Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

On 2/26/2022 at 10:01 AM, vinyl_master said:

Точно така. Просто борим наратива с факти   ..... от някой рандъм човек в туитър, без цитат от източник. И ми някак доста обидно да ме правят на балък.

 

17 minutes ago, vinyl_master said:

Words of wisdom:

 

Screenshot_2022-03-20-00-46-47-44_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледам с кого си говори, и какво поства Глеб

 

 

Те украинците май са загубили повече самолети от колкото са имали в началото 

 

пропаганда бот? Онова пред банката ли трябва да е тфа, дето даже не счупи стъклата на съседните сгради, а уж 480 кила експлозив. :)))

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

пропаганда бот? Онова пред банката ли трябва да е тфа, дето даже не счупи стъклата на съседните сгради, а уж 480 кила експлозив. :))

 

Пред банката:

 

Вътре в банката:


18+

Spoiler

 

Последствията 18+

 

 

 

 

1 hour ago, mIRCata said:

 

 

 

Да и, кое не става ясно от написаното от мен (Явно наистина поголвоно хората се снабдяват от MSM с новини) Ако искаш на лично ще ти дам десетки видео факта с който да си оборя тезата. И  бих казал, че хората вярващи на обратното по никакъв начин не помагат на украинския народ, напровтив. Все по зле и по зле ще става за тях, докато хората не разберат, че тази кауза е обречена и няма смисъл от още хора да губят живота си заради американски интереси и зеленски цървулщини.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vinyl_master said:

Пред банката:

 

Много здрави камери правят, оцеляват при удар на ракета с близо 500 кила експлозив ;) И прозорци, коли наоколо и те много здрави, и асфалта и той .. :)

Тфа трябва да има огромен кратер, а наоколо да е пълен погром :) 

За да не слагам скрийнове от първото видео с последствията .. На 4тата секунда, в дясно където стои дядото .. колко метра според теб е от банката? Два? Мнооо здрави прозорци бе, мноо здрави ;) Едит: То даже банкомата е здрав и звънеца в ляво :D

Още малко снимки от мястото :)

 

rM6KwBE.png

 

Fukhawq.png

 

Само за жокер, дори рашките си смениха теорията след известно време, но пропаганда бота горе кара със старата, надявайки се да го четат такива вярващи в руската идея като теб :))

 

27 minutes ago, vinyl_master said:

Все по зле и по зле ще става за тях, докато хората не разберат, че тази кауза е обречена и няма смисъл от още хора да губят живота си заради американски интереси и зеленски цървулщини.

Да се предадат викаш на Путлер? Тфа национални кауза, гордост, независимост, свобода .. Тфа звучи много робски, не смяташ ли?  Поп Кръстю(или който е актуалният предател) и той вероятно е мислил така, сигурно така са мислили тези които са се крили в домовете си по време на Априлското въстание. Пък ако и другите бяха мислили така .. може би щяхме още да сме турско. 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Имаш ли някакво военно обучение? Или само от холивудксите филми черпиш инфо?

Аз приключвам с тази тема наистина. Който на каквото иска да си вярва.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, vinyl_master said:

Имаш ли някакво военно обучение?

Не, но ти имаш, нали ? :)) И според теб попаденията с Точка-У са толкова локализирани като ефект ? Поне гугълни какви кратери оставя това чудо :))

След това можеш да отвориш Тасс, сорса на всички истини и да провериш каква е актуалната им версия ;) Която леееекичко се различава от това което пише бота, конкретно подчертаното

image.png.bed7f89359ff2d2d72ce083e8c1175c4.png

И дори тяхната версия се различава от това което се вижда във видеата, но поне обяснява защо няма кратер. Но ти можеш да продължаваш де ;) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vinyl_master said:

Имаш ли някакво военно обучение? Или само от холивудксите филми черпиш инфо?

Аз приключвам с тази тема наистина. Който на каквото иска да си вярва.

Ти на военното обучение ли ги научи всички тия уникални глупости? Не се учудвам. :lol:

 

Между другото, северните монголци сами съобщават, че са загубили поредния високопоставен гащник - заместник командващия на Черноморския им флот, някой си капитан първи ранг Андрей Палий. На тия им трябват още две-три седмици война и ще останат хептен без командване. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

... и ще останат хептен без командване. :laughing1:

 

Нищо няма да се промени като гледам. С генерали, без генерали, все тая.

Военните машини, които са приковани към асфалта, защото никой не ги е поддържал, са символа на Русия като държава.

