Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

На Русия ѝ е в кръвта да лъжат, да манипулират информацията и да разнасят дезинформация. Никаква вяра им нямам и съм изненадан, че дори след като сериала Чернобил, в който се показаха кирливите им ризи, беше толкова популярен, все още има хора, които им вярват на тъпотиите.

 

Държава на командно дишане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На евтин монтаж ми прилича и на мен.

 

Най - накрая малко по - активни действия има в София по премахването на МОЧА. Дано успеят този път.

Link to comment
Share on other sites

Снимките са от видеата, така че можеше изобщо да не ги пускаш.

На мен пак ми изглежда монтирано... Ако имаше повече от 40 пиксела в тия видеа, можеше и да се разбере.

На кой е тоя танк?

 

 

Just now, kotora said:

Абе, Путин сам не може нищо да направи май.. Трябваха му Беларус, Молдова, а сега и Чеченците.  

 

Те и Беларус са цъфнали, та вързали.

Link to comment
Share on other sites

Путин сигурно им е обещал несметни богатства, когато пак събере СССР и те седят завалиите. Хванали последната сламка.

Как пък една нормална държава не го подкрепя тоя лунатик? Всичките са на същия хал като Русия. Качил се някакъв самозабравил се на трона и разказва играта на населението, за да гали собственото си его и да задоволява собствените си психологически отклонения.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали следите какво се случва по света. Беларус се управлява от диктатор от много години. След масова фалшификация на последните избори, имаше големи протести които бяха потушени чрез използването на армията им. Въпрос на време е и този изрод да си замине. Вероятно ще получи помощ по подобие на Казахстан. Да видим колко ще затъне в Украйна и дали това няма да е краят на режима на джуджето.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, w00x said:

Снимките са от видеата, така че можеше изобщо да не ги пускаш.

 

Първо намерих другите снимки, а после видеата. Ти, обаче, директно отхвърли снимката.

 

Тук се вижда по-добре. Все от някъде ще излезнат оригиналите. Очевидно са от камери за наблюдение, така че не очаквай 4к или 8к резолюция.

 

 

Поглед от друга камера на същото място:

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Като гледам снимките и видеата с пленените войници на Новият Райх .. ама те все едно изкарани от селската кръчма, униформите им и те са в стил селският пазач. 

Link to comment
Share on other sites

Ами, ти какво очакваше? Все пак са Руснаци. Виж как изглежда кабинета на президента им. Те живеят през 70-те години още.

 

 

40 minutes ago, plameni said:

Тук се вижда по-добре. Все от някъде ще излезнат оригиналите. Очевидно са от камери за наблюдение, така че не очаквай 4к или 8к резолюция.

 

 

Тук се вижда добре вече. Явно някой войник се е развълнувал след 4-тата водка.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

Ами, ти какво очакваше? Все пак са Руснаци. Виж как изглежда кабинета на президента им. Те живеят през 70-те години още.

Не мисля, че съм имал очаквания, просто реакция :D

Талибаните са моралният компас за тази война :D Breaking911 on Twitter: "BREAKING: The Taliban calls on Russia and Ukraine to “resolve the crisis through dialogue and peaceful means.” https://t.co/YcBlVY96D6" / Twitter

Link to comment
Share on other sites

Както казах:

1 hour ago, plameni said:

Все от някъде ще излезнат оригиналите. Очевидно са от камери за наблюдение

 

 

Можеш да върнеш до часа на преминаването и сам да наблюдаваш:

Soviet-flag-russian-tank-01.png

 

Soviet-flag-russian-tank-02.png

Link to comment
Share on other sites

Минути по-късно (източник):

Soviet-flag-russian-tank-03.png

Soviet-flag-russian-tank-04.png

Soviet-flag-russian-tank-05.png

Soviet-flag-russian-tank-06.png

 

И специално за @w00x - 200 пиксела знаме:

Soviet-flag-russian-tank-06a.png

 

Мащабността на нашествието може да се дължи на подсигуряването на техниката. Мно'о се скапват тези танкове и трябва да се осигури изтеглянето им:

russian-tanks-01.png

russian-tanks-02.png

russian-tanks-03.png

russian-tanks-04.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбрах. :D 
А видеото не върви вече. На мен лично не ми зарежда нищо..

Ако продължаваш да ми показваш доказателства, аз ти повярвах още след първия път. Не съм оспорвал. Просто се съмнявах заради качеството на изображението и това колко неестествено седеше знамето.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Ами, ти какво очакваше? Все пак са Руснаци. Виж как изглежда кабинета на президента им. Те живеят през 70-те години още.

Май не само аз съм така изненадан, на руски е, но и така е разбираемо, подиграва ги за оборудването им

image.thumb.png.f574d2a232dcc1d3672a9c5e3ac0076d.png

 

И смело продължават със заплахите

 

image.png.a54ae9b54e2d43b4b79105afa0fe3fdf.png

 

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

https://www.clubz.bg/124678-ukrainskoto_ministerstvo_na_otbranata_nad_1_000_ruski_zhertvi_za_polovin_den_dnes

 

Това ако е вярно, а според това което чета е... лилипутко се окопа до шия в собствените си лайна. А много се радвам на заплахата спрямо Финландия и Швеция. Тяхното приемане в НАТО ще отнеме по - малко от 24 часа. С тия заплахи вероятно ще ускорят да се случи това. Мноого добре. лилипутин акбар!

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам от военни тактики и т.н. , но не мога да си обясня, защо се бълват всякакви коментари за алкохолизирани руснаци, умряла руска армия, униформи, заседналост в 70-те и т.н 

Аз виждам как Русия за 2 дни превзе една държава,  САЩ, НАТО и ЕС са абсолютно безпомощни и не могат да спрат или повлияят на Русия. Налагат някакви тъпи санкции, дето всички знаят, че не им пука има ли ги или не. 
Алоу НАТО, жалки сте, Украйна не ви била член, ми що се пънахте и подлъгахте Украйна, да се присъединяват към вас, а сега я оставихте да се спасява сама. 
Вече ми си повръща от всякакви медии и коментари и призиви съпричастност към Украйна и спиране на войната. 
Аз кат видя, че някой го бият и съм му съпричастен, отивам и спирам боя и му помагам, не тръбя навсякъде какво несправедливост се извършва. 
Политика на празни приказки, единствения, който си действа е Путин. Великите лидери на Запада само призовават и санкционират. 
 

Link to comment
Share on other sites

Представете си, ти се взимаш за най-силният стратег, гледаш как от теб се боят европейските лидери. Мислиш,  че за ден ще си върнеш "историческите" земи, преди пенсия.

А теб те ебе капитана на група КВН от град Кривий Риг :rofl:

IMG-2bd15f0b68cb8e8a123551ccc8e28f16-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

В Русия нямаше ли също нео-нацисти? 

Има разбира се. Най-големия (не на ръст) нацист е в Кремъл, макар и през повечето време да се крие в бункер.

Link to comment
Share on other sites

Ами, ако не бяха алкохолизирани Руснаци защо чеченците трябва да помагат ? 2800 жертви за 2 дена изобщо не са малко. 

 

Не знам дали са верни тия неща в чернобил, ама ако пленените служители не си вършат работата ще стане интересно. 

 

единствените, които правят нещо по въпроса са Шведите, изпратили са оръжия, медицинска помощ и финансова помощ. 

 

едит: Сега видях, че и от Полша са им пратили муниции... 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...