Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко инстанции има в България според теб? Защото доколкото аз съм учил, са 3 и решението на ВКС не подлежи на обжалване! Това какви глупости пишат дебилите по медиите е друг въпрос...

Не знам колко инстанции има, а и не знам дори на коя колко години са му дали.

 

http://www.monitor.bg/a/view/48804-%D0%92%D0%9A%D0%A1-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D1%81-1-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE-%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D1%81-99-%D0%BA%D0%BC%D1%87%D0%B0%D1%81/

 

Тук пише първоначално 4, после 6, намалена на 5.

Според гледната точка, това може да се гледа и като намаляване и като увеличаване.

Аз визирах намаляването от 6 на 5.

 

И няма абсолютно никакво значение кой е богаташки син, и кой не е. Поне за мен.

Не смятам обаче, че е справедливо, момъкът да си бичи айляка в Мегами, вместо да е ПОНЕ под домашен арест докато тече делото.

 

А онзи, който блъсна жената пред Вижън, трябва да лежи поне 2 години и половина.

Link to comment
Share on other sites

И няма абсолютно никакво значение кой е богаташки син, и кой не е. Поне за мен.

Не смятам обаче, че е справедливо, момъкът да си бичи айляка в Мегами, вместо да е ПОНЕ под домашен арест докато тече делото.

 

Демек от 4 на 6 и после 5 е "прогресивно намаляване"! Интересно математическо виждане... А кога е бичил айляка в Мегами, като беше в ареста докато имаха право да го държат там и след това под домашен арест? А след като си толкова информиран, къде е в момента? Пак ли в Мегами или се е преместил в Спирит?

Link to comment
Share on other sites

Демек от 4 на 6 и после 5 е "прогресивно намаляване"! Интересно математическо виждане... А кога е бичил айляка в Мегами, като беше в ареста докато имаха право да го държат там и след това под домашен арест? А след като си толкова информиран, къде е в момента? Пак ли в Мегами или се е преместил в Спирит?

 

Да. От 6 на 5 е прогресивно намаляване.

Казах ти - въпрос на гледна точка.

 

На Коледа. Ден - 25 Декември. 2017 година.

От къде да го знам къде е сега? Да не съм му надзорник?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Демек от 4 на 6 и после 5 е "прогресивно намаляване"! Интересно математическо виждане... А кога е бичил айляка в Мегами, като беше в ареста докато имаха право да го държат там и след това под домашен арест? А след като си толкова информиран, къде е в момента? Пак ли в Мегами или се е преместил в Спирит?

 

Човек ще каже, че си платен защитник на тоя рапон.  :laughing: 

 

4,5,6,8 - все смешни цифри за убиец! Повече няма какво да се коментира! И ти верно ли си вярваш, че като е под домашен арест, глиганът си стои вкъщи 24/7? Ама тва верно ли? 

Link to comment
Share on other sites

Да. От 6 на 5 е прогресивно намаляване.

Казах ти - въпрос на гледна точка.

 

На Коледа. Ден - 25 Декември. 2017 година.

От къде да го знам къде е сега? Да не съм му надзорник?

Ето виждаш ли как пишеш неверни глупости! Искаш ли да се хванем на бас на 5 бона, че не е бил там на Коледа? Ще говоря от Мегами да вземем и записите от тогава (ако ги пазят) да решим спора??

 

 

 

 

Гадо взимам си думите назад, не искам да я бодвам тази: 

Адвокатът на Габриела Медарова: Вендета ли е това?. Доста е гадна без да са обработени през една камара филтри снимките...
Link to comment
Share on other sites

Ето виждаш ли как пишеш неверни глупости! Искаш ли да се хванем на бас на 5 бона, че не е бил там на Коледа? Ще говоря от Мегами да вземем и записите от тогава (ако ги пазят) да решим спора??

 

На записите какво ще се види според теб?

