Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Пропаганда? Кажи нещо което не е вярно, което съм споделил?

 

Учудвам се, че споменаваш Украйна въобще като цяло, защото Украйна в момента за жалост е просто едно бойно поле. Амбициите и целите идват с парите отвъд океана. Ако нямаше вмешателство оттам хората от изтока щяха да си продължат да си живеят мирно, нямаше да има и крайно десни формации и други клоуни.

 

Както споменах още в началото на конфликта тук във форума, аз не обичам да ми казват какво е правилно и какво не е. Обичам да съм критичен към това, което ми се налага...Пък който мисли, че е про-руско или путинофилско си е за него.

 

Клипа е от февруари.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Т.е руската армия "освободителка" може да нападне и да "денацифицира" България заради Луков марш, така ли да го разбирам?

В България също управляващият, е не е президент и бивш комедиант, но и Б.Б, го беше докарал до авторитарно управление. И той за да изкара последния мандат се беше сдушил с "националистически", уж крайни формации (ВМРО и АТАКА). Отделна тема е те колко са националистически, ама такива се пишеха. И тъй като имаха определена анти-ДПС и анти-турска реторика, значи ли това, че едно нападение от страна на Ердоган и Турция за защита на "тормозеното" от управляващите население ще е оправдано?

Скоба, не вярвам, че би се случило, но все пак.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vinyl_master said:

Пропаганда? Кажи нещо което не е вярно, което съм споделил?

 

Ракетен удар ли беше онова пред банката? Украинците удариха ли там пред банката с ракета?

Ukraine on Fire с Путин и Янукович, ще го броим ли за "вярно? 

4 minutes ago, vinyl_master said:

Ако нямаше вмешателство оттам хората от изтока щяха да си продължат да си живеят мирно

Ти не виждаш вината на Русия, като тази която започна военният конфликт? А Крим и там ли са виновни американците?

 

5 minutes ago, evropata said:

Скоба, не вярвам, че би се случило, но все пак.

Биха го защитавали като идея. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ARPAnet said:

Ракетен удар ли беше онова пред банката? Украинците удариха ли там пред банката с ракета?

Ukraine on Fire с Путин и Янукович, ще го броим ли за "вярно? 

 

 

 

 

Виж, ако изгледаш клипчето с детето пред банката и другите хора и най-вече техните реакции би забелязал че, хората почват да се оглеждат в небето няколко секунди преди да паднат на земята. Човека който падна и не стана повече, дори следи с главата си нещо....Още на 7та секунда става ясно, че се случва нещо, на 13та всички са на земята. На мен това ми е достатъчно, достатъчно ми е, че същото никога не влезе в нашите новини, нито в западните новини.

Доколкото за второто доста исторически факти се изговарят преди това. Янкулович не го ли избраха легитимно Украийнците?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, vinyl_master said:

Амбициите и целите идват с парите отвъд океана. Ако нямаше вмешателство оттам хората от изтока щяха да си продължат да си живеят мирно, нямаше да има и крайно десни формации и други клоуни.

Просто украинците виждат на какво ниво са държавите които се отцепиха навреме от кочината. Виждат на какво ниво са Унгария, Полша, Словакия, Чехия, Литва, Латвия, Естония. Поискаха и те да се присъединият и да живеят като като тях, а не да са част от северно-азиатската кочина. Кочината ще стане доста зле в следващите години. Дали изобщо ще остане цяла. Иначе от всякъде се вижда как в главата ти са само петолъчки, сърпове и чукове. Не вярвам да има някой тук на който да не му е ясно това.

Link to comment
Share on other sites

Е като са мега корумпирани как ще си живеят по-добре ? Ще е като при нас, 90 милиона за Магистрала ги няма :) Още толкоз за ремонт на язовири и т.н. И в другите страни се краде ама не като при нас. 40% за магистралата, 60% за нас ;) 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, netrootbg said:

Иначе от всякъде се вижда как в главата ти са само петолъчки, сърпове и чукове. Не вярвам да има някой тук на който да не му е ясно това.

О Боже мой!?!?!?! И от теб гледам струи натовски интелект.

Link to comment
Share on other sites

Аууу, Ванка да не те засегнах....ся ще изскочи и левия ташак на трюдо от някъде...

Да ти пусна аудио запис на Нюланд  (audio youtube) как казва FUCK EU, тази същата, която раздаваше курабийки на майдана, и същата, която каза, че има биолаборатории в Украйна, ама те "изследвали" болести, ама се страхувала тези "изследвания" да не попаднат в Руски ръце....

Я си отвори очите и си избърши дупето, че има петна.

