Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

2 minutes ago, Godfather said:

Има разбира се. Най-големия (не на ръст) нацист е в Кремъл, макар и през повечето време да се крие в бункер.

Нета е пълен с добри попадения.. 

IMG-0916afcfdc4a634c9ce7ea0b67f9a895-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, kotora said:

Ами, ако не бяха алкохолизирани Руснаци защо чеченците трябва да помагат ?

Много ясно - колко нормални руснаци мислиш биха се стреляли лице в лице с украинци по улиците на Киев, каквато и заплаха да ги грози от страна на изперкалия дребосък? Затова Путлер е надъхал рязаните главорези на Кадиров на предна линия.

 

 

3 minutes ago, ARPAnet said:

Нета е пълен с добри попадения.. 

 

Мухахахахахаха, това кърти мивки! :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XMD said:

Не разбирам от военни тактики и т.н. , но не мога да си обясня, защо се бълват всякакви коментари за алкохолизирани руснаци, умряла руска армия, униформи, заседналост в 70-те и т.н 

Аз виждам как Русия за 2 дни превзе една държава,  САЩ, НАТО и ЕС са абсолютно безпомощни и не могат да спрат или повлияят на Русия. Налагат някакви тъпи санкции, дето всички знаят, че не им пука има ли ги или не. 
Алоу НАТО, жалки сте, Украйна не ви била член, ми що се пънахте и подлъгахте Украйна, да се присъединяват към вас, а сега я оставихте да се спасява сама. 
Вече ми си повръща от всякакви медии и коментари и призиви съпричастност към Украйна и спиране на войната. 
Аз кат видя, че някой го бият и съм му съпричастен, отивам и спирам боя и му помагам, не тръбя навсякъде какво несправедливост се извършва. 
Политика на празни приказки, единствения, който си действа е Путин. Великите лидери на Запада само призовават и санкционират. 
 

Ся ти ако четеш форумните военни специалисти, руснаците са едни пияници, дето са мизерници и оръжията им и самолетите са таралясници и си изяждат децата и т.н. Нищо, че за два дена превзеха втората по площ държава в Европа която, освен всичко друго е и доста въоръжена от западните си "съюзници", които поради няква причина в момента се крият в миши дупки. Ся ще почнат да ти обясняват как руснаците имат ебати и големите загуби, нищо, че клипчетата за свалените самолети са взети от игри. Също така ще почнат да ти обясняват как руски танк е минал през кола, нищо, че май танка се оказа украински, а не руски, ама това не е ок новина за CNN и Клуб Z, затова няма и да я видиш никъде или ако случайно я видиш, ще бъде заклеймена като фейк и мурдзилска пропаганда. Айде да бягам, че сега ще почне един facepalm, едни иконки на смеещи се човечета и woox-а ще почне активно да ми обяснява геополитиката.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, charmock said:

Ся ти ако четеш форумните военни специалисти, руснаците са едни пияници, дето са мизерници и оръжията им и самолетите са таралясници и си изяждат децата и т.н. Нищо, че за два дена превзеха втората по площ държава в Европа която, освен всичко друго е и доста въоръжена от западните си "съюзници", които поради няква причина в момента се крият в миши дупки. Ся ще почнат да ти обясняват как руснаците имат ебати и големите загуби, нищо, че клипчетата за свалените самолети са взети от игри. Също така ще почнат да ти обясняват как руски танк е минал през кола, нищо, че май танка се оказа украински, а не руски, ама това не е ок новина за CNN и Клуб Z, затова няма и да я видиш никъде или ако случайно я видиш, ще бъде заклеймена като фейк и мурдзилска пропаганда. Айде да бягам, че сега ще почне един facepalm, едни иконки на смеещи се човечета и woox-а ще почне активно да ми обяснява геополитиката.

Искаш ли да гледаш видео как танка не е танк, как дрифти  в Киев, и момента на катастрофата докато разстрелват другарчетата му от придружаващия камион като кучета? 

Аз не съм забелязал да са завзели Украйна, ама то май като за белият флаг горе ;)

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, charmock said:

Ся ти ако четеш форумните военни специалисти, руснаците са едни пияници, дето са мизерници и оръжията им и самолетите са таралясници и си изяждат децата и т.н. Нищо, че за два дена превзеха втората по площ държава в Европа която, освен всичко друго е и доста въоръжена от западните си "съюзници", които поради няква причина в момента се крият в миши дупки. Ся ще почнат да ти обясняват как руснаците имат ебати и големите загуби, нищо, че клипчетата за свалените самолети са взети от игри. Също така ще почнат да ти обясняват как руски танк е минал през кола, нищо, че май танка се оказа украински, а не руски, ама това не е ок новина за CNN и Клуб Z, затова няма и да я видиш никъде или ако случайно я видиш, ще бъде заклеймена като фейк и мурдзилска пропаганда. Айде да бягам, че сега ще почне един facepalm, едни иконки на смеещи се човечета и woox-а ще почне активно да ми обяснява геополитиката.

Как така Украйна е превзета и нито една медия, дори държавната руска, не съобщава за това?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, evropata said:

Как така Украйна е превзета и нито една медия, дори държавната руска, не съобщава за това?

Нищо не разбираш ..

Първо, само някой с много нисък морал би предположил, че Украйна е нападната ... Второ, в Украйна виреят уникален вид евреи, защитени в червената книга .. евреи нацисти.

И трето, руските медии просто не са чели нашият форум все още, иначе щяха да знаят

alien-predator.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, evropata said:

Как така Украйна е превзета и нито една медия, дори държавната руска, не съобщава за това?

