Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

- Дайте ми париииии!!!
- На ти!
- Хммм, давате, ама да видим докога?
 

 

Видене, на самолета ще те взимат ли и тебе, да идеш на хубаво и евтино?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, AssassiN said:

- Дайте ми париииии!!!
- На ти!
- Хммм, давате, ама да видим докога?

Видене, на самолета ще те взимат ли и тебе, да идеш на хубаво и евтино?


Имаш ли идея какво говориш, защо го говориш, що за тъпотии... Не - главата завряна в гъза на киро тъпото... Аз викам тебе да те вземат и по-надалеко там при кирчо дебила в Канада, хем ще се виждате с Момчил. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deus_pld said:

Ето това

Ключовото тук е, че "ще предложи", което е много различно от да се реши и направи.

- Другарю Путин, предлагам да закрием посолството

- Не, ще седим.

- Ок. Чао

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Поздрав за


Боклуците вдясно са като мазно махмурлийско лайно,размазано върху ликовете на великте вляво... Изплюх се звучно. Гавра... Мангала на БКП и киро тъпото до тези хора - само урод може да сглоби подобна фъшкия. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


 

Видине, що се хабиш да обясняваш. Не виждаш ли, че са коне с капаци и не им е опряло яйцето на гъза за да видят за кво става въпрос. Единия живее в Канада, другия в Чехия, третия е промит мозък от НАТО и на всички тях им е през оная раЛта за България. Споко ще дойде видьов ден и ще си говоим с дуг език тогава.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, charmock said:

Видине, що се хабиш да обясняваш. Не виждаш ли, че са коне с капаци и не им е опряло яйцето на гъза за да видят за кво става въпрос. Единия живее в Канада, другия в Чехия, третия е промит мозък от НАТО и на всички тях им е през оная раЛта за България. Споко ще дойде видьов ден и ще си говоим с дуг език тогава.


Баш ми е през уя... Казал съм, че ме егрижа само и единствено за България и българския народ. За пореден път ни пратиха еничари да ни довършат... Прочете ли това за Македония? Щото тия не са го прочели, па и да го прочетат няма да го разберат, а и са заети ся да скачат заради някакви скапани анонимни дипломати - ей така се ловят маймуни с трици, брат... Но какво да говорим - отдавна всичко е ясно - намираме се тука да си пишеме ей така ... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, RaptoR said:


Баш ми е през уя... Казал съм, че ме егрижа само и единствено за България и българския народ. За пореден път ни пратиха еничари да ни довършат... Прочете ли това за Македония? Щото тия не са го прочели, па и да го прочетат няма да го разберат, а и са заети ся да скачат заради някакви скапани анонимни дипломати - ей така се ловят маймуни с трици, брат... Но какво да говорим - отдавна всичко е ясно - намираме се тука да си пишеме ей така ... 

Прочетох го, ама и с големи букви да им го постнеш пак няма да го разберат. Виж, че пишат некви заучени неща и глупави постове от Туитър, пълни простотии.  

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, charmock said:

Споко ще дойде видьов ден и ще си говоим с дуг език тогава.

В какво се изразява този "видьов ден"? Танковете на блатните диваци преминават Дунава и отново ни "освобождават" ли? Все си мисля, че шансовете за такъв мокър сън са по-малки от това извънземни да кацнат на площада пред пощата. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Храчи се върху българската история, върху българския език, върху паметта на хилядите жертви, предстои тепърва кошмар на тая тема, те подскачат за тъпи руски дипломати, сякаш Илон Мъск е кацнал на Марс.. Маймуни с трици, Асене, маймуни с трици... Ама така е 30 години старателно вече второ поколение е превърнато в шайка безродници и безхаберници... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

В какво се изразява този "видьов ден"? Танковете на блатните диваци преминават Дунава и отново ни "освобождават" ли? Все си мисля, че шансовете за такъв мокър сън са по-малки от това извънземни да кацнат на площада пред пощата. :lol::rofl:

Сладур, ще дойде време да си говорим.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Godfather said:

В какво се изразява този "видьов ден"? Танковете на блатните диваци преминават Дунава и отново ни "освобождават" ли? Все си мисля, че шансовете за такъв мокър сън са по-малки от това извънземни да кацнат на площада пред пощата. :lol::rofl:


Това е първото и единствено нещо, което ти хрумва, нали?!?! Бахти, Момчиле, лебедите в Рибарника са по-добре... :laughing1:

========================================

 

https://money.bg/companies/gazovata-vrazka-mezhdu-balgariya-i-gartsiya-shte-zaraboti-ot-septemvri-oktomvri.html?fbclid=IwAR3H2GEhBa83AotjNE3D7gREymN5YYBdO6QExVfSPTKKyOlf5JmMdqed5So

Днес била тръгнала ХАХАХАХА - патологични лъжци и мошеници!!! Боклуци!!! Понеже съм пътувал скоро до Гърция и знам на какъв хал е, дано поне за септември се справят... киро тъпото и компания са такива уродливи мекерета, че ако ти кажат добър ден гледай дали грее отгоре слънце... И пак ще купуваме руска газ. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Кой каза, че е тръгнала днес? Сутринта по новините чух, че е готова на 98%.