Просто имам информация, от човек, който е бил на същата маса, че този господин е бил там на 25-ти. И на всичкото изобщо не съм искал информацията, и не е ставало въпрос конкретно за това, а излезе от нищото в съвсем различен контекст.

 

Ти го държиш постоянно за ръката ли, извинявай?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

На записите какво ще се види според теб?

Просто имам информация, от човек, който е бил на същата маса, че този господин е бил там на 25-ти. И на всичкото изобщо не съм искал информацията, и не е ставало въпрос конкретно за това, а излезе от нищото в съвсем различен контекст.

 

Ти го държиш постоянно за ръката ли, извинявай?

Първо, доколкото си спомням въпросната вечер май и прекарах известно време там, второ пак предлагам, даже вдигам залога - кажи му на въпросния олигофрен, да се хванем на 10 бона на бас, щом е толкова сигурен и са били чак на една маса?!?! Какво ще се види на записите ли? Ами има камери на входа и се вижда всеки, който влиза и излиза!

Link to comment
Share on other sites

Окей. Да приемем, че имам грешна информация.

Откакто са го сложили под домашен арест - не е излезнал дори да хвърли боклука.

Link to comment
Share on other sites

Окей. Да приемем, че имам грешна информация.

Откакто са го сложили под домашен арест - не е излезнал дори да хвърли боклука.

Не бе всяка вечер е по баровете, ама само тоя олигофрен дето стоят на една маса го вижда! Никой друг!

Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT фактите са, че пиян и със бясна скорост убива 3-ма човека. Нищо друго няма значение. Тези 4-5 години са минимална присъда според мен.
Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT фактите са, че пиян и със бясна скорост убива 3-ма човека. Нищо друго няма значение. Тези 4-5 години са минимална присъда според мен.

Фактите са, че с превишена скорост и с 0.61(зверски пиян) алкохол в кръвта прави катастрофа, и получава 7.5 години при член от 3 до 10 години, на което са маха 1/3 като се признаеш за виновен по закон! Като гледам 7.5 е май по-близо до 10 отколкото до 3?

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

30052537_10102994329416894_2210104183897

От Фейсбук:

 

"Автомагистрала" Тракия. Ремонтни дейности с поставени само 2 предпазни конуса на само 30-40 метра пред ремарке със знак за внимание и то след завой. Ремаркето вързано с тел за мантинелата, "защото, ако го ударел ТИР да не отишло в насрещното" според фирмата изпълнител- все едно телът ще удържи. 2- ма колоездачи в авариината лента движещи се с около 40 км в час не виждат тела и първият колоездач минава през тела която реже рамката му и го изхвърля на платното размазан в кома с предсмъртни хрипове. Вторият също пада. Ние сме непосредствени свидетели и спираме да помогнем на колоездачите. Докато слизаме от колата само 30 секунди по-късно в платната за движение една кола намалява рязко поради неправилно поставени конуси и 2 други коли се забиват в нея.

