Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Ванка, ти да не си обикалял паркинга бе, брат? :laughing1:

Не съм. Паркирах малко в страни от простаците. Имаше свободни места. Едната част от снимките са на влизане в мол-а. Черното Бмв е на излизане. Ако бях обикалял вероятно щях да направя още безброй снимки. Не мога да си представя да си позволя да паркирам на място за инвалиди.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, това е защото не знаеш, че черен ДжиБ и БеЕмВе са винаги с предимство и могат да паркират без да е необходимо допълнително разрешително

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Психо, уважавам зависимостта ти към 9GAG, защото подобна имам и аз към фишките, но все пак да припомня, че темата е най-вече за неща, станали в БГ и по възможност заснети лично от постващия. Няма проблем с някой и друг чуждестранен пост, но нека не превръщаме темата в събирателна на това кой какво е видял в мрежата...

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

Аз моята връзка с 9gag я прекратих и вече разчитам изцяло на познатите си във fb да ме информират за малкото останали свежи постове там...

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Това е на Радецки, нали? :)

Учудва ме, че никой не е минал за първите две минути. Колкото до тоя идиот с джипа - нямам идея защо е спрял така при положение, че вечер винаги има място, където да се паркира там...

Link to comment
Share on other sites

А пък и в крайна сметка нищо чак толкова ужасно не се е случило - човекът веднага излезе и тръгна като се появи кола. Простащина е да я види и да не мръдне. Ей такива ме вбесяват! Или като спрат да си говорят през прозорците! 

Link to comment
Share on other sites

в крайна сметка нищо чак толкова ужасно не се е случило

А правилно ли е? Поне аварийните да беше включил.

Я си представи, че на моето място е спряла линейка, която трябва точно в този момент да потегли.

 

EDIT:

Коригирах осветеността и вече малко по-добре се вижда как шофьорът премести джипа само десет метра по-нататък, за да изчака жената, с която пазаруваше.

Нищо не му пречеше още преди това да паркира на свободното място.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз пък съм малоумен и не го правя...

 

Не че няма фалшиво залепени стикери и не че селски тунинг, тип карбон има нужда от проверка, но как да е. Между другото обикновено правя снимките на излизане. 

Link to comment
Share on other sites

Да сложа себе си. Днес отивам в МОЛ-а и една леля се пльоснала леко на кистерме на паркинга отгоре и гледам слиза отдясно някаква жена, която почна да се обяснява с охраната, при което взех да се нервирам, защото не стига че се мотат ами и паркирала накриво. Почаках няколко секунди и взех да им бибиткам и чак тогава забелязах, че втората жена взе да мести колчетата за инвалиди и другата тръгна да паркира. Не знам какво ще правя, но определено правилото да броиш до 20 преди да направиш нещо е умно нещо, защото не винаги нещата са такива, за каквито си ги помислил първоначално... Не че 9 от 10 подобни случаи просто спират и си правял лаф мохабед докато се чудят да тръгват ли или не, но междувременно са спрели така, че не можеш да ги заобиколиш...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

На мол Пловдив, горе на паркинга е единственото място където съм виждал охраната да гледа дали спират инвалиди. Долу в паркинга не го правят, но горе съм го виждал.

Link to comment
Share on other sites

Тъй де тъй. И аз като истински простак преди да разбера какво става се нервирах, че лелята е запречила пътя. Ако не си беше завъртяла волана можеше и да мина докато те се разправят и махат колчетата, но тя беше решила, че всички ще я чакат, мигачи нямаше да разбера, какво мисли да прави и като виден нервак се разбибитках...

Link to comment
Share on other sites

Туй само да ти беше кусура, с коняк да те намажем...  :laughing:

 

Винаги давай минута предварение на гнева си, независимо за какво - дай им около минута, може да е грешка, може да е беля, може да е повреда... Но убедиш ли се, че са келеши - удряй с лопатата, където свариш!!!

Link to comment
Share on other sites

Туй само да ти беше кусура, с коняк да те намажем...  :laughing:

Знам бе знам. Аз самият се сещам за 2 педи мои кусури, сигурно имам поне още толкова. Важното е човек да не се мисли за безгрешен - тогава вече става страшно :) 

 

Винаги давай минута предварение на гнева си, независимо за какво - дай им около минута, може да е грешка, може да е беля, може да е повреда... Но убедиш ли се, че са келеши - удряй с лопатата, където свариш!!!

Тъй де тъй. То затова ми и стана кофти после, ама като е изнервен човек от други неща и някой път така става. 

Link to comment
Share on other sites

И днешната доза в клуб Простак. На предното стъкло мисля има стикер за инвалид. Това обаче не промяна начина на паркирането.
 

 

 

img0745cw.jpg
 

 

img0746lbe.jpg

 

img0747js.jpg
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че нарочно е спрял така, за да не стърчи задницата му заради двете колички със саксиите (много готино място са им измислили).

Link to comment
Share on other sites

Място имаше достатъчно и да спре пред тях. Отделно е с Голф, а те не са от най - дългите коли. Нямаше да стърчи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...