Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мкл/Алонсо и Рено са им отказали категорично.

 

Йос Капито напуска Мкл. Саймъндс напуска Уилямс. Лоу ще акостира в Уилямс от Мерцедес. Маркионе не го е искал във Ферари.

 

Най - прецакан е Хулкенберг. Щеше да е в Мерцедес сега.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Маса се връща в спорта за още една година по молба на Уилямс, това означава, че Ботас е сигурен в Мерц.

 

Явно тоя филм има реално изражение... 

 

The%20Constant%20Gardener%202005%20bbbbb

 

Това пък е ТОТАЛ резил. След всичките големи сбпгувания и изпращания да ми се изтъпани келешът догодина пак на пистата. Поне го знам, че е пУмяр, та не се изненадвам.

Link to comment
Share on other sites

15420968_10210649662015300_1751234068835

Беки па да не е вярно!?! Ся сигурно ще споделиш и точния адрес на дядо коледа, както и какво на цвят ака феята на зъбките :blink:

Link to comment
Share on other sites

Първо - не е спорт вече. Второ - Рено на заводски отбор с не по-малко финанси от Мерцедес и за това им казаха да барат меча за Хълк, който е момента сигурно си плюе на късмета.

 

Изпуснаха Алонсо и въпреки, че Рони лъже като циганка, този път яко е вързал Алонсо с договор(какъвто и слух имаше).

 

Верлайн беше натирен дори от Форс Индия, по коя точно логика щеше да бъде взет в Мерцедес?

 

Бътън е с договор ама като гледам дори не е влизал в опциите. Няма кой да иде заради договорите и най-вече с отбори, които имат някой лев

Link to comment
Share on other sites

Не - опорочен спорт е вече, както и футбола и общо взето всеки друг спорт, в който се въртят МНОГО пари. Пробвай с кърлинг - там съм сигурен, че няма такава бруталност в опорочаването. А чичо ти мисир заяви, че едва ли не никога не е било спорт. Има тънък елемент на разлика. 

 

Лимонсио не е вързан персонално с договор. Вързан е следващият кандидат за него, евентуално, преди да изтече тоя договор. И туй не е единичен случай, а елемантарна и логична практика. 

 

Верлайн кой беше? От втората десетка? Там не ги отразявам вече - пълнеж...  :grin:

 

Женшена защо го споменаваш - и той е вече в пенсия. 

Link to comment
Share on other sites

По-скоро Мерцедес ще напусне спорта... Евентуално Окон и то ако един равен на Перес тоя сезон. Няма логика да не е. В плейстейшън ерата сме. Също очаквам Строл да е бърз колкото Ботас/Маса

Link to comment
Share on other sites

Че сме в джойстик ерата е ясно, затуй псуваме редовно. Остана толкова малко пилотстване, че спокойно могат го елиминира. За 2016 топ изпълненията бяха на мокро от Верстапен. Всичко друго бе почти скучно шкарто. 

 

Мерцедес няма да се махнат - аз съм казал щото.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 Това никога не е било спорт, няма и да бъде.

 

Спешъл МИСИР едишън. Също както Красена е родена в тоя месец 1997 и няма как да ми е носила семена 5-6 годишна, така и този спорт не е безгласен. Беше и все още е сред най-големите. Верно помагат му да се срине - същото е с футбола - натъртвам.

 

Нъл'са сещаш, че през около 2003 не съм подозирал дори за съществуването на провисналите ти потни, рошави кайсии, нито пък ти за мойта гладко избръсната кесия. Та тая пуста уникална памет, дето трябвало да се учи за нея - не знам как се учи за памет - уекинко ми издиша. И за пуската ще ви накажа между другото.  

Link to comment
Share on other sites

Аз почнах да тая надежди за ф1, щото с новия собственик има надежда. Иска да се върне в Европа, иска да достъпна за всички по всякви канали, бе има надежда :) Пол Рикар се връща в календара от 2018 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...