Яна звъни на 112 и отива да види състоянието на момчето, а аз сигнализирам на колите да намалят. Следва намеса на държавните органи т.е. МВР и бърза помощ и следва малоумие след малоумие. 
1. След 10-15 мин идват 2 патрулки с 4 полицай - всички се скупчват като кибици около момчето в кома с предсмъртни хрипове. На никой не му хрумва да отиде на 200 метра на завоя и да предупреди шофьорите. След малко единия полицай отива да иска документите на катастрофиралите шофьори - все едно това е най важното, докато другите говорят по тел или кибичат около момчето. Никой няма познание да окаже първа помощ. На лентата до нас продължават да префучават тирове и леки коли.
2. На 10 метра след знака има бус на служба "Охрана на магистралите" - казвам им да пратят човек на завоя, а оня стои и ме гледа като пукел.
3. Линейката пристига след около 20 мин - слизат двама "доктори" и мерят пулса . Яна им казва да го проверят за счупвания на врата. Проверяват на две на три и го слагат на носилката по гръб. Без медицинска яка. Казвам им да го поставят настрани, за да не се задуши от хриповете - и една фуражка ме предупреждава да не се обаждам щото те били лекари и знаели какво правели.
Полицайте започват да се ориентират лека полека в обстановката.
4. Питам коя е фирмата, която извършва ремонта и ми казват "Автомагистрали". Говоря с човек от обекта и една фуражка и ги питам нормално ли е да вързват обозначителното ремарке с тел "невидимка" за мантинелата. Отговаря ми че колоездачите нямат право да са на магистралата. Питам го, ако това бяха мотористи, на които се налага да спрат авариино? На полицая процесора за броене на двайсетолевки блокира и мига на парцали, а служителя на фирмата мълчи като полуидиот. Между другото полицайте събират инфо на свидетели - все още няма никой, който да сигнализира на колите да намалят скоростта след завоя и тирове и коли профучават около нас. Спира една старозагорска кола и се развиква на полицайте, че едвам е спрял навреме и им казва да отидат да сложат предупредителен знак. Яваш яваш един полицай се отправя.

В тези 30 минути видяхме некадърността на цялата шибана държава управлявана от фуражки - от полицайте на място, до малоумниците от школата на МВР, които подготвят кадрите, до министъра, до безхаберието на ремонтната фирма и строителния надзор, на медицинските кадри и цялата им шибана некадърна система от университет до министерство.

Надяваме се момчето да оживее и хората в катастрофата да се възстановят. А вие да знаете, че всеки лев платен на тази престъпна некадърна хунта е лев хвърлен на вятъра. И не си мислете, че тяхната некадърност не може да застигне вас или ваш близък.

Link to comment
Share on other sites

Ааа... колоездачи на магистрала...

Много неприятна ситуация, но какво правят колоездачи на магистралата???

Дано се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Ааа... колоездачи на магистрала...

Много неприятна ситуация, но какво правят колоездачи на магистралата???

Дано се оправи.

Ти виж как се извършва ремонта и как е обозначен, щом и верижна катастрофа е станала от коли...

Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT фактите са, че пиян и със бясна скорост убива 3-ма човека. Нищо друго няма значение. Тези 4-5 години са минимална присъда според мен.

 

Не минимална! СМЕШНА, СМЕШНА ПОДИГРАВКА!!!

 

Фактите са, че с превишена скорост и с 0.61(зверски пиян) алкохол в кръвта прави катастрофа, и получава 7.5 години при член от 3 до 10 години, на което са маха 1/3 като се признаеш за виновен по закон! Като гледам 7.5 е май по-близо до 10 отколкото до 3?

Младеж, ако един от тримата беше от семейството ми, тоя някак си досега поне капачки на коленете нямаше да има. Казвам ти го най-откровено, от дъното на сърцето и душата си. Ако пък беше някое от децата ми... Да не влизам в подробности. След това ако случайно сглупя да ме хванат някъде ще се призная за виновен - обещавам. И искам да лежа 4 години.  

Link to comment
Share on other sites

Не минимална! СМЕШНА, СМЕШНА ПОДИГРАВКА!!!

 

Младеж, ако един от тримата беше от семейството ми, тоя някак си досега поне капачки на коленете нямаше да има. Казвам ти го най-откровено, от дъното на сърцето и душата си. Ако пък беше някое от децата ми... Да не влизам в подробности. След това ако случайно сглупя да ме хванат някъде ще се призная за виновен - обещавам. И искам да лежа 4 години.  

