Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Едно интересно ЧЕТИВО за Стефчо... Аз между другото спрях да гледам вече и на запис...

Няма какво да ги чета. Ние стадион нямаме за пред хората, та писта.

 

Бътън ще прави компания на Маса. Отказват се. Оставяме с Алонсо и Кими.

Интересно е мнението на Алонсо и Хамилтън за новата Ф1 - с една дума боклук. И то казано на официална пресконференция.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Надявах се, че сега когато срещу 4.4 милиарда F1 вече е с нови собственици, които даже поеха и останалите 4-те милиарда дълг на Бърни, най-после ще го махнат от поста, но засега бил успял да си запази мястото на изпълнителен директор.

Link to comment
Share on other sites

Ще повторя мнението ми от аутоспорта. Каква ще е разликата ако махнат Бърни? Ако от утре аз съм шеф. Или дядо Коледа да речем. Вече абсолютно няма значение кой е CEO. Електрическата пумия е вътре, малкия обем е вътре. Няма връщане на зад и това е по искане на отборите. Те сами си го набиха. Напротив, сега за отбори като Ферари, Мкл и Уилямс ще стане зле (гръбнака на Ф1). Щото видиш ли лайнари като форс Индия с 10 собственика за 5 години цвилят за пари. Кой си ти бе, лайнар(Виждай Маля), че да ми се пишеш равен с Ферари. Те вече се превърнаха от спринт я маратон, сега остава да отрежат още два цилиндъра и повече ток и официално да бием тъпаните.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някакъв малоумник не е съобразил промяната в часовете и в програмата на Diema Sport е написал, че днешният старт в Мексико е в 22:00.

От там нататък всички ЕПГ-та повтарят същото...

 

ox6ypmXF.png

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

че днешният старт в Мексико е в 22:00.

Хех, а аз се чудех защо квалификациите ги предаваха нон-стоп по ТВ в баровете на хотела. Даже май състезанието върви в момента, но неам нерви да гледам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Обаче ври и кипи от коментари тука последните 4 състезания...  :laughing:

 

Току що прегледах 3 от тях на бърз кадър. 

 

Малайзия - лудо влизане на Фетел и прекрасно изпушване на Мангала... 

 

САЩ - нищо съществено не забелязах, освен идиотщината на Ферари с колата на .... както винаги Кими.

 

Мексико - това момче Ферстапен е абсолютен нагъл простак и ако не му се набие канчето, ама здравата, може да е следващия Циганин... 

Link to comment
Share on other sites

This sounds nuts

  • Father bought the Prema team in F3, invested a lot time in the wind tunel, engine development and team orders were apparently applied
  • Will and has tested in a 2014 Williams in Silverstone, Budapest, Spielberg, Monza, Barcelona, Abu Dhabi, Austin, Sotschi and Shanghai. Consulted by around 20 people at track.
  • Best prepared rookie in F1 and with the most testing mileage prior to F1 since JV
  • Father paid an new high-tech sim, which was so far just used for F3, for next year it will be adapt for Williams
  • Will pay 35 m. Overall the whole thing has costed something between 70-80 m

 

 

A az o6te se 4udia za6to niama bulgarin vav F1. Stroll e 18 godi6en

 

niamam kirilica tuk i niama kak da imam

Link to comment
Share on other sites

Окон подписа с индиите. Точно както си мислих, че ще стане. А дано бие Перез следващия сезон. Магнусен с кой акъл отхвърли офертата на Рено - не ми е ясно. Верно само за 100 сезон. Ама сезон в заводски тим, който през следващия сезон ще отнесе Хаас като куцо пиле домат. От тук Хаас имат само един път - надолу. Ще съм много изненадан ако нещо се промени.

 

Мерцедес се подготвят за излизане от Ф1 и отиване към ФЕ. Нищо ново под слънцето.

Кими би Фетел. Розберг би трябвало да бие Хамилтън. Алонсо и Бътън ми става жал дори да ги гледам, нищо че са в най-убития тим.

Link to comment
Share on other sites

След 2 часа скука, най накрая гледахме 30 минути 'Лудия Макс' :) Това хлапе не зная как не се преби в Бразилия! То хубавото е че никой не пострада де.....

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Макс - или е прекалено безразсъден или е нов гений на пистата. Не мога да преценя, но за мен направи страхонто състезание. Такава формула очаквам аз!

Link to comment
Share on other sites

Почакай другия сезон. Тежки коли, шибани гуми, увеличена консумация на гориво, липса на дозареждане.... Нови лимити. Според мен няма да има състезания. След няколко месеца ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Макс - или е прекалено безразсъден или е нов гений на пистата. Не мога да преценя, но за мен направи страхонто състезание. Такава формула очаквам аз!

Не знам за гений, но че има огромен потенциал спор няма. Разправяха уж, че РедБул били с настройки за дъжд, ама Рикиардо не направи кой знае какво. Макс кара страхотно на бая мокра писта и лично за мене беше най-добрия вчера. Ако не бяха безсмислените смени на гуми, ХамилтОн можеше да глътне вода ама и така стана добро състезание накрая. Поне се видя на мокра писта кой, кой е :) Така де, горе-долу се видя :)

Link to comment
Share on other sites

Трудно, но не и невъзможно. РедБул бяха по-бързи на мокро като цяло. Ако не бяха осрали първата смяна още с интермедията, Хамилтън щеше да види много зор, щото се видя че Бритни не е предизвикателство за Макс на мокро :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сега гледах състоянието в Бразилия. Няма никакъв шанс за Верстапен или за който и да било да бие Хамилтън. Червени флагове, коли за сигурност... Винаги Хамилтън беше по-бърз. Само негова лична грешка можеше да го лиши.

Link to comment
Share on other sites

Да му е честита на Нико титлата. За съотборника му ми идват такива думи на езика че ще се въздържа да ги пиша. !##### !#####! Сещайте се сами.....

Link to comment
Share on other sites

Тото обмислял да изгонят хамилтоня, тогава ще разбере, че няма пилот по-голям от отбора си....

То Прост беше изгонен от Ферари, после Монтоя, после Кими.... Няма да е сефте. Но ако мустакатия му прости ще съм много изненадан.
Link to comment
Share on other sites

Слава тебе Господи, че не стана Мангала шампион! Одеве по радиото чух, че нещо някой ще го наказва чукундура, щото е плямпал много. Но не разбрах подробностите. Някой ако знае - да каже.

 

Като цяло сезона с нищо не се откроява, освен може би с идиотщините в Мерцедес. Ферари пак побараха топлия дедов чимшир и Ред Бул ги отвяха. Ферстапен определено е събитието на годината, дано само да не става нагъл дебил. В Мексико показа класа. 

 

Сега като си спомня как се събирхме преди, всички на крака на старта, викове, емоции... Вече се гледат състезания на запис, с превъртане и често никакъв интерес. Да продължават още с тъпотиите си... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...