Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Запазени са 20 места за Хъшове, в 8 часа!!! Който ни върже - бан! :) :)

До тук са:

Аз, Чистачите (2), артилериста (2), раптор (2), ХЕЙТ (2), Питбул, Пиромански, Джозо, Лаури, [Мидекс + Дефтур + Аквила+1] (за малко), Ксеон и жужи не са потвърдили. Кръчмарска сметка е : 19 души. Дано още някой да се присъедини. :)

 

Главичката ти ще потроша с прасе на нея даже! Вчера ми скъсахте нервите. In conclusion - както Ванчо Калпазанчо каза - 20 места, резервацията е на името на Виден. 20.00 е часа.

 

 

Ейййй шшшшш пак сам си ме писал :starwars: . Ще дойда, като ми се обадят за китките ще се прибера да ги разтоваря и пак ще се върна, пък батко Виден нещо за продължение спомена... :blush:

 

ПП защо не се съберем пак на пощата като едно време?

 

Ивче кви пощи кви 5 лева?!?!?! Я пали и ела да пием по неколко Туборга. Снощи опаткахме Ходещия + един Чивас + бири за финал :punk Старта ти е тука при мен! Взимай Яна и идвай

Link to comment
Share on other sites

Главичката ти ще потроша с прасе на нея даже! Вчера ми скъсахте нервите. In conclusion - както Ванчо Калпазанчо каза - 20 места, резервацията е на името на Виден. 20.00 е часа.

Ивче кви пощи кви 5 лева?!?!?! Я пали и ела да пием по неколко Туборга. Снощи опаткахме Ходещия + един Чивас + бири за финал :punk Старта ти е тука при мен! Взимай Яна и идвай

Че ще дойдем е ясно, ама мислех не старта, а финала да е при тебе :) Яна този път няма да се измъкне на най-веселото, обещавам ;)

 

 

ПП Съфорумците, които са ми поръчали растения и ще идват довечера да ми драснат по едно ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Сега последно направо в кръчмата утиваме правилно ли съм разбрал?

Link to comment
Share on other sites

Ми не помня да съм те канил у нас теб...

 

Тоест да - около 20.00 бъди в кръчмата и спомени моето име че да те турат дет требе :punk

 

След 13 март ще видим дали ще имаш право на място пред моята плазма и с моята бира! Същото важи и за Чефо

Link to comment
Share on other sites

Аз за у вас непомня нито някой да ме е канил,нито аз изобщо знам че ще има сабиране, ниото съм се гласил.Просто преди се събирахме на пощата за това попитах :)

 

О.К. в 20.00 утивам :)

 

Хахахахах.Добре ще чакам до 13-ти удобрение :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

За мое голямо съжаление няма да мога да дойда за събирането в кръчмата :( След заведението ще се ходи ли някъде другаде,поне за там да опитам да се добера ?

Link to comment
Share on other sites

Някой ще бъде ли така добър да ми разясни къде точно е проклетата кръчма щот с тая карта немоа се опраа.. ? Един бърз guide? :D

Link to comment
Share on other sites

Някой ще бъде ли така добър да ми разясни къде точно е проклетата кръчма щот с тая карта немоа се опраа.. ? Един бърз guide? :D

 

От къде ша идваш и с кола ли ще бъдеш за да ти обясним как точно? :)

Link to comment
Share on other sites

С кола ще бъда,но ще паркирам някъде около градската градина...кажи-речи все едно тръгвам от пощата.

Link to comment
Share on other sites

Добрем тогава - тръгваш към спирката на бинго и пресичаш през подлеза. Като излезеш на Райфайзен Банк (Брилянтин), заобикаляш сградата на банката отляво, по малката уличка.

Продължаваш само направо и само направо.

По някое евреме трябва да излезеш на едно малко площадче със сергии. От там тръгват 5 улички като едната е нагоре към тепето, калдаръмена, а другите са паваж.

Ти продължаваш по таз дето е точно отдясно на калдаръмената.

Вървиш отново направо и първата в ляво е Панайот Волов. Завиваш по нея и там някъде, като повървиш малко, трябва да е механата :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря!!! :) Е това никога нямаше да го намеря честно. :)

 

(MidexEdit:)Тъкмо щях да те упътвам как се стига от другата страна, все едно че ще се качваш към музикалната академия....ама видях, че си разбрал вече.

Едит: Може ли да взема Alucard??? Ще има ли място и за него?