Младеж, ако, ако, ако, дрън, дрън та пляс! При тези закони, при които сумати народ са с условни присъди като са карали наистина пияни над 2 промила и убивали хора като Максим Ставински и други, които не знам поименно, не може на който си решиш да шибнеш 10-20 години! Това са махленски приказки от хора с нулева правна култура, каквато ти претендираш, че имаш! Всичко друго е дрън дрън та пляс! Ти може много неща да искаш, ама не нито си правораздавателен орган, нито изпълнителен, и явно не правиш разлика от предумишлено убийство и инцидент. Гаранция и ти караш с над 50 в града та не се прави на света вода ненапита! Като цяло всичко е свършено и само си дрънкате глупости, като олигофрена, който казал на woox, че бил с него на една маса на Коледа, защото е поредния бавноразвиващ олигофрен, който дрънка глупости за да се направи на интересен! Присъдата е влязла в сила! Точка! 

Link to comment
Share on other sites

Не бе всяка вечер е по баровете, ама само тоя олигофрен дето стоят на една маса го вижда! Никой друг!

 

Като гледам колко яростно върви спора и се питам, братовчеди или близки приятели сте?

 

Мисля си, че ако Марин Марковски може да издейства само толкова, какво остава за тези който нямат възможност да си позволят добър адвокат...

 

Аз пак да питам и да напомня да мислите като четете - кой и къде е казал, че колата е на полицай, пък дори и да беше няма абсолютно никакво значение на фона на общото изсрано от пачаврата.

Идеята със стикера би трябвало да е, че дори тези които уж въдворяват ред, не спазват закона.

 

 

P.S. На тези задни части, лошо им се пише в пряк и преносен смисъл :D

24842_5.jpg

 

 

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Като цяло всичко е свършено и само си дрънкате глупости, като олигофрена, който казал на woox, че бил с него на една маса на Коледа, защото е поредния бавноразвиващ олигофрен, който дрънка глупости за да се направи на интересен!

 

Недей така грубо ако обичаш. Момичето просто спомена присъствието му в напъъъълно друг контекст. Няма абсолютно никаква причина да се прави на "интересна". Дори нямаше да се разбере за кой говори, ако не бях задълбат с уточняващи въпроси.

 

В крайна сметка какъв е този толкова важен и специален, че някой да лъже за присъствието му с цел да добие уличен кредит пред 3-ти лица?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Недей така грубо ако обичаш. Момичето просто спомена присъствието му в напъъъълно друг контекст. Няма абсолютно никаква причина да се прави на "интересна". Дори нямаше да се разбере за кой говори, ако не бях задълбат с уточняващи въпроси.

 

В крайна сметка какъв е този толкова важен и специален, че някой да лъже за присъствието му с цел да добие уличен кредит пред 3-ти лица?

Ами не знам и аз, ама за да се дрънкат тия глупости явно иска да се направи на интересна по някакъв начин! Пак казвам ако е толкова сигурна в себе си да вържем бас и да видим камерите? Защото е лесно да дрънкаме глупости ама като трябва да се застане зад думите с факти и се дава задна...

 

Чай, чай да го питам - Христо Алекснадров беше така под "домашен арест" Дали ще се сети....

Христо Александров после беше и в затвора, Златко Баретата е по-точен пример, за това което намекваш, който така и не стигна до затвора, а даже надлежа 6 месеца с домашния си арест присъдата, която му дадоха (по стария закон се броеше ден за ден, вече е 2 за 1). Така или иначе не е под домашен арест вече

Link to comment
Share on other sites

Чета ви от вчера и се чудя дали отдавна не настана време да преместя целия ви спор на едно по-подходящо място...пък и като сте се хванали с тоя бас и друго се чудя...кой ли изобщо ще пази разни записи отпреди почти половин година...

Link to comment
Share on other sites

да речем са си направили дисков масив с архиви за последните 3 години, щото са ларж и никой никога не пести инвестициите в подобна техника. особено когато не е основната им дейност.

остава въпроса дали въобще някой би се занимавал да търси и преглежда подобни записи.

а ако пък бъде допуснато дали всеки посетител на заведението няма рязко да придобие желание да шиба мощно собственика отзад при изтичане на подобна информация: кой с кого, кога и колко....... има и особено докачливи хора на тази тема, а секса би бил метафоричен, но определено от садо-мазо гамата.

