Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Джип се обърна след удар с Ауди

 

Ето го поредното мамено синче, което си е повярвало, но тоя път резултата е само обърнат автомобил.

Готов съм да заложа 2лв, че NEO_DDT го познава. :D

 

NEO, изглеждаш разумно момче, влей им малко акъл на тия твоите познати, че белким излезнат от новините.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всъщност в 1 сутринта колите се виждат още преди да са се показали благодарение на фаровете им.

@Neo ами ако не сме ги правили тези неща, освен на позволените места ?

Мда забравих, че тук всички са светци и само единици ги правят тези неща, ама някак си съм всеки ден по улиците и виждам действителността, която е различна...

 

Джип се обърна след удар с Ауди

 

Ето го поредното мамено синче, което си е повярвало, но тоя път резултата е само обърнат автомобил.

 

Готов съм да заложа 2лв, че NEO_DDT го познава. :D

 

NEO, изглеждаш разумно момче, влей им малко акъл на тия твоите познати, че белким излезнат от новините.

Губиш не го познавам, чакам 2та лв :D (пише се излязат)

Link to comment
Share on other sites

Губиш не го познавам, чакам 2та лв :D

 

Вярно? Де*ба, не уцелих. :D

Следващия път ако ме видиш в някой бар се обади - ще те черпя едно малко. :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера в София имало над 400 катастрофи заради снега, което ми се стори леко шокиращо, мога да кажа 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Напълно разбираемо поне за мен, а причините са комплексни и са много - (1) колите вече станаха твърде много на единица площ и всеки ден бройката им продължава да се увеличава, а и голяма част от тия коли са стари, неподдържани и с недобри спирачки ; (2) в последните години хората са изнервени и разсеяни от неприятностите в ежедневието по принцип ; (3) в курсовете за шофьори часовете са доста малко, а и никой не те учи как се кара на хлъзгаво ; (4) една част от тия по пътя освен това са неправоспособни, леко пийнали, понапушени или пък просто си говорят по телефона...и др. такива.

Link to comment
Share on other sites

Току що си идвам от другата къща и огледах щателно смъртоносната отсечка (не че не я знам насън). Предвид как свети хотела и онзи новия магазин за осветление там е ДЕН! Дори без фарове от 100 метра ясно се вижда цялата зона (бях без фарове). Тоест или тотално СЛЯП, или летящ с космическа скорост ненормалник може да удари така хората и да смели колата им. Чудя се кое ли е от двете.  

Link to comment
Share on other sites

БМВ връхлетя мерцедес с бебе на 20 дни вътре

 

Зрелищна катастрофа стана преди минути в Пловдив! BMW със софийски номер е пътувало от София към Пловдив. В същото време Мерцедес, пътуващ от Голямоконарско шосе, завива наляво, за да се включи към ул. "Дилянка”. На червен светофар обаче BMW-то не спира, мерцедесът вече е в средата на кръстовището и за да избегне сериозен удар в мерцедеса, BMW-то го зажулва отпред и оттам се удря в стълба със светофарната уредба.

Щетите по BMW-то са сериозни, светофарът е счупен, а предната броня на мерцедеса е само ожулена, пише TrafficNews.

На мястото са се събрали десетки хора. По думите им шофьорът на BMW-то е карал много бързо, с над 100 км/ч.

 

1480680936-img-5260-682x1024jpg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти мани, ами както там обикновено щъкат на тълпи малки циганета и оня беше забърсал някое от тях, ония от Шекера направо щяха да го линчуват на място.

Link to comment
Share on other sites

Там редовно имаме такива екшъни. Има и мангали, които нарочно се блъскат странично в чужди коли и после изнудват хората за пари. Веднъж под жп моста заварих масов бой без да има даже ударени коли...  

Link to comment
Share on other sites

Точно това кръстовище, освен ако не е пиков час, е голямо тото. Мангали, състезатели, коли, идващи от магистралата - всичко там се събира и като включим и липсата на видимост по В.Априлов резултата е ясен.

 

 

Лошото е, че ниско летящите обекти все още са в града. Случката се развива онзи ден, в слабия снеговалеж, 22:00, на моста на Герджика. На същото кръстовище, където удариха онова момиче. Седя си аз на Победа и чакам за ляв завой. Термометъра показва -1°С. Светофара светва жълто, вкарвам първа и а да тръгна и изведнъж цялата кола се разтресе от въздушната струя на прелитащото направо, последен модел аЛди... Така летеше, че като тръгна да качва нагоре, леко поднесе на мокрия мост. Добре че има толкова системи за сигурност, че да го удържат на пътя. И не, не намали, ами продължи без да разбере какво става. Добре ве, макя му деба, колко ТЪП трябва да си...КОЛКО?

Link to comment
Share on other sites

...колко ТЪП трябва да си...КОЛКО?

 

Достатъчно (тъп)...и за всеки е различно - за някои по-малко, за други повече, а за тия дето се чувстват безсмъртни и разчитат единствено на системите за безопасност в колите си - най-много.

Link to comment
Share on other sites

Ъ???!!!

За пореден път - бедна фантазия.

 

От снимката не се вижда от къде тая кола е попаднала там. Може да е била в ляво на снимката, отвъд оградата. Ако е автоматик, пуска се задна за маневра, в тоя момент се сещаш, че искаш да погледнеш нещо на задната седалка и се извърташ с цяло тяло. При това движение, педала на газта се натиска до край, заради извъртането. Колата тръгва с пълна скорост назад, а в паниката крака остава на педала и резултата е на лице.

 

Другия вариант е, просто да е минала през мястото в оградата, където има само тел, да е забила предницата някъде, където не се вижда на снимката и при това рязко обиране на скоростта, енергията се поема от останалата част на автомобила, който се измества и засяда там, където е сниман.

 

Сега стана ли ти ясно или ще използваш някоя друга гласна?

Link to comment
Share on other sites

Тук вече изниква един екзистенциален въпрос - защо трябва колата да е автоматик? 

 

Опа - и още един - дали водачката не е била с някакви слимфит дрехи, които да са предизвикали спазъм?  

Link to comment
Share on other sites

Тук вече изниква един екзистенциален въпрос - защо трябва колата да е автоматик? 

 

Опа - и още един - дали водачката не е била с някакви слимфит дрехи, които да са предизвикали спазъм?  

 

Просто предположение. При втория вариант не е нужно да е автоматик. Само при първия.

 

Не знам за това. Ти нали не я четеше вече оная тема? :D

Link to comment
Share on other sites

Не е задължително да е на задна, нито да е автоматик. Допускам, че се е врътнала през таван - има смачкано, едната греда липсва, другата е деформирана; вижда се хлътване на шофьорската врата.

Link to comment
Share on other sites

Това се случи днес в наше село в един тунел под река Фрейзър. Уникалното в случая не е това, че катастрофата е между два суперавтомобила, а че и двата са били украсени с обозначаващия знак "N", което ще рече управлявани от шофьори-новобранци (със 101% сигурност китайци) . :Facepalm:  :smile1:

ПП. Чефо да не гледа, че ще му стане лошо. :lol:

crashed_ferrari.jpg

crashed_lamorghini.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...