 

Разбира се, че ще може....аз най-вероятно ще мина само за малко, колкото да ви видя и да изпия една бира... ;) ...и изчезвам, защото до 20.30 имам хора...а след бирата веднага се връщам, защото не съм спал от....незнайно кога....а във вторник изтича крайния срок на "нещото", дето сме го почнали от средата на миналата година, а остана още доста работа точно на финала... :ph34r:

 

Едит: Не че съм разбрал,ама ще се оправя :) Хахах да ми стискате палци :) Ще се радвам и теб да видя :) Интересно ми е за "нещото" понеже знам с какво се занимаваш...горе-долу де :)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко приключих с прекия ангажимент, който имах....и докато се замъкна, седянката сигурно ще се е разтурила или най-малкото - преместила. :(

Дано сте си прекарали добре...както и не ме съмнява при толкова масирано събитие...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко приключих с прекия ангажимент, който имах....и докато се замъкна, седянката сигурно ще се е разтурила или най-малкото - преместила. :(

Дано сте си прекарали добре...както и не ме съмнява при толкова масирано събитие...

 

 

Хубаво щеше да минеш да пиеш по бира :beerchug с нас, но и ангажиментът си е ангажимент.

Иначе весело изкарахме де, та ето и малко снимки от днешното събиране.

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3896_303.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3898_710.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3899_775.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3901_889.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3902_077.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3902_077.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3904_169.JPG

 

И другият път поне за едно наздраве :beerchug трябва да се отчетеш. :D

 

Извинявам се за датите на снимките. Но не съм обърнал внимание за да е настроя. Всъщност сега забелязах това.

Link to comment
Share on other sites

И другият път поне за едно наздраве :beerchug трябва да се отчетеш. :D

И на мен много ми се щеше, но както често се случва...работата ми се проточи и човекът си тръгна доста по-късно. ;)

Иначе...даже и така задочно....ви се радвам, разглеждайки познатите лица на снимките... :rolleyes:

Даже и Васко (не Злобил-а... :P ...другият Васко) е бил....тези дни съм си изключил телефоните, за да не ме разсейват в работата....чак снощи късно вечерта видях, че ме е търсил няколко пъти през деня, най-вероятно във връзка със събитието... ;)

Link to comment
Share on other sites

Срещата мина страхотно и видях много хора които не бях виждал много време.

 

Днес цял ден обаче съм като ударен самолет :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Срещата беше един път, всички които не дойдоха само загубиха (да го д*хат като се изрази Виденчо). Запознах се с нови хора, адски добре си прекарахме. Компанията беше настроена за купон, а някои от преди това бяха на градус, ама то без градус, няма радост.

 

П.С. Чакам снимките от телефона на Виден, ако не във форума поне по skype!

Link to comment
Share on other sites

П.С. Чакам снимките от телефона на Виден, ако не във форума поне по skype!

 

 

Дам , снимките от телефона му си струват да се видят :P има много добри моменти на тях :rolleyes:

Тъй като знам какво има на тях ,си заслужава да се имат от всеки един от присъстващите :pirate

Link to comment
Share on other sites

Снимките само бегло напомнят за преживяното... :P Стоянчо, голям папарак си да знаеш!!! Jozo, надявам се си се приземил успешно, щото Раптор вчера още захождаше към приземяване ;) Ама нищо, то горивото все някога ще свърши :D и ще вадим парашутааааааа

Link to comment
Share on other sites

Срещата беше чудесна :punk

 

Жалко че не присъстваха доста хора, които исках да видя, но и за това има време.

 

Искам да се извиня, че бях така солидно напреднал с бирите, надявам се не съм обидил някого :bgrin:

 

Ето и снимките от мен, които мисля Стоян е правил:

 

Снимка 1, Снимка 2 (култова), Снимка 3, Снимка 4, Снимка 5, Снимка 6, Снимка 7, Снимка 8, Снимка 9, Снимка 10, Снимка 11, Снимка 12 (ще си имаме разговор с Ванчо за тия стойки :devil), Снимка 13, Снимка 14, Снимка 15.

 

Ще помоля juji да ме извини пред Госпожиците за ТЕЗИ и някои други мои закачки. Не съм искал да ги засегна, просто както се видя бях доста пил. Всички тия глезотии бяха за всеобщо забавление. Смятам че момичетата успяха да погледнат от веселата страна, даже ми се усмихваха.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...