Jump to content
BulForum.com

Видеорегистратори


RaptoR

Recommended Posts

и аз съм на мнение, че снима по-зле от на Виден ама като за тия пари е доволно, а сигурно ако човек иска да я настрои има как, но аз не съм толкова придирчив че да ровя кой скрип е успешен и кой не ... вадя, снимам и толкоз

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Егати... А на Виден снима супер насрано... Кво ли пък ще е като качество от някоя читава камера?

Link to comment
Share on other sites

ми елементарно ... вземаш DSLR 2ра ръка , настройваш го преди всяко снимане , с профи вакуумна стойка ... и снимаш като в ТопГиър

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да събере на едно място по-важните параметри за един регистратор?Освен fps и разделителна способност, какво друго трябва да се гледа за да е добра картината и да не маже/сече? Примерно има ли значение вида/скороста на SD картата която ще се ползва за запис и пише ли кой регистратор какви карти поддържа?

 

Да кажем, харесах тази Гледам продадени са доста бройки, като екстри има доста, но бива ли я или за тези пари няма как да я бива :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

По-горе като казах, че й липсва детайлност, имах предвид, че си изтеглих клипа в различни варианти, за да го погледна от десктопа си. Дори и на FullHD с 60 fps като дам на стоп кадър не се разчитат номерата на колите покрай които минаваш, а с тия 60fps би трябвало навсякъде да се виждат. Да не говорим, че даже и с колите, които са директно пред теб трябва доста да се доближиш до тях, че да им се видят номерата. Реално картината е малко по-добра от тази на предишния ми регистратор, който е със слабия чип на Новатек и който все се каня и все забравям да пусна да се продава във форума за 20-тина лева. :notify:

 

 

 

Ето за какво се ползва такава камера :D 

Link to comment
Share on other sites

и аз съм на мнение, че снима по-зле от на Виден ама като за тия пари е доволно, а сигурно ако човек иска да я настрои има как, но аз не съм толкова придирчив че да ровя кой скрип е успешен и кой не ... вадя, снимам и толкоз

 

Не знам дали е доволно, защото е май горе-долу същите пари... 

 

ми елементарно ... вземаш DSLR 2ра ръка , настройваш го преди всяко снимане , с профи вакуумна стойка ... и снимаш като в ТопГиър

 

Или пък GoPro...

Link to comment
Share on other sites

Мноо си далеко от истината ае да не преливаме темата в безмислени разговори за фотография и видео... По - добре в друга тема

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

С какви настройки е?

Еми нормалните. за 2к резолюция.Обаче камерата не е обърната на опаки.Утре вечер ще снимам какво се случва във студентски :lol:

 

Въпроса е да го пускам ли със оригиналния звук и псувни :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Въпроса е да го пускам ли със оригиналния звук и псувни :D

 

Не е необходимо - и тука си ги можем тия (особено някои съфорумци). :evil

Смятах да ти направя 2-3 (по-точно 4) правописни забележки, ама няма да ти ги направя, за да си откриеш грешките сам ( :P ), но е добре поне веднъж да минеш през някоя уличка без грам осветление, за да се види как реагира камерата само на светлината от фаровете ти.

 

П.П. За липсата на пунктуация изобщо не говоря - знам, че си над тия неща. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Фокусът си е ОК, но липсата на светлина винаги шашва голяма част от камерите. Всъщност покрай всичките клипове, които съм изгледал...много малко камери (реално единици) са ми харесвали как снимат на тъмно с единствено включени фарове.

Моята също снима зле на абсолютно тъмно, без значение от WDR-а, но пък съобразно цената й може да се приеме, че си снима съвсем прилично, а и по осветени улици кадрите са съвсем приемливи.

 

@ВиденЙе, що не вземеш да пуснеш и от твоята камера едно демо на тъмно? Примерно извънградско някъде...

Link to comment
Share on other sites

Следобеда ако ми остане време ще прегледам в регистратора дали няма кадри от последното ми нощно връщане от София по магистралата или пък ако вече са се затрили от следващите пътувания, би трябвало да имам друго нощно по разни завои извън града и ще сложа някакво малко клипче...но както споменах, моят доста издиша в абсолютна тъмнина и снима сравнително добре само на улично осветление в градовете..

Link to comment
Share on other sites

Коста, ужасТно е, баце... Дори и телефонът ми снима по-добре, а той е толкова безнадежно остарял като поколение, че е истински фосил.

И изобщо..., за какво са ви тези камерки, при условие, че в милата рОдина тези неща нямат никаква стойност като доказателствен материал?

Link to comment
Share on other sites

И изобщо..., за какво са ви тези камерки, при условие, че в милата рОдина тези неща нямат никаква стойност като доказателствен материал?

 

Вършат отлична работа - аз съм носил записи в полицията от моите във входа. Приемат се отлично и даже си ги запазват при тях.

 

=================

 

Коста, един номер не се види, брат = няма файда да снимаш...  

Link to comment
Share on other sites

Ок - само пак да кажа, нз аз ли много ниски очаквания имам, вие ли много високи ама тва нещо беше 60 долара ... кво толкова си мислите да може да снима?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...