Jump to content
BulForum.com

Видеорегистратори


RaptoR

Recommended Posts

Твоята камера е доста популярна, пробва ли да й смениш фърмуера, предполагам доста неща са изчистени.

 

Иначе и тази снима с много високо качество:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1vlc0eyT_ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не съм пробвал скоро... Преди имаше само една друга версия, за която имаше спорни отзиви и реших да не пипам. Като си знам късмета, като нищо може да спре да "работи" изцяло ако взема да я бъзикам. Язък й за визуалните способности - който китаец го е правил тоя софт, трябва да бъде влачен с коне по асфалта, мачкан от стадо кози и праскан от вакли глигани, след което да бъде обесен с главата надолу близо до гнездо на стършели... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Купих си и аз една екшън камера с опция да я ползвам само в колата, доволен съм от първата й светлина. Доста рязка и дори снима 4К в 25 кадъра. Но мен най-много ме грабна идеята за FullHD и 60fps  :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Tb1_izIJV3M

Link to comment
Share on other sites

За сега няма проблеми, въпроса е че не мога да намеря работещ чарджър за заплака, запалката бачка, 3 чарджъра смених и не иска. Един чанта с аксесоари има ама чарджър нема.

Link to comment
Share on other sites

...ако пък и всичко работи НОРМАЛНО е направо перфектно... 

 

...за разлика от някои други камери... :devil

 

@Румба, понеже това не е точно автомобилен DVR, направи едно нощно каране и дай да видим кадри, че ми е любопитно...

Link to comment
Share on other sites

Не очаквам да даде кой знае какви резултати на тъмно, но общо взето е задоволително съдейки от този клип. Хубавото е, че имам опции за експозицията, до +2 и -2 EV на няколко стъпки, което би дало някав добър ефект при супер слънчево време и нещо повече в тъмница.

 

https://www.youtube.com/watch?v=88X38SX3x7I

 

https://www.youtube.com/watch?v=vBSzQZTk66Q

Link to comment
Share on other sites

Руми, ако ще го ползваш само в колата, иди да ти направят директна връзка и не се занимавай със запалки... Мен все още ме мързи да го направя, но определено висящият кабел все повече ме дразни. 

Link to comment
Share on other sites

А, няма какво да ходя сам ще го направя, Въпроса беше на първо време. Иначе има батерия, един час записва.

Link to comment
Share on other sites

Толкова е и моята. Но пък има супер яката функция като блокира да чакаш един час да угасне, че да рестартираш... 

Link to comment
Share on other sites

Аз знам, че ще си оправиш всички главоболия като смениш фирмуера, Доста време мина от както я взе а тя е една от най-популярните камери и доста пипат по нея :)

Link to comment
Share on other sites

Не очаквам да даде кой знае какви резултати на тъмно, но общо взето е задоволително съдейки от този клип. Хубавото е, че имам опции за експозицията, до +2 и -2 EV на няколко стъпки, което би дало някав добър ефект при супер слънчево време и нещо повече в тъмница.

 

Не изглежда зле...а иначе музикалното оформление на първото клипче направо кърти. :D

 

П.П. Аз също съм си направил директно захранване по USB от сенника (моят съм го монтирал на огледалото за обратно виждане).

Link to comment
Share on other sites

Не изглежда зле...а иначе музикалното оформление на първото клипче направо кърти. :D

 

Редовно си слушам сутришните блокове по радиото :), Което ме навежда, сега като си тръгна да пусна малко музика да видя как се справя със звука.

 

ПП, ти говориш за другите клипчета :D

Link to comment
Share on other sites

Ти взимаш ток от лампата на сенника ли? Аз мислех да дръпна от плафона точно над огледалото, трябва да видя крушките колко вата са и да преценя да не думне некой бушон. Принципно 0,7 - 0,8А са ми достатъчни.

Link to comment
Share on other sites

Имам прекаран кабел (вече забравих точно дали от осветлението на сенника или от плафона), а иначе отдавна всичко съм сменил с диоди, така че не се притеснявам от претоварвания.

Link to comment
Share on other sites

И от къде мислиш, че "специалиста" взима захранване?

От запалката или от кутията с предпазители, или от някое реле?

 

Откъдето трябва, може да си сигурен, 18 години работя с този човек и няма грешка до момента в нито една моя кола. 

Link to comment
Share on other sites

Не бре, не става въпрос за грешка....става въпрос от къде взима захранване, знаеш ли?

 

Мога само да подозирам, но е някъде от кутията, може би - радарът ми е там, предполагам и това ще отиде там. Само предполагам, но със сигурност не мие пипана запалката, лампичките и прочее...

 

По инструкции на изедниците навремето усилвател и бас каса са директно на клемите с отделен предпазител. 

Link to comment
Share on other sites

Случват се много неща за 1 минута. Всеки ден минавам от там за работа, дясната секция я нямат за нищо.

1. Нагла кифла иска да се престрои все едно е само тя на пътя.

2. Мерцедеса мина на червено, предполагам издразнен от факта, че зафирата няма място в тая лента. Мерцедеса, щеше да го отнесе трамвая.

3. За капак, по средата на горните две точки (25 сек.), тичащо момиче покрай трамвая за малко да се удари него...

 

https://www.youtube.com/watch?v=MTPfoUiuW_k

Link to comment
Share on other sites

Кифлата поне знае къде й е копчето за аварийките...случва се понякога, ама винаги само с извинение не става...а за оня с мерцедеса не знам...никога не съм разбирал мисленето на такива хора - да минеш на червено и да рискуваш да те отнесе трамвай...колко трябва да бързаш за нещо  и колко минутки дневно всъщност ще спестиш от такива евалибристики...

Link to comment
Share on other sites

Мда, кифлата поне да гледаше страничния джам, зад джипа имаше достатъчно място ама и тя е нетърпелива, бърза. Тарикати има много, точно там, почти няма ден в който да не изчакам втори светофар заради тарикати за направо, имало е цели колони от 7-8 автомобила + автобус и само аз за надясно...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...