Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Жорко, ти караш доста прилично, просто по форума пишеш глупости. Ма ние ти свикнахме...

Казвал съм го преди , казвам го и сега . Винаги съм се стремял да бъда максимално колегиален и културен водач на МПС , просто понякога времето ме притиска да върша глупости , а в още по-редки случай ми избива съчмата и тогава става зле :/

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:cb1ce581 :(

 

Чисто ново ферари катастрофира в студентски град

 

Това е от промоцията на Малборо,купуваш си цигари и може да спечелиш да те повозят из града,шофьорите били някви италианци,така че нормално донякъде да не ни знаят пътищата :laughing: .В България не успели да го поправят и докарали ново-бяло.В събота вечерта бяха пред Ескейп,в Пловдив.

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Вижда се, че явно някои не осъзнават какво точно се случи с това Ферари на завоя. Което показва и какви квалифицирани шофьори са :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако тия ще ме возят в града...По-добре да не си купувам цигари... :laughing: Жалко за колата...

Edited by sk8er
Link to comment
Share on other sites

Ако тия ще ме возят в града...По-добре да не си купувам цигари... :laughing: Жалко за колата...

 

Хахах да и на мен ми мина през акъла,въпреки че да се возиш и да се блъснеш с Ферари Калифорниа си е направо вече бонус,ще си един от първите :laughing:

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Хахахахаах, този завой нормалните хора го взимат с 20-30км/ч макс, гумите на него много свирят, защото е доооста остър.

чист 90 градусов завой ! 2 поредни !

Link to comment
Share on other sites

шофьорите били някви италианци,така че нормално донякъде да не ни знаят пътищата :laughing:

 

Ако се вгледаш ще видиш, че направи слайд и изтряска задницата в някаква тъмно синя/черна кола, която се движеше в другото платно - значи и италианците правят гоуфаджииски изпълнения :laughing:

По скоро е от селяния, не от не познаване на пътя.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Ако се вгледаш ще видиш, че направи слайд и изтряска задницата в някаква тъмно синя/черна кола, която се движеше в другото платно - значи и италианците правят гоуфаджииски изпълнения :laughing:

По скоро е от селяния, не от не познаване на пътя.

Поправка : Само 5% от голфаджиите са способни на такива изпълнения , тъй като 5% от голфовете са с 4motion или synchro - сиреч имат 4x4 , сиреч понякога ползват задно ... :))

 

Тва по-скоро са диви селски номера на тези с ладите , бмв-тата и някой от олдскул нисаните :)

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо като непознаване на пътя и дупки. В коментарите в Аутомедия работещ наблизо казва, че цял следобед преди инцидента същите коли са въртели многократно този маршрут. Друга тема е как може цял следобед подобно каране да не бъде възпрепятствано от който трябва та накрая се стига до алтернативен метод за това... и едно Рено го отнесе :/

Link to comment
Share on other sites

Вече и аз съм в темата.

Днеска една патка нещо се залисала доката кара по ПРАВ ПЪТ и ме изпраска челно. Хубаво че бях паркирал и ме нямаше в колата......

Говорим за абсолютно широка улица , почти без спрели коли (паркирането е разрешено) и се заби точно в мене , а4-ката е бая начупена.

Навела се към детето и се залисала....... :(

 

Предна броня

2 фара

2 мигача

огънат калник

огънат капак

радиатор на климатика + радиатор на колата

още бая работи които ще излезнат като се разглоби колата като перки и т.н.......

 

Тва точно 3 дни след като излезна от сервиза след пълно обслужване .......

Link to comment
Share on other sites

Вече и аз съм в темата.

Днеска една патка нещо се залисала доката кара по ПРАВ ПЪТ и ме изпраска челно. Хубаво че бях паркирал и ме нямаше в колата......

Говорим за абсолютно широка улица , почти без спрели коли (паркирането е разрешено) и се заби точно в мене , а4-ката е бая начупена.

Навела се към детето и се залисала....... :(

 

Предна броня

2 фара

2 мигача

огънат калник

огънат капак

радиатор на климатика + радиатор на колата

още бая работи които ще излезнат като се разглоби колата като перки и т.н.......

 

Тва точно 3 дни след като излезна от сервиза след пълно обслужване .......

Ебати заспалия народ,честно.

Снимки има ли?

Link to comment
Share on other sites

Няма бях прекалено изнервен ........

 

ЕДИТ : Овцата , така де жената беше културна а и все пак е жена :) Това не променя факта че е п*тка заспала де ама тука вече се отплесваме от темата :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Погледни го от добрата страна . Ще вземеш нещо от каското ще продадеш колата по-тънко и след 1.01.2010 взимаш нещо

на което няма да плащаш акциз. Стига да успееш да го продадеш .

Едит къде е станало ?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

zlobil, на теб нещо не ти върви с тая кола. Преди месец-два на Асеновградско до колкото помня те емнаха по подобен начин, сега пък и в сряло положение. С тая прогресия следва да ти я ударят в гаража....

 

Майтапа на страна, явно не ти върви с тая кола. Стискай малко зъби и след 1 януари хващай W203 или каквото ти е там на сърцето вече :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...