 

@charmock,

да не забравяме, че Ванката (netroot) му се плаща за това, все пак ни пази.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vinyl_master said:

Виж, ако изгледаш клипчето с детето пред банката и другите хора и най-вече техните реакции би забелязал че, хората почват да се оглеждат в небето няколко секунди преди да паднат на земята. Човека който падна и не стана повече, дори следи с главата си нещо....Още на 7та секунда става ясно, че се случва нещо, на 13та всички са на земята. На мен това ми е достатъчно, достатъчно ми е, че същото никога не влезе в нашите новини, нито в западните новини.

ТАСС смениха от "удар с ракета" на "паднали останки от ракета", за същото говори и шефчето на измислената република. Свалили ракета, остатъците паднали в центъра. Дори за това има коментари, въпроси защо след като е свалена от противовъздушната отбрана, то по опашката няма видими поне поражения. Украинците отричат, а както знаем руснаците са известни със своите удари по нашите..

16 minutes ago, vinyl_master said:

Доколкото за второто доста исторически факти се изговарят преди това. Янкулович не го ли избраха легитимно Украийнците?

И нямат право да си го свалят ли? Янукович не го ли возиха оня ден насам натам руснаците?

В България като се протестира, питат ли за разрешение Едроган?

 

М/у другото, това което спомена одеве за източната част на Украйна. Ти нали не пропусна как руските освободители стрелят по рускоговорящи, които протестираха срещу спасителите си?

 

7 minutes ago, kotora said:

Е като са мега корумпирани как ще си живеят по-добре ? Ще е като при нас, 90 милиона за Магистрала ги няма :) Още толкоз за ремонт на язовири и т.н. И в другите страни се краде ама не като при нас. 40% за магистралата, 60% за нас ;) 

Както и в България е по-добре днес спрямо 90-те. А Украйна е някъде по средата, но върви напред. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах какво ме пита, ракета ли е или не е - според мен е ракета. Не е бомба в кола и ли каквото там говорихте.

 

Свалиха го платените нацисти, гледай клипа който пуснах по-нагоре от десния сектор. (извадката от bandera readings 5 feb. 2022)

 

Кой къде е стрелял. Ако е клипа от 9гаг, аз виждам Украинско знаме на площада, също виждам, че няма загинали. Да ти пусна ли най-трития клип от тубата в Украйна 2014 да видиш как Украинци стрелят по Украинци, ама както си трябва, не със flashbanks

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vinyl_master said:

Свалиха го платените нацисти, гледай клипа който пуснах по-нагоре от десния сектор. (извадката от bandera readings 5 feb. 2022)

Да, гледах ги, как 8-те им процента (ти да видиш, не били всички) били по-ефективни .. А другите 92% от участващите които изглежда не са били платени нацисти също са били против Янукович, нали го осъзнаваш това?

И какво значение има ? Пак те питам, в БГ питате ли Едроган преди да протестирате ? Както искат да си го свалят, тяхна си работа. Или .. можем да си го коментираме колкото си искаме разбира се, това е темата

Но Путин няма правото да анексира Крим по този повод или да създава републички

3 minutes ago, vinyl_master said:

Кой къде е стрелял. Ако е клипа от 9гаг, аз виждам Украинско знаме на площада, също виждам, че няма загинали. Да ти пусна ли най-трития клип от тубата в Украйна 2014 да видиш как Украинци стрелят по Украинци, ама както си трябва, не със flashbanks

Два клипа са, да рускоговорящите представи си са украинци и съответно развяват украински знамена. Но през цялото време се говори на руски, не чу ли автомата? В едното видео носят и ранен.  

Link to comment
Share on other sites

Клиповете не са само два, има дълги версии и от други ъгли, намери си ги сам и ги гледай. Знамето е на украинската сграда на площада, за него говоря.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vinyl_master said:

Клиповете не са само два, има дълги версии и от други ъгли, намери си ги сам и ги гледай. Знамето е на украинската сграда на площада, за него говоря.

И какво, не говорят на руски ли ? Нали това са баш тези за които Путин се бори .. Нали тези освобождава, угнетените на които им казаха че руският не е официален език. И ся .. протестират против руските войничета .. а руските войничета стрелят по тях ..

 

Но пропусна да ми кажеш как се случват протестите в БГ. Когато Бойко си плаща за поддръжка, sync–ва ли със съседите ? Отровното Трио дали питаха Путин за разрешение преди да протестират срещу Бойко ? Утре ако се разпротестират против Киро, трябва ли да попитат някого първо, че да не се появи поредна измислена републичка?

Link to comment
Share on other sites

Виж, пак гледаш на дребно, казах ти, върни си лентата назад, тези "републички" нямаше да искат да стават "републички" ако не бяха демократите отвъд океана.