 

1 hour ago, RaptoR said:

Храчи се върху българската история, върху българския език, върху паметта на хилядите жертви, предстои тепърва кошмар на тая тема, те подскачат за тъпи руски дипломати, сякаш Илон Мъск е кацнал на Марс.. Маймуни с трици, Асене, маймуни с трици... Ама така е 30 години старателно вече второ поколение е превърнато в шайка безродници и безхаберници... 

 

Да. И за няква газ също. Маймуни с трици.

Link to comment
Share on other sites

Другари, точно пък вие да говорите за Македония... Благодарение на комунистите(не само в бг) беше откъсната. Късно е вече за каквото и да било. Трябва да се гледа напред. Тука разбира се не говоря да им се признава историята преди средата на миналия век.

 

И забравих да добавя. В момента се започват преговорите за присъединяване. Ще минат много години и много преговори преди да дойде момента за присъединяването им към ЕС. През тези години има много моменти в които да се изчистят различията. А и не се знае каквонщеннсе случи до тогава.

Link to comment
Share on other sites

На Виден са му най-омразни българските политици, които най-много са направили за отдалечаването на България от смъртната хватка на северноазиатския бантустан. СлОчаЕност? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че Киро еднолично постигна пълна диверсификация на енергоизточниците.

Газ/горива/уран, много скоро ще сме абсолютно независими :D

Благодарение на него вече взимам заплатата, за която винаги съм мечтал!

Пенсиите за няма и година вече колко пъти ги вдигна!!!

 

Едит:

Депутатите почнаха да гласуват по съвест, а не да се продават.

Няма вече чужди шпиони.

Все позитивизми. 

 

Лошо само, че мафията иска да го свали :(

Надявам се пак да го подкрепим, отрочето на обединителят, тоз път единодушно, че да довърши започнатото докрай.

И последният да загаси лампите и да затвори вратата.

 

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, chasti said:

Истината е, че Киро еднолично постигна пълна диверсификация на енергоизточниците.

Газ/горива/уран, много скоро ще сме абсолютно независими :D

Благодарение на него вече взимам заплатата, за която винаги съм мечтал!

Да живее България!

Мафията вън!

Не мога да разбера какъв ти е проблема? Нали направихте ново мнозинство с мутрите от Герб, хидроинженерите от ДПС, чалгарите от ИТН и копейките от Израждане? Че даже комунетата от БСП ще се включат след това "предателство" с гоненето на 70-те ватнишки щирлица. Изчакай да минат процедурите в парламента и съставяйте ново правителство, което ще отиде целокупно в Масква на колене да проси прошка от великомъдрия дребен император. И тогава всичко ще си дойде на мястото - благодатния газ ще потече отново, уран ще има за целия китайски народ, а заплатата ти, ех, заплатата ти ще излети в орбита около Луната.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  

On 6/28/2022 at 9:54 AM, ARPAnet said:

А по драмата с падналото УЖ вето за Македония

Държавен вестник (parliament.bg)  един път, че не е паднало, но и очакват всичко което искаме да бъде включено в преговорната рамка и ЕС да контролира за изпълнението на всичко. 

 

Някой нещо си изфантазирал някъде, и тук вече се пуфти, леки заплахи летят. :rofl:

Но нещо да се е променило спрямо това решение което е публикувано и в Държавен Вестник? Ново решение ли има, какво ? :)) 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, netrootbg said:

Днес тръгна на максимален капацитет и връзката с Гърция. Азерският газ вече е в пълен капацитет. Дори и преди това Чирен се пълнеше. Довиждане газпром!!!


Патологичните лъжци през десет баира се надушват.... Лъжат, па и после мажат

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, plameni said:

Тия верно са нечовеци!

Положителни ефекти от "допълнителната хромозома" (според Медински):

 

image.png

Axaxaxaxaxaxa, да, екстра хромозомата води до такива екстри :laughing:

Забеляза ли момента с полевият телефон? :laughing:

И за теб червена точка, че се занимаваш с някакви мутанти вместо да плачеш за Македония :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Забелязах, но предположих, че са ги държали и измъчвали освен в затворите и в някакъв музей.

Те нали по принцип украинците използват цивилни обекти с двойно предназначение?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

Те нали по принцип украинците използват цивилни обекти с двойно предназначение?


Нон стоп, нон стоп, индийски коноп... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...