Jump to content
BulForum.com

Видеорегистратори


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А преди да я флашнеш, увери ли се, че имаш правилната камера 0805 за тоя фърмуеър, понеже хората изрично си казват "CHECK TO MAKE SURE YOU HAVE A MINI 0805 BEFORE UPDATING". Аз лично мисля, че я имаш, ама ти не беше много сигурен поне в началото....всъщност какво говоря - направо си беше сигурен, че я нямаш. :laughing1:
 

Аз лично вече официално съм с ТОВА, наречено накратко А7.

Всъщност моделът му е Mini 0805, а не А7, както той спомена в първия си пост, защото А7 е просто началото на вида на чипа - Ambarella A7LA50D,.........

На кутията пише А7 бре!!! Не ме ядосвай, никъде не пише мини дрън-дрън освен в сайта с цената. Видял съм го там и затова съм писал , че НАКРАТКО е А7.

 

Чакаме да кажеш каква ще е промяната...сега пък може да почне да снима като рентген, знае ли човек... :lol:

Link to comment
Share on other sites

При такава "умна" опаковка от китайците човек НИКОГА не знае. А ако беше прочел подробно, птеромисир, щеше да видиш, че много често се продават модели, които не са това, което са. Не отговарят на описанието си. Един вид флашваш и или става, или оставаш с малка тухличка в ръцете. 

Link to comment
Share on other sites

Няколко са фирмите, които правят оригинални камери, екшън или двр'и. Всичко останало може да го видиш в много различни имена. Примерно това, коеото го вемах е EKEN, но го има същото с поне 5 различни имена :)

Link to comment
Share on other sites

Да, H9. Като както казах, 1080@60 fps беше най-желания момент. 4к не записва, поне не са реални. Максимума който се стига на 4к е 15 кадъра, последните ъпдейти са го дигнали на 30 но те са интерполирани, демек останалите 15 кадъра не са реални. Като с този ъпдейт, са премахнали 120fps na 720, което е добра опция за някво творчество. Но както са казали хората кот-такоа :D

Последния модел им е H8 с друг хардуер - по-добър. Ако се ориентираш, препоръчвам H8. Сега държи цена, но предполагам и той ще падне.

Link to comment
Share on other sites

Абе зарежи интерполациите...старата ми камера и тя докарваше с интерполация FullHD, ама все тая...качеството пак си беше като за 720p.

А след като всъщност си взел не точно DVR, а екшън камера, но ще я ползваш в колата - има ли стандартната за DVR-те опция "Seamless loop-cycle recording function"?

Link to comment
Share on other sites

Да има опция за лууп, като клиповете са стандартизирани с 10 минути дължина, като при 2 и 4К опциите е невъзможно луупване. При запълване на картата почва от начало. При подаване на напрежение пуска камерата и е в готовност да записва с един бутон. Има опции за таймлапс с допълнителни настройки за интервал. Настройки за експозицията. Аппче за дистанционно през телефона с wifi да гледаш кво се вижда, само през аппа има и настройки на уайт баланса.

Link to comment
Share on other sites

То не ти и трябва (лупването на 2к и 4к), а за тайм лапса знам, че има...много ми се щеше да имам и аз някакво устройство вкъщи, дето да ме отмени да щракам през определен период, ама уви...не че всеки ден снимам тайм лапс де...

Link to comment
Share on other sites

Гледам и за моя таралясник Mini0806 са излезнали няколко ъпдейта. Ще взема този уикенд да ъпдейтна китайския хайванин та да видим дали са оправили поне най-гадните бъгове със запецването. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз още не мога да дам мнение, но не виждам разлика в поведението тип "собствено мнение" . Засега не е блокирало още говедото. 

 

Ти внимавай да не останеш с тухличка в ръка, че си е хвърляне на зарове, да знаеш  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако се тухляса, тъкмо ще ми даде повод да си взема истинска камера и да хвърля това на боклука (макар в сайта да има инструкции за дебрикване). Давам му последен шанс на китаеца с този ъпдейт. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А ти от какво беше недоволен от твоята?

Мисля съм обяснявал подробно, че един от основните крещящи проблеми е якото и при това често запецване по време на работа и то така, че не можеш нищо да направиш, докато не отиде батерията и хайванина не угасне напълно.

Link to comment
Share on other sites

Мислим дека има абсолютно същите пороблеми като мен... И за разлика от мен може спокойно да го тресне в паважа...

Link to comment
Share on other sites

Мислим дека има абсолютно същите пороблеми като мен... И за разлика от мен може спокойно да го тресне в паважа...

С тази разлика, че нямам твоите проблеми на самоволно поведение, демек различни глупости при едни и същи условия или както му скимне на китаеца. :lol:  

Link to comment
Share on other sites

Тествал ли си все пак - авто изключване, изключване на дисплея, исключване и включване със запалване, смяна на време  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Тествал ли си все пак - авто изключване, изключване на дисплея, исключване и включване със запалване, смяна на време  :grin:

Тествал съм ги. Ако в момента хайванина не е запецнал/замръзнал няма никакъв проблем с тия опции. Проблемът е ако запецне по време на работа, което се случва доста често със стария фърмуер. Сега ще го пробвам с този последния от тази година да видим какво ще излезе.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах и първото нещо беше да ъпдейтна фърмуера до последния излязъл. До тук без никакви проблеми, доста бързо се ъпдейтна и най-важното, че работи нормално след ъпдейта. Да видим утре обаче в реални условия как ще се държи китайския хайванин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе хаирлия да е, моят още не е блокирал след флаша, но продължава да ми е като трето дете - с изцяло собствено мнение.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...