 

 

 

онтопик. онова с велосипедистите на магистралата да не е в участъка от 134 до 156тия километър на Тракия? дето има ограничение 90 км/ч и в двете ленти, а се работи в едното платно на едната и то само от време на време....

Link to comment
Share on other sites

Младеж, ако, ако, ако, дрън, дрън та пляс! При тези закони, при които сумати народ са с условни присъди като са карали наистина пияни над 2 промила и убивали хора като Максим Ставински и други, които не знам поименно, не може на който си решиш да шибнеш 10-20 години! Това са махленски приказки от хора с нулева правна култура, каквато ти претендираш, че имаш! Всичко друго е дрън дрън та пляс! Ти може много неща да искаш, ама не нито си правораздавателен орган, нито изпълнителен, и явно не правиш разлика от предумишлено убийство и инцидент. Гаранция и ти караш с над 50 в града та не се прави на света вода ненапита! Като цяло всичко е свършено и само си дрънкате глупости, като олигофрена, който казал на woox, че бил с него на една маса на Коледа, защото е поредния бавноразвиващ олигофрен, който дрънка глупости за да се направи на интересен! Присъдата е влязла в сила! Точка! 

 

Започвам да си мисля, че си някой от шофьорите му на тоя олигофрен. Как по-точно и колко човека да го кажем, че тоя убиец трябва да изгние в килията? Колко пъти да ти кажа, че е прост селски глиган и му личи от километър? Не дрънкаме никакви глупости, когато се ядосваме, че нагъл селски дебил и простак, дето сламата на магаретата не може да подели избива хора и ми се разкарва по кръчмите, понеже баща му е разсипал 40-50 хиляди лева (примерно) за рушвети! И да - знаем, че е поредният, не първият, мерси че ни информира.

Именно защото имам доста висока правна култура мога смело да ти кажа, че едва ли има по-малоумна, засрана и идиотска правна система в света от нашата. Часове наред мога да ти давам примери, а в момента понеже се занимавам с чужди дела съм изпаднал в потрес от дебилизма на агенцията по вписванията, прокуратората и съда. На крачка съм да викам Господарите, защото такива безумия трябва да добият гласност. Но това е друга тема.

Никога никъде не съм казвал, че съм карал с 50 в града, никой не го прави, не е възможно. Но не карам по Руски с над 100 със сигурност, особено па като съм пил. И ако убия хора като типично селско тъпо говедо - да, заслужавам и аз да гния в килията. Нещо още да има да не си разбрал? 

Link to comment
Share on other sites

Започвам да си мисля, че си някой от шофьорите му на тоя олигофрен. Как по-точно и колко човека да го кажем, че тоя убиец трябва да изгние в килията? Колко пъти да ти кажа, че е прост селски глиган и му личи от километър? Не дрънкаме никакви глупости, когато се ядосваме, че нагъл селски дебил и простак, дето сламата на магаретата не може да подели избива хора и ми се разкарва по кръчмите! И да - знаем, че е поредният, не първият, мерси че ни информира.

Именно защото имам доста висока правна култура мога смело да ти кажа, че едва ли има по-малоумна, засрана и идиотска правна система в света от нашата. Часове наред мога да ти давам примери, а в момента понеже се занимавам с чужди дела съм изпаднал в потрес от дебилизма на агенцията по вписванията, прокуратората и съда. На крачка съм да викам Господарите, защото такива безумия трябва да добият гласност. Но това е друга тема.

Никога никъде не съм казвал, че съм карал с 50 в града, никой не го прави, не е възможно. Но не карам по Руски с над 100 със сигурност, особено па като съм пил. И ако убия хора като типично селско тъпо говедо - да, заслужавам и аз да гния в килията. Нещо още да има да не си разбрал? 

Поредното ти грешно предположение - нямам нищо общо с бизнеса им! А глупостите които говориш, очевидно издават, че имаш правната култура на тираджия, щом ще се обиждаме!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...