Link to comment
Share on other sites

Не, рашките не бомбят инфраструктура и т.н.. Мариопол не е превърнат в руини, няма такова нещо, единствено миролюбива акция

Интервю от преди няколко дена

 

Между другото каква е тази жестока форма на Стокхолмски синдром, че тук постоянно се обяснява как украинците са си виновни и че просто трябвало да се предадат... Но през ум не ви минава, че е дори по-лесно ако руските пиз*и пойдут нах*й. :)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, earache said:

Пиянките вече си правят вътрешни проучвания кого да думнат след Украйна...

 

Не е "вътрешно проучване". 

Правено е от украинска агенция:

https://activegroup.com.ua/2022/03/16/survey-says-86-6-of-russians-support-the-armed-invasion-of-russia-in-other-european-countries/

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съм запознат - изгорялата кола ли трябва да е ударена от ракета? На мястото където е на снимката? С 500 кг експлозив в нещо с висока кинетична енергия от скоростта?

Ако това е цялото поражение от такова оръжие - една кола и няколко джама, да бяха стреляли с калашник, повече прозорци ще счупят. Само пари за глупости харчат.

Тука казват, че този кратер е от Точка-У, ако праилно съм разбрал. И на мен по-ми се вярва това да е резултата от ракета с 500 гк експлозив и висока скорост, а не горната изгоряла кола

 

В един друг, руски клип, обясняваха, че тази установка е направена за унищожение на стратегически обекти. Нещо, коеот хич не ми се връзва с 1 изгоряла кола. Дайте някакви реални кадри от коментираното попадения, защото ако е само колата горе и това е мястото - ми не съм съгласен да е стреляно с това животно по-горе

Едит:

Сега видях скритото клипче. Не знам кой с какво са целили, ама няма да е Tochka-U. Нещо друго ще е.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2022 at 7:58 PM, gado said:

Нещо за прекъснато централно водоснабдяване

Според гръцкия консул в Мариопул или както е там - да - от 2 седмици нямали вода.

On 3/19/2022 at 7:58 PM, gado said:

А нещо за тотални бомбардировки, докато само руини останат? Със сигурност не, щото и такива работи не се вършат там

https://9gag.com/gag/aKm9KXO

Чак тотални руини не са, ама не е като да не го правят

Link to comment
Share on other sites

Ех, надявах се сам да си намери материали с резултата :) 

В Мариопол или пул, май е пол? Ще става още по-страшно, украинците отказаха да се предадат, въпреки ултиматума от Русия, че ще пусне цивилните единствено след капитулация на града

‘Hell on earth’: survivors recount the assault on Mariupol | Free to read | Financial Times (ft.com)

Излиза инфо и че руснаците хващат бежанци от града, пращат ги в лагери, а от там в отдалечени руски градове. Сталинизма е жив!

Иначе мирните русначета, борещи се с нацизма отново стрелят по мирни протести Casualties reported after Russian troops opened fire on protest in Kherson - liveuamap.com, протестиращият с видеото си говори на руски, но това май не го спира да протестира .. а мислех, че ги спасяват русскоговорящие от терора на азовци.

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Според гръцкия консул в Мариопул или както е там - да - от 2 седмици нямали вода.

https://9gag.com/gag/aKm9KXO

Чак тотални руини не са, ама не е като да не го правят

 

Историята се повтаря. Не разбирам как има хора, които не го разбират.

Чечня, Грузия, Сирия. Като видят, че няма да спечелят, изравняват всичко със земята и си заминават. Животни.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, mIRCata said:

И говорят руски, баш тези които дойдоха да освобождават.

Може би това ги бърка руснаците,  решават че са вкъщи и по навик тормозят протестиращите.

Link to comment
Share on other sites

Изненадващо признание от руска страна за загубите им в жива сила, цифрите бързо са изтрити но е останала архивираната версия

https://archive.ph/f0A2Y / https://web.archive.org/web/20220321131726/https://www.kp.ru/online/news/4672522/

 

Quote

По данным Минобороны РФ, в ходе спецоперации на Украине ВС РФ потеряли убитыми 9861 человека, ранения получили 16153 человека.

 

Читайте на WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/online/news/4672522/

Като това вероятно са цифрите без мобилизираните от републичките, чеченци и т.н.

 

И сорса

https://twitter.com/mjluxmoore/status/1505973168938307584?t=MQQqUq9q5Jmo4N9BGL-s2g&s=19

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Тия цифри, дето са цитирали и после изтрили, надхвърлят и най-развихрените оценки на западните разузнавания. Явно ситуацията май е повече от трагична за "магучая". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...