Те не им казаха, че не могат да говорят на руски, те забраниха руския, забраниха руските телевизии, забраниха им пенсиите, забраниха им децата да учат...всичко им забраниха

А, и още за европейска Украйна, да не забравяме, че има безброй видеа в нета на клети украинци (разбирай жени, деца, семейства), кои от малцинствата, кои гладни, кои просто говорейки руски, вързани със  стреч фолио по дървета и пътни знаци...направо видеата са безброй последните дни. И тези хора ще влизат в Европа....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vinyl_master said:

Виж, пак гледаш на дребно, казах ти, върни си лентата назад, тези "републички" нямаше да искат да стават "републички" ако не бяха демократите отвъд океана.

 

Ти вярваш, че те поискаха? Изкараха армия самички и се освободиха? Като Крим? Стига се въртя с тези американци, те не вкараха войски там, те не отцепиха тези републички. Да, когато си говорим за това кой и защо е протестирал - американци,  китайци ,все тая .. част от темата са. Но когато влезнат войски, нека бъдем конкретни чии са тези войски, кой е агресора. И да не забравяме кой наруши обещанията си към същата държава, която днес можеше да е въоръжена с ядрени оръжия.

Що ся същата група хора, но намираща се в Украйна все още, протестират срещу руснаците? Обясни ми това.

Забраниха пенсиите ли? Имаш предвид на тези в републичките след разцепването ? Е да не би и пенсии да чакаш да им плащат от Украйна след разцепването ? Що не пробваш да си направиш една републичка и след това да кажеш - ама вие там в България сте ми длъжни да ми плащате и пенсия сега, но аз съм си в републичката. 

България влезна в Европа въпреки възродителният процес, въпреки циганите, къде е проблема?

 

Защо все така избягваш въпроса с БГ протестите? След като така активно защитаваш правото на Русия да решава кои протести стават и кои не стават.. Защо не прилагаш същата логика и в България?

Link to comment
Share on other sites

Чакай ся, в западна Украйна няма "Алеята на Ангелите" та да говорим, кой първо е "създал" армийчка... Пак избирателно говориш, тези "републички са в следствие, не са предварително създадени, това се опитвам да ти кажа. Когато те притиснат (както сега) се защитаваш. Не ми влизаш предварително вабанг защото просто "ей тей"

Говориш за договори, ама забравяш минксото споразумение, пак избирателно приказваш, вятър правиш.

 

Никаква тема не избягвам, опитвам се да разбера какво точно ме питаш, че не мога да схвана.

 

Ангеле, от украинци са вързаните хора по дървета и знаци.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:


Това откъде е ясно?

Ами имаше доста информация и клипове, но за съжаление вече избирателно изтрити от масмедиите.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах линк в предния си пост. На доста от клиповете и снимки се вижда армията на Украйна. То си е факт, никой не го отрича, че не са те...

Link to comment
Share on other sites

Че даже по БТВ преди години имаше интервю с един украинец дето го бяха хванали азовците и като свърши интервюто го отведоха и водещата каза, че незнае каква ще е съдбата му, но най-вероятно ще го утрепят.

Link to comment
Share on other sites

Сега видях. Явно са някакви мародери. И какво? Осъждате украинците, че наказват леко изменниците, вместо да ги стрелят на място?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vinyl_master said:

Чакай ся, в западна Украйна няма "Алеята на Ангелите" та да говорим, кой първо е "създал" армийчка...

Да ти го кажа в прав текст. Ако Кърджали утре се вдигне да се дели от България. Бих очаквал армията ни да си го върне с много пролята кръв от чуждата страна, след това оцелелите да си правят алеи. Силно се надявам да си евакуират децата преди едно такова решение да се делят. За сепаратизъм никъде не ти се радват.

А линка горе е с грабители (написано е) и такива които подпомагат руските войски. Също такива които в прав текст си казват, че са за Русия. Имат късмет че са живи.

 

9 minutes ago, vinyl_master said:

тези "републички са в следствие, не са предварително създадени, това се опитвам да ти кажа. Когато те притиснат (както сега) се защитаваш

Един вид, ние спиране новините на турски, те се защитават и се делят в републичка? Алоууу, за какво защитаване говориш тук. Това е сепаратизъм подкрепен и случил се единствено благодарение на руската армия. Та си е кражда от страна на Русия

11 minutes ago, vinyl_master said:

Говориш за договори, ама забравяш минксото споразумение, пак избирателно приказваш, вятър правиш.

 

Може ли да са по ред на нарушаването им ? Първият нарушил договор е Русия с Меморандума от Будапеща. От тук тръгва проблема. Няма как да виня другиго

 

 

А кфо става в Русия с протестиращите? Там няма война .. пък полицията ги отнася за здрасти .. та и подкрепящите войната

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...