Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Не на миналата среща били нарекли пазу боклук и той се засегнал :D

 

Psihara^^ се изсили тогава по повод коментарите на pazu в раздела за автомобилите а pazu не му отвърна нищо. Подозирах че Ванчо очакваше pazu да почне да се оправдава или да каже че си прави майтап и само си пише глупости (щото после като го видях как кара - нищо общо с писанията по форума за свръх светлинните скорости на гоуфа), но нищо не се случи.

 

Освен аз да съм изтървал още някакви форумни задявки между 2мата и да е била по-дълбока тяхната "любов"...

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ се изсили тогава по повод коментарите на pazu в раздела за автомобилите а pazu не му отвърна нищо. Подозирах че Ванчо очакваше pazu да почне да се оправдава или да каже че си прави майтап и само си пише глупости (щото после като го видях как кара - нищо общо с писанията по форума за свръх светлинните скорости на гоуфа), но нищо не се случи.

 

Освен аз да съм изтървал още някакви форумни задявки между 2мата и да е била по-дълбока тяхната "любов"...

Всъщност - отново коментираш без да знаеш.

Link to comment
Share on other sites

Отстрани така изглеждаше. Би ли ме просветлил ако ти се занимава?

Ще те.

Той каза:

"Обичам да карам след линейки и пожарни, щото ми разчистват пътя."

Изобщо не е ставало въпрос за форумните му глупости. Той е мижитурка. Така изглежда, така говори и си е такъв. Нямам проблеми с това. Всеки има форумно его. Но той започна да се дърви на живо. Имаше нужда да бъде поставен на мястото си.

Просветлен ли си?

Link to comment
Share on other sites

Ще те.

Той каза:

"Обичам да карам след линейки и пожарни, щото ми разчистват пътя."

Изобщо не е ставало въпрос за форумните му глупости. Той е мижитурка. Така изглежда, така говори и си е такъв. Нямам проблеми с това. Всеки има форумно его. Но той започна да се дърви на живо. Имаше нужда да бъде поставен на мястото си.

Просветлен ли си?

 

А той djadomraz не беше там, та за тва не знае...

Link to comment
Share on other sites

Не на миналата среща били нарекли пазу боклук и той се засегнал :D

 

Искаш да кажеш, че ако те нарекат боклук и ти няма да се засегнеш ??? Ти... мекотело ли си или просто не мислиш какво пишеш ???

Link to comment
Share on other sites

Ще те.

Той каза:

"Обичам да карам след линейки и пожарни, щото ми разчистват пътя."

Изобщо не е ставало въпрос за форумните му глупости. Той е мижитурка. Така изглежда, така говори и си е такъв. Нямам проблеми с това. Всеки има форумно его. Но той започна да се дърви на живо. Имаше нужда да бъде поставен на мястото си.

Просветлен ли си?

 

Именно и аз с такова впечатление останах. Говореше си той глупости в стил AlBundy, както си ги пише по форума и ти затова го нарече боклук. И той млъкна. Аз поне това видях. Верно престана да говори не че някой му се връзваше ама като за годините си ти кво друго очакваше да говори. Нали съм го виждал как кара - само си пише глупости, караше по-бавно от мен... а тойотата ми трудно може да се нарече спортна кола.

 

Както и да е - харесвате се и вие 2мата както gado и скорпиона ма не си го признавате :P :P :P

 

 

А той djadomraz не беше там, та за тва не знае...

 

Всъщност бях точно тогава

Link to comment
Share on other sites

Всъщност Ники наистина беше там. Освен това, Ваньо спомена един случай, в който се срещнали на някакво кръстовище, където пазу се опитал да го засича, но в края на крайщата бил заврян нейде си от на Иван парахода...

И да, наистина, кога и къде? Аз съм ОК с предишното заведение. И вече съм на разположение.

Link to comment
Share on other sites

Хммм, тоя път мисля и аз да дойда.

Между другото, може да се получи добре "При Бачо", ако някой е ходил. Добре готвят, а и цените са доста добри.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност бях точно тогава

 

 

Именно това имам предвид, макар и казано с малко ирония :)

 

Казвайте една петъчна вечер и да организираме нещата в Хъшове ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, нека да е в събота. Сега остава да се разберем коя точно :)

Според мен ще е добре да се организира за другата събота,за да има повече време да се избере заведение и да се оформи окончателния списък на всички,които искат да дойдат.

Link to comment
Share on other sites

Хайде решавайте де. Аз мога по всяко време, стига да не е тази седмица,защото ме няма.

 

ред: За другата събота съм съгласна. Т.е. на 21.11. ?

Link to comment
Share on other sites

Оо, тамън и ще съм 'зел кинти. +1 за 21-ви. А glory, забрави за павето. Онова си имаше предистория, беше си конкретна закачка с мацката. Едва ли си тренирала нанайсе години кикбокс и едва ли си участвала по турнири...

Link to comment
Share on other sites

И аз бих дошъл другата събота.

Хъшове не ми е много по сърце, ама не съм идвал досега, та няма да изявявам претенции.

И все пак, освен Авитохол, и 19 век са го направили приятно, ама в събота май е жива музика...

 

Все пак бройте ме!

Link to comment
Share on other sites

Оо, тамън и ще съм 'зел кинти. +1 за 21-ви. А glory, забрави за павето. Онова си имаше предистория, беше си конкретна закачка с мацката. Едва ли си тренирала нанайсе години кикбокс и едва ли си участвала по турнири...

 

Нищо не тренирам за съжаление.

Очаквам плюшени играчки или въртележки с мелодиики. Но моля те,недей. :)

 

AssassiN , Ще се радвам да те видя там. :) Както и всички останали,разбира се. :)

Link to comment
Share on other sites

Това с живата музика "леко" обезсмисля "19 век". Значи, на дневен ред е избор на кръчма... достатъчно голяма за да побере компания от 10 + човека - без да се зъдръсти и с шумов фон подходящ за водене на задушевни разговори..... естествено, без това да струва колкото организирането на въоръжен конфликт от средно голяма величина.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...