Jump to content
BulForum.com

Видеорегистратори


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

БХАХАХАХАХАХАХАХ - чупиме се от дърпане направо!!!! Стефче, кога ще пораснеш, батьовата? И леко бягай да не се спънеш!

 

Ето ти тука един известен РУСКИ КРЕТЕН, това ли смяташ, че трябва да снимаме?

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да не е скоро, че е скучно. Сигурно на първата рожба може и да се кротна...ама няма да е скоро. Аз съм запланувал мотор и осмак, ти ми казваш да порасвам. Уволнявката малко забавя нещата ама такъв е живота.

Link to comment
Share on other sites

То тоя ако е карал той на всички ситуации е/бил баси боклука. На едно място пресичаха 20 човека на зебра и тоя мина през тях.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Нищо не архивирам, но моят няма такъв лууп и като се напълни спира да записва.

WTF, как така няма loop, то това е може би най-основната функция на подобна машина?

 

Хахаха, селянина с колелото кърти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

WTF, как така няма loop, то това е може би най-основната функция на подобна машина?

 

Хахаха, селянина с колелото кърти. :lol:

 

Няма, брат, изрично китайското добиче пише в упътването с шрифт 0.03 - свърши ли картата, свършва записа. 

 

Колелото обаче е моторизирано!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Видене, Видене....пак нещо не си доразбрал, пак нещо не си довидял....регистратор без лууп досега никой не е произвел....по-скоро имаш някакъв софтуерен проблем, трябва да проверим за следващ фърмуер.

Link to comment
Share on other sites

Видене, Видене....пак нещо не си доразбрал, пак нещо не си довидял....регистратор без лууп досега никой не е произвел....по-скоро имаш някакъв софтуерен проблем, трябва да проверим за следващ фърмуер.

 

Може да се хванем на бас ако искаш. Смееш ли? 

Link to comment
Share on other sites

За тебе и с тебе - винаги! Дори и само заради това, че ще ми е кеф когато си признаеш, че не ги разбираш тия работи. :lol:

 

П.П. Че недовиждаш и се оправдаваш със ситния шрифт знам, ама подозирам, че и толкова го разбираш английския.... :P

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, не се излагай, щото стопроцентово ще загубиш - няма регистратор без лууп, тъй като това е основната му функция, друг е въпросът, че ако искаш може да я изключиш, ама не вярвам да си чак такъв МИСИР, както казват някои... :laughing1: ......или пък си... :confused

Link to comment
Share on other sites

Въпросът тук е ти какво си готов да жертваш? Ще съм доволен публично да напишеш - "Голям мисир съм" - става ли?

 

П.П. Този ми пост е последния ти шанс да се откажеш - след това директно отиваш на подиума с титла "МИСИР". :P

 

П.П.2 За разлика от тебе, аз доста внимателно преценям кога да се хвана на бас и кога не....обикновено това са случаите, когато съм сигурен в нещо на 100%. :))

Link to comment
Share on other sites

Става - ти ще напишеш ли "Топ мисир съм" ? 

 

П.П. Тествал съм го и като се напълни дава CARD FULL и спира. Мога да ти го покажа. Напълни ли се - довиждане. По същия начин не работи правилно лууп на 1, 3 и 5 мин. Продвал съм всички режими - прави каквото си иска. Ти така и не разбра, че МОЯТ баш регистратор има изцяло свое мнение за нещата. Защо - не мога да кажа. Например защо при зададен лууп 3 мин понякога прави файл над 10 мин. Или защо при лууп 5 мин изобщо не спира да записва като изгасиш колата, или защо САМ решава колко секунди да записва при засичане на движение. Ти ако можеш да отговориш - добре. 

Link to comment
Share on other sites

ОК, щом си толкова отворен...сега ще потърся мануала ти онлайн и ще ти го постна пред очите на всички.

 

 

Едит: Ха-ха...още първия резултат от гугъл - директно в PDF формат....такааа, да видим сега какво пише вътре.....
 

 

User's Guide For

MINI0805 DASH CAMERA

 

 

....бла...бла....бла....

 

...и стигаме то точка:

 

2.5.3  Setting Loop recording
The video and data is stored on the memory (internal or external), this can either be a continuous recording or a segmented loop recording of 1min, 3mins or 5mins blocks.

 

2.5.3.1 Turning the Loop function OFF (Recommended to turn this feature "ON")
The videos recording will continue until the card space is full. Once the memory is full a “card full” message will be displayed on screen and recording will stop.

 

2.5.3.2 Setting Loop at 1 min , 3mins, 5mins (Recommended to set at either 1,3 or 5 minute as this will ensure camera continues to record even once card becomes full.)
The recording dash camera will record in segment specified by the loop time interval selected. Once the memory is full the oldest file will be overwritten with the new recording (unless the files are locked).

