира, ама нали си Мисир и държиш собственоръчно да се прекараш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Йегера се издъниха яко още миналата година лятото, когато се опитаха да ми пробутат топла бира, ама нали си Мисир и държиш собственоръчно да се прекараш. :lol:


Тва с твоята топла бира се чу и в Хималаите вече, мисир... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Тия колонки са и с блутуут, сега ги вързах с телефона - сериозна работа са си... 

ЕДИТ: Нямало да има проблеми с баса - седят на мекия барстол в момента и плочата вибрира... 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...