Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Абе аз ще продължавам да питам задунайските ретранслатори докато накрая някой не ми отговори аргументирано защо точно смята, че въпросното варварско видео с обезглавяването на украинския пленник не е истинско. Моите аргументи вече ги изложих, но пак ще ги повторя. Диваците сами си пропагандират диващината, като в случая с пребития с чук вагнеровец. След като са способни да смажат с чук черепа на свой човек, какво би ги спряло същите диваци да отрежат главата на пленен противник? Другото е масовата реакция на самите северноазиатски дебили, които не спират да изразяват възхищение от гнусния акт. Което пък показва до каква степен е деградирала цялата тази блатна джамахирия, насевер от Монголия. :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само аз ли не виждам някой тук да е казвал, че видеото не е истинско??? :rofl:
Някои хора не кълвем лесно на билбордове, мисир. :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, XMD said:


Ясно! Не виждам смисъл да продължаваме по темата.

Говорим за украинските тук, а не за всички общо.

 

Точно за тях говорим, да. Ти нали също за украинци говориш? 

 

"Защо тогава автоматично предполагаме, че тези (украинци) със скъпите коли също не живеят като пълноценни граждани, а задължително цоцат от държавата?"

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, w00x said:

Как е?

Е как да е? Виден ще трябва да си сменя имейлите, да не би да получи случайно призовка по задунайска линия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, w00x said:

 

Точно за тях говорим, да. Ти нали също за украинци говориш? 

 

"Защо тогава автоматично предполагаме, че тези (украинци) със скъпите коли също не живеят като пълноценни граждани, а задължително цоцат от държавата?"

 

 

Виж, след като нямаш усещането, че хора със средства и възможности, злоупотребяват с ползването на благинки предоставени от държавата какво да го коментираме повече? 
Казах го, по назад, тази група от хора не са бежанците, които имат нуждите на бежанец в истинския смисъл на думата. Да прави сте, законите са такива, те се възползват и точка. Щом това не те бърка и дразни, да храниш хора с повече пари и възможности от теб няма проблем… Аз лично предпочитам парите ми да отиват за  наистина нуждаещи се хора.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, XMD said:

Виж, след като нямаш усещането, че хора със средства и възможности, злоупотребяват с ползването на благинки предоставени от държавата какво да го коментираме повече? 

 

Ами, ако споделяме едно и също мнение, какво щяхме да коментираме изобщо?

 

Аз не разбрах твоето усещане от какво се поражда, при положение, че виждаме снимка на автомобил. Или твоите наематели украинци са единствените съвестни, които са изБЯГАЛИ в държавата ни?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, plameni said:

Брошура раздавана по време на петъчния намаз в Москва:

Нищо учудващо откъм блатната джамахирия. Та те вече официално говорят за джихад срещу Запада. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Написах в гугъл zelensky 400 million и основно някакви индийски медии ми излизат на първите страници, ТАСС и РТ

Другаде имали къде мога да прочета, че hindustantimes не ми говори нищо.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Quote

US troops are gathering at the country’s border

Много ме съмнява. От тук нататък, цялата статия се чете под влиянието на това изречение.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mIRCata said:

Много ме съмнява. От тук нататък, цялата статия се чете под влиянието на това изречение.

По принцип това за което говори не е нищо ново. 101-ва постваха разни видеа миналата година от Румъния. Имаше и интервю с тях ако не греша

Но начина на писане :) Интересно четиво :))))

Link to comment
Share on other sites

Една интересна политическо-правна история от днес, макар и далече от българската политика, но все пак трябва да се спомене, понеже много тукашни мисири са свързани с това, бидейки жадни консуматори на въпросните лъжи, да не говорим пък, че подобни явления са масови в българската политика (за съжаление без необходимите последствия). Става въпрос за делото за клевета срещу Фокс Нюз, което трябваше да започне днес, заведено от малката компания Доминиън, доставяла част от машините за гласуване за президентските избори през 2020. В последния момент (буквално минути преди началните пледоарии), въпросната компания се съглазява на извънсъдебно споразумение, в което Фокс Нюз се задължават да им платят умопомрачителната сума (абсолютен рекорд в американската история на дела за клевета до момента) от $787.5 милиона. Клеветите срещу компанията, щедро промотирани от една камара популярни идиоти по Фокс Нюз са основно свързани с идеята, че на оранжевия дебил Тръмп му били откраднали изборите. Преди да започне делото излезоха доста пикантерии, включително СМС-си на идиоти като Такър Карлсън, който в частни комуникации между другите разпространители на простотии, откровено говори за малоумието на въпросните лъжи. Дори Рупърт Мърдок потвърждава простичкия факт, че се е налагало да лъжат като за световно, само и само да не секнат парите от зомбираната им публика. Всичкия този цирк трябваше буквално да почне да излиза на пълен показ от днес, но за съжаление компанията Доминиън са се съгласили на въпросното споразумение, което все пак е разбираемо, защото тези колосална сума е десет пъти повече от стойността на цялата компания. Демек след като си получат чека от Фокс Нюз, могат спокойно да спрат да бачкат през следващите 10 години, ако искат. Явно резила, който щеше да излезе наяве струва много повече от 800 милиона за Фокс Нюз. Проблемът им обаче е, че това не е единственото дело. Задава се друго (отново от компания, доставяща машини за гласуване), този път с иск за $2.7 милиарда. Надявам се тия поне да не се съгласят на извънзъдебно споразумение, че шоуто в съдебната зала се очертава да е епично! :punk:lol:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Godfather said:

 


Аз лично изпитвам силно съмнение, дали има медия, за която да няма влакови композиции с такива пикантерии...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:


Аз лично изпитвам силно съмнение, дали има медия, за която да не няма влакови композиции с такива пикантерии...

Ако имаш предвид всякакви пикантерии (като например как СЕО-то опраскал шефката на маркетинга по време на командировка някъде на Карибите и прочие) със сигурност. Обаче пикантерии, разкриващи как съзнателно и целенасочено разпространяваш откровени лъжи, клевети и халюцинации за тъпоумна аудитория (от които сам се гнусиш в частни разговори), само и само щото въпросната ти аудитория не е способна да възприеме истината е малко по-уникална ситуация. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...