Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Одобрявам изнесената информация от г-ца Бориславова за политици, политолози, журналисти и общественици, получаващи пари от Русия. Логичната и единствено възможна следваща стъпка е да се публикуват имената на тези персони, за да им се потърси отговорност според законите на държавата. 
След това е редно да се публикуват и имената на персони, получаващи грантове и хонорари от “Америка за България”, за да прокарват определени политически тези. Нека не забравяме, че самата организация многократно е заявявала, че плаща милиони долари годишно за “гражданското общество в България”, което е различно от чудесните други каузи, които организацията финансира. Не сме толкова прости, знаем какво значи. 
Националното предателство трябва да се преследва безмилостно, независимо чии интереси обслужва.


Тая жена просто говори вместо мен

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ARPAnet said:

Баси как ми разкриха доходите да го еВа. А "Отворено общество" колко плаща на фобите, да видя дали не съм се минал?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, charmock said:

Баси как ми разкриха доходите да го еВа. А "Отворено общество" колко плаща на фобите, да видя дали не съм се минал?

Фобиите не работят така :)))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Тая жена просто говори вместо мен

+1*10^33

Хубаво - русофили, русофоби... къде са българофилите се чудя...

Link to comment
Share on other sites

Виталий Портников за изгонването на 70-те северномонголски щирлица от пАсолството на Драган Цанков. И този ще да е гоУем русофоб.  :lol:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Quote

 

Доста смущаващо интервю на Йордан Цонев по bTV. Не знам как следва да се тълкува репликата му "ще гледаме още видео, обещавам ви" освен като директна заплаха за нови компромати, които ще бъдат пуснати по медиите.
Ако съм права, това означава, че вероятността главният прокурор (+ГЕРБ + ДПС) да стои зад "видеото с парапета на Лена", е много голяма. И може би пускането на това видео обяснява защо така рязко секна демократичният порив да бъде изчегъртан въпросния главен прокурор. Дано се лъжа де.
Въобще, весело е и отвсякъде се чува музика ❤

 

 
Link to comment
Share on other sites

Ако изглежда като педал, завучи като педал и се държи като педал - най-вероятно е педал... Ей такива копеленца най-обичам. :laughing1:
Тоя е ял бой в училище като за трима. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Тоя е ял бой в училище като за трима. 

А теб не са те били и затова си станал такъв путинофил, така ли? Интересна поука може да се извади тук. :lol:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Godfather said:

А теб не са те били и затова си станал такъв путинофил, така ли? Интересна поука може да се извади тук. :lol:


Човече, ти не си в ред, почвам да се убеждавам... Абе като нямаш кво да кажеш по-добре мълчи. :laughing1:

==========================================

Ще падна от смях!!! Форомните ЧЕРВЕНОтиквеничета, фенчета на бкп/дс мангала и наследниците му - пичове, скрийте се в някой ъгъл от срам... 
 

Quote

Вчера се проведоха частични избори за кмет в община Нова Загора, където БСП и ДаБългария излъчиха общ кандидат. 
В крайна сметка аз не съм особено учудена от обединението на двете левици - старата левица съветски тип и модерната, западна, троцкистка левица. Да не говорим, че родителите на лидерите на модерната градска левица произхождат именно от тъмночервените номенклатурни недра, та връзката е не само идеологическа, но и потомствена. 
Ако до този момент основните разлики между двете леви партии бяха отношението към Русия и към комунизма от съветски тип, то с тази позорна коалиция, антикомунизмът отпадна от уравнението. Единствената разделителна линия между двете партии остава русофобията / русофилията. Но не виждам това да е пречка. 
Ашколсун викам аз на такъв порив към демокрация.

 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се пусне бот, който да копира новите публикации от Фейсбук профилите на Irini Zikidis и Кеворк Кеворкян.

Подадената информация от едната страна ще се запази. Диалогът също ще запази нивото си.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Ще падна от смях!!! Форомните ЧЕРВЕНОтиквеничета, фенчета на бкп/дс мангала и наследниците му - пичове, скрийте се в някой ъгъл от срам... 

Quote

Вчера се проведоха частични избори за кмет в община Нова Загора, където БСП и ДаБългария излъчиха общ кандидат. 
В крайна сметка аз не съм особено учудена от обединението на двете левици - старата левица съветски тип и модерната, западна, троцкистка левица. Да не говорим, че родителите на лидерите на модерната градска левица произхождат именно от тъмночервените номенклатурни недра, та връзката е не само идеологическа, но и потомствена. 
Ако до този момент основните разлики между двете леви партии бяха отношението към Русия и към комунизма от съветски тип, то с тази позорна коалиция, антикомунизмът отпадна от уравнението. Единствената разделителна линия между двете партии остава русофобията / русофилията. Но не виждам това да е пречка. 
Ашколсун викам аз на такъв порив към демокрация.

Expand  

 

 

Доколкото разбирам, ако единственият шанс, на следващите местни избори да се отстрани сегашното недоразумение, е предлагането на някоя консенсусна личност, па макар и подкрепена от идейни противници, пак ще крещиш "Анатема!"

Да припомня все пак, че кмет се избира мажоритарно, а съветници пропорционално. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Доколкото разбирам, ако единственият шанс, на следващите местни избори да се отстрани сегашното недоразумение, е предлагането на някоя консенсусна личност, па макар и подкрепена от идейни противници, пак ще крещиш "Анатема!"

Да припомня все пак, че кмет се избира мажоритарно, а съветници пропорционално. 


Не бе - на теб занм, че и 40 извора няма да ти стигнат да носиш вода на киро тъпото и прочее, но - дай българия на костовите червенотиквеничета в коалиция с бсп!!!! ТОЧКА. КРАЙ. Всякакви локуми натам са затъване и овъртолване в лайната

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, charmock said:

Що, ти кво празнуваш?

Аз лично днес не празнувам нищо. Питам обаче видните другари тук дали празнувате, че нали половината ви роднини са американски граждани и би било логично да празнувате с тях.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...