Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Може тайно да се е надявала да се отърве от почистването на къщата след вас но не би :P

 

Няма измъкване, със или без Чистачи - ред е на прахосмукачката :(

 

Ами той Виден уж си бил изкълчил ръката като тупал веднъж килимите и от тогава цялата домашна работа паднала на нея....аааа....много лесно така...аз от личен опит го знам - от бая време съм си изкълчил и двете ръце (по някой път когат' се наложи...и краката :P ), ама пустно жена ми не ми се вързва на мурафетите и тя често започна да си "изкълчва" ръцете... :devil ...за сина ми не искам да говоря - той си е роден "изкълчен" целия... :bgrin:

 

И това още като се запознахме, хитреца! Мани другото, ами като почна да чистя и тогава го заболява и иска масажжжжж.... :D

 

ТИКВЕНИЦИ! А ние сега приключваме. Пусто обаче не ми се спи

 

Да, затова след половин час те намерих полегнал на клавиатурата :zzz

Link to comment
Share on other sites

Да, затова след половин час те намерих полегнал на клавиатурата :zzz

Не му е за сефте. Аз също съм го хващал да заспива върху клавиатурата :ph34r:.

Link to comment
Share on other sites

Няма измъкване, със или без Чистачи - ред е на прахосмукачката :(

И това още като се запознахме, хитреца! Мани другото, ами като почна да чистя и тогава го заболява и иска масажжжжж.... :D

 

Пламенееее виж какви жени... не като нашите да ни юркат докато си изкълчим я ръка, я крак...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сега излизам от банята, след 20-на километра пеш из балканите...

 

Снощи беше една от най-готините форумни срещи, на които съм бил изобщо. Определено влиза в top 5.

 

djadomraz-е, що не ги качи в picvalley... тоя imageshack да е толкова смотан...

Link to comment
Share on other sites

djadomraz-е, що не ги качи в picvalley... тоя imageshack да е толкова смотан...

 

 

Щото ми е толкова акъла. Ако знаеш колко време ги качвах... :) Не ми се даваше IPто от мойта машина да ги гледате иначе бяха там след 30 сек ...

Link to comment
Share on other sites

А снимки от на кмета брата кога ще има ?

Определено на другата среща пак ще дойда стига да е без вечерен час , но дори и да бъде то организатора да седи до края :devil

Link to comment
Share on other sites

да другия път ванчо с катинар към пейката вързан :) чистачите също няма да ги пускаме... абе другия път влиза който влиза, ключа се врътка и само сервитьорката да има достъп :) и всички вътре :)

Link to comment
Share on other sites

.....ключа се врътка и само сервитьорката да има достъп :).....

Ама само оная малката...дето Пиромана я беше гушнал и не искаше да я пусне... :devil

Link to comment
Share on other sites

Ама само оная малката...дето Пиромана я беше гушнал и не искаше да я пусне... :devil

 

Тя за това ли тръгна да обслужва другите етажи не нас? :D

Link to comment
Share on other sites

Малко снимки и от мен. С кофти качество са, за което се извинявам.

клик 1, клик 2, клик 3, клик 4

На третата снимка е Пиромана + Психара (не се вижда много, защото Пиромана го беше приклещил) :D

Link to comment
Share on other sites

Тя за това ли тръгна да обслужва другите етажи не нас? :D
Хм... като влизах, попитах за масата, резервирана за 19 часа... и допълних "една маса кретени" и същиото миньонче избухна в смях...

 

mobo, виждам, че четеш. Ела другия път :]

Link to comment
Share on other sites

Тя за това ли тръгна да обслужва другите етажи не нас? :D

ааа вие си тръгнахте, после тя идва при нас, пиромана я награби, после пак идва... няколко пъти :)

Link to comment
Share on other sites

Другия път ще се постарая да се дотътря и аз :)

Ти все се стараеш, ама май бързо ти привършва желанието за старание - от сума време не съм те виждал. ;)

 

П.П....и намали малко "термохита", че всеки момент очаквам рапорта на нашия редовен репортьор на подписи. :P

Link to comment
Share on other sites

Ти все се стараеш, ама май бързо ти привършва желанието за старание - от сума време не съм те виждал. ;)

 

П.П....и намали малко "термохита", че всеки момент очаквам рапорта на нашия редовен репортьор на подписи. :P

 

Тук ме хвана, виновен съм и даже си нямам свясно оправдание.

 

П.П. Мерси за препоръката

Link to comment
Share on other sites

П.П....и намали малко "термохита", че всеки момент очаквам рапорта на нашия редовен репортьор на подписи. :P

И такъв ли си имаме?

Link to comment
Share on other sites

...дето Пиромана я беше гушнал и не искаше да я пусне...

 

...защото Пиромана го беше приклещил...

 

... пиромана я награби...

 

 

Бах тоа Пироман, тва тряа е баси откаченото парче "гушка", "приклещва", "награбва" де който види, катго срещнеш бегай на далеч. :lol: :lol:

 

 

Какво ме изкарахте бе хора, не съм чак толкова лош човек :cry :D

Link to comment
Share on other sites

Именно :) Всички много ти се радвахме. Как ще си лош, думите, които сме написали бяха метафори за топлите ти чувства към Психара и сервитьорчицата на Пожарната :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...