Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще го направят. Аз бих я спрял тая газ още февруари. Сега, ЕС решила да сложи таван на горивата от Русия. Медведев го каза, направите ли го това - спираме газта. Е, направиха го - спряха им газта....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vinyl_master said:

Ще го направят. Аз бих я спрял тая газ още февруари. Сега, ЕС решила да сложи таван на горивата от Русия. Медведев го каза, направите ли го това - спираме газта. Е, направиха го - спряха им газта....

Добре бе, защо тогава блатните диваци вадят някакви измислени проблеми с течове на масло от помпите? Защо не си го кажат директно, какво толкова ги притеснява? Ех, мъка русоробска.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Щото са на*рани, страхливи нещастници, затова. И са такива от десетилетия. Манталитетът им е да играят по тъча и да им се разминава. Защото ако го кажат в прав текст, рано или късно, ще им излезе през дупенцата. Като репарациите за Полша, но с основание.

Link to comment
Share on other sites

На Кадиров не му се пада от прозорец, или си е харесал вече прозорец и предпочита сам да скочи, без помощ? :D

Quote

Друзья, сегодня узнал, что я, оказывается, "долгожитель" среди ДЕЙСТВУЮЩИХ глав субъектов Российской Федерации.
Я и сам заметил, что засиделся. Считаю, что вполне заслужил бессрочный и длинный отпуск.

Надеюсь, что вы меня поддержите и поймёте.

https://t.me/RKadyrov_95/2786

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Ще преразкажеш ли, че преводачът ми говори за някакви дробове и черни дробове.

Узнал, че е най-дългосрочният глава на "субект" (република) в Русия, цели 15 години вече. При тях в Кавказ имали поговорка, че какъвто и да е госта, многоуважаем и т.н.., ако си тръгне на време то е по-приятно (малко неточно го превеждам може би), съответно смята, че е дошло времето му.  Смята че е дошло времето му(повтаря се), докато не го изгонят. (прави опит да се шегува смеейки се) .. бил стар, младостта си тръгнала. Време било да мисли над това и ще се постарае да си тръгне на време. :laughing1:

30 minutes ago, vinyl_master said:

Чудя се, тия на улицата в Прага днес платени ли са?

Надявам се, че не се излагат безплатно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бежанските лагери препълнени.

Сирийци, афганистанци и тем подобна сган щъка нон стоп из България, даже трепе полицаи!

Всеки ден хващат по 50-100 човека, а колко не хващат, никой не знае!

Питам сега Бойко ли е виновен? Военните какъв го дървят в поделенията?

МВР и армията кой ги командва, Бойко ли?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dunc said:

Като не разбиращ, защо подхващаш темата ?

 

Да прочета малко хейтърски глупости.

Да разбера как Бойко е виновен за бездействието на Радев.

Link to comment
Share on other sites

https://www.theguardian.com/world/2022/sep/05/russia-will-not-resume-gas-supplies-to-europe-until-sanctions-lifted-says-moscow

 

Поне най-накрая си го казаха, след толкова месеци шикалкавене по руски. Някой ако все още смята, че Кирил Петков бил виновен..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Поне най-накрая си го казаха, след толкова месеци шикалкавене по руски. Някой ако все още смята, че Кирил Петков бил виновен..

Сега ще дойде Виден да ти обясни как Кирчо и Кокорчо са започнали всичко и разбира се определено са виновни за изблиците на изперкалия кремълски дребосък. :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Сега ще дойде Виден да ти обясни как Кирчо и Кокорчо са започнали всичко и разбира се определено са виновни за изблиците на изперкалия кремълски дребосък. :lol:

И как тва е абсолютно нормално за търговски отношения. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, earache said:

И как тва е абсолютно нормално за търговски отношения. :laughing1:

Аха, те затова кретените от служебното правителство продължават да "преговарят". С кой точно, не е ясно. Сигурно преговарят сами със себе си. И това след като отказаха вече договорени 7 танкера (да подчертаем - на гарантирана цена) с втечнен газ. Значи горе-долу всички държави в ЕС успяха да си запълнят хранилищата почти догоре, с изключение на България, която, благодарение на уникални безродници и национални предатели, пропусна шанса да стори елементарното. И това ако не е грандиозно национално предателство, аз не знам тогава какво е. :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Godfather said:

Аха, те затова кретените от служебното правителство продължават да "преговарят". С кой точно, не е ясно. Сигурно преговарят сами със себе си. И това след като отказаха вече договорени 7 танкера (да подчертаем - на гарантирана цена) с втечнен газ. Значи горе-долу всички държави в ЕС успяха да си запълнят хранилищата почти догоре, с изключение на България, която, благодарение на уникални безродници и национални предатели, пропусна шанса да стори елементарното. И това ако не е грандиозно национално предателство, аз не знам тогава какво е. :Facepalm:


Сега заради шепата, които плюха и не успяха да осъзнаят случващото се, няма да има никакъв газ и ще страдаме всички. Започва да ми писва да съм потърпевш от простотията и вредния егоизъм на околните...

Link to comment
Share on other sites

On 8/29/2022 at 8:25 PM, netrootbg said:

Такава е заради като с твоето мислене, другарю. Ако и преди бяха хората такива, още нямаше да си имаме държава.


Изключителен "разум" блика от тоя лаф... Ибрикчия на НАТО ще ми дава оценки още малко революционер ще се изкара! :Facepalm:
Ей това е типичната наглост на фенклуба на костовите червенотиквеничета, христо евреинът колмунист, елена кремчето, изпърдяния паси и т.н и т.н., които логично достигнаха до ПЪЛЕН ПРОВАЛ в политиката, но не без да съсипят страната.
 

On 8/30/2022 at 8:02 AM, Godfather said:

Хахахаха, вЕрваш ли си, Мисирчо? Не ти пука за РаZия, ама иначе ретранслираш "гаварит масква" още със събуждането. :lol:

 

Мисире, накраща ще почерпя Пешо да нарисува един мисир с латерна, ама от ония виещите, раздрънканите... Как не се умори да повтаряш една и съща НЕВЕРНА тъпотия толкова време! Всеки с различно мнение получава един и същ  бесмислен отговор насреща. 
За протокола - нямам спомен, освен може би ако нещо тук в темата е пускано, да съм чел или гледал руски медии въобще. 

=========================================================

Вече обясних, че няма всеки път да повтарям какво, как и защо са осрали киро тъпото и кокорчо - всички, явно без гласувалите за дай България, отдавна го научиха. Фактите са налице. И гледам тия дето най-много лаят срещу Русия най-много се интересуват от нея! Смях в залата! Руми, не виждам защо си губиш времето с тия наште лаладжии. Едни и същи 2-3 души. Но като се доказа какво е ставало с газа мълчат като пОсрани. Както и мълчат за летуването на киро тъпото при прокопиев! В тия случаи гледат настрани и свиркат. Няма такъв смях просто. 

А газ отдавна казах, че ще има. Дали през Гърция с посредник руската газ, която си тече, дали от някой съчинен танкер, дали от тръбата - ще има. Но ЗА КОГО ще има и НА КАКВА ЦЕНА е вече съсем друга тема. Winter is coming със страшна сила. А аз още днес платих близо 10000 лева аванс за газ за септември - никакво почти потребление....

EDIT: Апропо, онзи ден фактурирах ток на ДЕВЕТДЕСЕТ И ЕДНА СТОТИНКИ ЗА КИЛОВАТ. Хората им се плачеше.  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...