Паралелна действителност - основното състояние на "руската душа".

Между другото, великата северномонголска армия вече трети ден не може да вземе разстоянието от стотина километра до столицата Киев. Но всъщност когато северните монголци влязат в Киев, щото това ще стане в даден момент, просто какво ги чака по улиците не ми се иска да ги мисля.

Link to comment
Share on other sites

Четох, че раздават на мъжете автоматично оръжие и някакви ракети ли, какво. Не съм гледал какво е javelin. Срещу предоиставен паспорт. Та ако е вярно, те като влезнат май ще стане партизанска война там. Ще ги стрелят от всякакви мазета и позиции

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mIRCata said:

Четих, че раздават на мъжете автоматично оръжие и някакви ракети ли, какво. Не съм гледал какво е javelin. Срещу предиставен паспорт. Та ако е вярно, те като влезат май ще стане партизанска война там. Ще ги стрелят от всякакви мазета и позиции

Около обяд говореха за 18000 въоръжени само в Киев. Имат и  NLAW-и, гугълни, изглеждат интересно. Постят инструкции как се прави молотов, обяснявят същото и по радиото... 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mIRCata said:

Не съм гледал какво е javelin.

В момента това е най-ефективното противотанково оръжие. С него доста северномонголски танкове стават и ще стават на скрап.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Много интересно с тия въоръжения, през деня ще бият пияния руснак, който сега разбирам не бил руснак, бил нещо друго...?! Вечерта ще мародерстват с тия оръжия. Уникална зеленска тактика. Виждам, че Путин бил карал тир в канада и канадския гей председател щял да му запорира сметките... И аз, не се стърпях и открих DMS кампания. Да има все пак хляб на масата човека. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vinyl_master said:

Много интересно с тия въоръжения, през деня ще бият пияния руснак, който сега разбирам не бил руснак, бил нещо друго...?! Вечерта ще мародерстват с тия оръжия. Уникална зеленска тактика. Виждам, че Путин бил карал тир в канада и канадския гей председател щял да му запорира сметките... И аз, не се стърпях и открих DMS кампания. Да има все пак хляб на масата човека. 

Не си разбрал. Пияните северномонголци се бият ръка за ръка като братя по оръжие с рязаните чеченски главорези. Така по-ясно ли е?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ARPAnet said:

Вероятно на територията на Новия Райх?

Човече, казах ти, запознай се малко по обстойно с историята и тогава се мяткай, че толкова глупово звучиш, че е нелепо...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vinyl_master said:

Човече, казах ти, запознай се малко по обстойно с историята и тогава се мяткай, че толкова глупово звучиш, че е нелепо...

Ти май още не можеш един директен отговор да ми дадеш.  ;)

Офертата ми да подаря еднопосочен билет към Путлерлендия още е валидна ;)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Just now, vinyl_master said:

Човече, казах ти, запознай се малко по обстойно с историята и тогава се мяткай, че толкова глупово звучиш, че е нелепо...

Историята я знаем - бункерния фюрер се самоубива и така приключва всичко. Да се надяваме същото ще се случи и този път, ако не му помогнат разбира се отвътре, щото гледам бая милиарди взеха нещо да се изпаряват скоропостижно от олигархичните джобчета.

Link to comment
Share on other sites

Изпаряват се само в промитите тикви. Русия с тази тъпотия от 48 часа е няколко пъти по-богата.

 

Ох, този тролски, проруски, антидемократски зерохедж

 

Не ми се търси, но статия прочетена над един милион пъти в рамките на 12-13 часа май нема

IMG_20220225_232303.thumb.jpg.509e2f003bdf90c380761a7c607590ef.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

 

Това ли им е воюването? Военно престъпление след военно престъпление. Жалкари.

 

1 hour ago, mIRCata said:

Четох, че раздават на мъжете автоматично оръжие и някакви ракети ли, какво. Не съм гледал какво е javelin. Срещу предоиставен паспорт. Та ако е вярно, те като влезнат май ще стане партизанска война там. Ще ги стрелят от всякакви мазета и позиции

 

Джавелини на цивилните няма да раздадат със сигурност.

 

55 minutes ago, Godfather said:

В момента това е най-ефективното противотанково оръжие. С него доста северномонголски танкове стават и ще стават на скрап.

 

 

 

1 войник с 1 ракета, бута 1 танк. Като почнат да пукат като пуканки тия танкове, ще дадат заден..

 

30 minutes ago, vinyl_master said:

Ох, този тролски, проруски, антидемократски зерохедж

 

Не ми се търси, но статия прочетена над един милион пъти в рамките на 12-13 часа май нема

 

Тя и Gangnam Style има милиарди гледания, но не съм разбрал да е получила Grammy.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

 

1 войник с 1 ракета, бута 1 танк. Като почнат да пукат като пуканки тия танкове, ще дадат заден..

Oh My God!!!! Ангеле, моля те запиши се в "Ергенът" и не се занимавай с материя която очевидно ти е много чужда.

Link to comment
Share on other sites

Защо да се записвам в Ергенът? Там ще ми обяснят как работят джавелините ли? Ама в Ергенът ли да се запиша или в Холостяк? Ако няма да ми обяснят, няма да се записвам. Чакам отговор, за да задействам процедурите.

Link to comment
Share on other sites

Тцтцтц, в Киев звучат сирените, но тук някои са в 2014та, и си фантазират за финансовите успехи на орките .. мдам :)

Абе да питам, след като така се разбогатяха рашките.. минималната заплата там мина ли българската ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...