 

 

Сега да не кажеш, че съм ти го написал с много малък шрифт и затова отново не го виждаш - мисир с мисир такъв! :P

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй, само дето не се получава - чети по-горе. Не ме карай да ти загубя половин ден да видиш, че половината работи, написани с Гугъл транслейт НЕ работят както е написано. Чети по-горе. В момента едва съм го закрепил на 3 мин лууп (което за китеаца е recycle) и пак си прави каквото реши, но поне има така поредица от 3 мин файлове понякога. Иначе е ТОТАЛЕН хаос. 

 

ЕДИТ - АХАХАХАХАХАХАХ, няма LOOP функция в менюто изобщо, има само RECYCLE - току що го разглеждам. Да си тук да ти го тупна в мисирската глава....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо друго ли казах по-горе?? Не ми се измъквай отново!
 

Видене, Видене....пак нещо не си доразбрал, пак нещо не си довидял....регистратор без лууп досега никой не е произвел....по-скоро имаш някакъв софтуерен проблем, трябва да проверим за следващ фърмуер.

 

...а дали ще са го кръстили лууп, рисайкъл или мисир...няма особено значение, защото става дума за едно и също нещо - запис на фрагменти, които се застъпват едни други при запълване капацитета на картата.

Link to comment
Share on other sites

Никъде не се измъквам, мисир! Не ми бягай по тъча. Казах, че МОЯТ регистратор като напълни картата - спира. Във всички възможни режими. В момента прегледах нарочно менюто, защото добре знам, че не съм виждал LOOP отделно и естествено си виждам само RECYCLE - оф,1,3,5. Нищо му няма иначе на регистратора - както е изваден от кутията - така е. Та си мисир най-малкото, защото ми обясняваш моят регистратор какво може и не може.  

Link to comment
Share on other sites

Наистина - отказвам се да споря с тебе, щото не само си мисир, ами и ми се измъкваш като хлъзгава риба. Само ще копна няколко по-горни поста да синтезирам как ти спориш, че няма такава функция, аз казвам, че има, но вероятно имаш софтурен проблем, а след това - всички виждат какви ги мъдриш след това. Повтарям - това е последния ми пост по тази тема тук, а ти си пиши каквото искаш след това.

 

WTF, как така няма loop, то това е може би най-основната функция на подобна машина?

 

Няма, брат, изрично китайското добиче пише в упътването с шрифт 0.03 - свърши ли картата, свършва записа. 

 

Видене, Видене....пак нещо не си доразбрал, пак нещо не си довидял....регистратор без лууп досега никой не е произвел....по-скоро имаш някакъв софтуерен проблем, трябва да проверим за следващ фърмуер.

Link to comment
Share on other sites

Наистина - отказвам се да споря с тебе, щото не само си мисир, ами и ми се измъкваш като хлъзгава риба. Само ще копна няколко по-горни поста да синтезирам как ти спориш, че няма такава функция, аз казвам, че има, но вероятно имаш софтурен проблем, а след това - всички виждат какви ги мъдриш след това. Повтарям - това е последния ми пост по тази тема тук, а ти си пиши каквото искаш след това.

 

 

 

Ти си този, който се измъква. Не ме карай сега да вдигам момичетата заради упътването, но какво и да пише там - този регистратор като свърши картата СПИРА! Утре ще го разгледам отново и ще ти кажа, но мен това не ме топли, защото рециклиране отначало уреда НЕ прави! Какво ми дреме лъже ли ме китаецът или не, след като РЕАЛНО няма лууп, точно както казах на Момчил?

 

регистратор без лууп досега никой не е произвел.

 

 

Произведен е и е в ръцете ми. Мисир. И вместо да се усукваш, дай съвет откъде да взема фърмуеър. Евентуално такъв, който да не осере работата, защото сега горе-долу все пак работи. 

 

ЕДИТ: Откакто се срещнахме с тебе да ми дадеш стойката (която е отлична между другото), след първия ден тотален провал на лууп 5 мин, регистраторът работи на 3 мин лууп. Засега това е най-стабилната му настройка, въпреки че пак си прави - като реши той (!) - файлове от по 2, 5, 10 минути... На все пак не дразни чак толкова. Онзи ден беше успял да сътвори над 400 къса за няколко дни. Явно сензора за движение трябва да се намали на най-ниска степен. 

Link to comment
Share on other sites

Мисир голям си, Видене. :lol:

Това, че китайския боклук проявява някакъв характер, не означава, че не притежава loop функцията. Онова там за 1,3,5 минути е точно въпросната функция. На колко парчета и с каква продължителност ще ти цепи файловете няма никакво значение. Остави го на 3 минути да речем и ако наистина СПРЕ да записва при запълване на картата, тогава просто го хвърли на боклука. Може да е някакъв идиотски бъг, но НЯМА НАЧИН да е нещо, което да го пише в упътването.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...