Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Как да ги затворят тия пунктове за ГТП, като дори няма на кой да се оплачеш? Ако си спомняш, исках да се оплача лятото от един пунк и питах в другата тема. Или няма на кой да се оплачеш, или никой не знае. Тия, които ми казаха, че нямало смисъл да се оплаквам - няма да ги коментирам изобщо, щото ако бяха по-малко - щеше да е по-добре ситуацията.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ша та замола да дишаш дълбоко - чисто ново китайче е гледам, чакам да видя обяснение как тоя френски дарак може да обърне рейс. Явно странично в средата....  

Link to comment
Share on other sites

Колата се удря в рейса, рейсът губи контрол и се обръща в канавката. Ако бяха се ударили на летище - нямаше да се обърне рейса. Така да го кажа.

Link to comment
Share on other sites

От това, което видях и чух при всички положения може да се обърне рейса. Какво общо има летището, Ангеле? Тая патка не е просто ударила, а е натискала рейса странично и за съжаление в средата. Останал на две гуми и с аджамия шофьор - естествено се преобръща. Ако рейса беше Чавдар, нямаше да се обърне. Така да ти го кажа аз. 

Link to comment
Share on other sites

По снимките, които гледах снощи, автобусът НЕ Е ударен в средата, а в задната част, непосредствено зад задната гума.

Доколкото помня, някъде преди Вакарел имаше камери. Дали някоя от тях не е уловила реното и по-скоро кой е зад волана преди ПТП-то?

 

Edit: Не, ударен е точно в средата. Сега разгледах. Снощи съм бил полузаспал явно...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ммне. Само нарушител, ако е на някое от стъклата  :laughing1:

 

Знам, водиха ме при началника на Второ заради тая лепенка, но както винаги се измъкнах елегантно  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха,и кола на полицай е пострадала от тази Габриела. :lol:

Сега да видим дали ще поеме вината тази държанка.Имам едно едно такова чувство като я гледам на снимките такава една разюздена,с айфонче и джип БМВ е погълнала толкова сперма колкото аз не съм пил мляко последната година... :laughing1:

До 3 години затвор за дрогирано-пияната Габриела, помляла 10 коли пред "Оазис"

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Ха-ха,и кола на полицай е пострадала от тази Габриела. :lol:

Сега да видим дали дали ще поеме вината тази държанка.Имам едно едно такова чувство като я гледам на снимките такава една разюздена,с айфонче и джип БМВ е погълнала толкова сперма колкото аз не съм пил мляко последната година... :laughing1:

До 3 години затвор за дрогирано-пияната Габриела, помляла 10 коли пред "Оазис"

Пробацийка, глоба и 2 години без книжка...

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха,и кола на полицай е пострадала от тази Габриела. :lol:

 

Аз пак да питам и да напомня да мислите като четете - кой и къде е казал, че колата е на полицай, пък дори и да беше няма абсолютно никакво значение на фона на общото изсрано от пачаврата.  

Link to comment
Share on other sites

Предположих от стикера на една от снимките в предишния пост.Може и да греша.Но така както беше постнат този материал с зумвания участък се създава такова впечатление.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

А четохте ли, че нямало да получат никакви пари от застрахователите понеже всичките са в нарушение. Вероятно ще я съди всеки, но след като и те са в нарушение не знам какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Тъпкача й дето й е дал тва бмв си има автосалон. Ще го изчукат някак си тва бмв или ще сгболят от 2 1 и ще го продадат нов внос.

 

БМВ отзад ударено няма!

Link to comment
Share on other sites

Това няма как да е напълно сигурно. Но колко ще получат е друга тема, а тая ще я съдят застрахователите й.

При нормална ситуация да, но всички са в нарушение. Един вид се спори кой е по - виновен. При наличие на алкохол е ясно, но да видим.

Тъпкача й дето й е дал тва бмв си има автосалон. Ще го изчукат някак си тва бмв или ще сгболят от 2 1 и ще го продадат нов внос.

 

БМВ отзад ударено няма!

Още вчера беше обявено за продажба ;).
Link to comment
Share on other sites

При нормална ситуация да, но всички са в нарушение. Един вид се спори кой е по - виновен. При наличие на алкохол е ясно, но да видим.

Още вчера беше обявено за продажба ;).

 

Няма никакво значение дори да има алкохол. В момента, в който в протокола пише "виновен" за пачаврата всичко отива на гражданската на бмв-то. Останалите евентуално, може би, може да получат глоби за неправилно паркиране, което е съвсем отделно от претенциите им по ГО. Оттам ако застрахователят все пак раздаде дебело, което е малко вероятно - за всичките пари патката ще бъде съдена (или който е титуляр на полицата).

При каско нещата вече са доста по-различни, като в случая пак всички паркирали спокойно могат да претендират за щетите си.  

Link to comment
Share on other sites

А четохте ли, че нямало да получат никакви пари от застрахователите понеже всичките са в нарушение. Вероятно ще я съди всеки, но след като и те са в нарушение не знам какво ще стане.

Това с един печен адвокат се преодолява на момента...Да не говорим,че нищо не им пречи да завеждат граждански искове срещу жената...В общи линии ще има да плаща доста пари.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...