Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Много мазно минават през бързите завои, онова предишното беше пълен ташак. На последния завой например са на 205 кмч, а преди на 185-190.

 

Но като резултати между отборите съвсем никаква промяна, както каза един "все едно играя ДЛС". :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Отдавна не следя какво става с F1, но щом казвате, че вече са оправили колите и двигателите, значи е време някой шеф да се обади, че пак е време да даунсайзнат моторите на 4-цилиндрови - тъй де, ледниците продължават да се топят, белите мечки хич ги няма... :P

Link to comment
Share on other sites

Доста са вдигнали темпото, почти 2 секунди са дигнали темпото. Колите са по широки, изпреварването ще е по-трудно на някои писти. Да видим утре сабалянта :)

Link to comment
Share on other sites

И са много бързи.

Рекордът на Фетъл от 2011-а беше смъкнат с почти секунда и половина.

Да видим дали в състезанието някой ще успее да подобри рекорда на Шумахер от 2004-а.

Очакванията бяха за между 4 и 5 секунди по-бързи болиди.

Отдавна не следя какво става с F1, но щом казвате, че вече са оправили колите и двигателите, значи е време някой шеф да се обади, че пак е време да даунсайзнат моторите на 4-цилиндрови - тъй де, ледниците продължават да се топят, белите мечки хич ги няма... :P

Двигателите никой не е пипал. Дори ги засраха още.
Link to comment
Share on other sites

Доста са вдигнали темпото, почти 2 секунди са дигнали темпото. Колите са по широки, изпреварването ще е по-трудно на някои писти. Да видим утре сабалянта :)

Липсват им още толкова. На Испания почти стигнаха до 4 секунди

Link to comment
Share on other sites

До края на сезона ще ги превалят тия 4 секунди, има аеро потенциал за повече притискане и повече скорост в завои.

Link to comment
Share on other sites

Вчера бях разочарован, днес ми се изпълни на 100 процента прогнозата. Остава да видим утре. Важното е шибаните мелези и Мкл да страдат още. Че съдбата още не им е върнала от преди 10 години

Link to comment
Share on other sites

Къде бяхте, бе, мийлюзи. Никой не пише :(

аз си спах...пуснах си записа и те така. Стана каквото се очакваше. Битка между Ферари и Мерцедес....а изпреварванията - трудна задача. Вертапен още 15 обиколки можеше да седи и Хамилтън нямаше да го изпревари, което е проблем защото утре някое Ферари ще е в тая ситуация за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Бившият световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън сподели опасение, че липсата на изпреварвания може да превърне новия сезон в скучна процесия.

Стратегиите в отборите позволиха на Себастиан Фетел да изпревари британеца в първия старт за сезона, а впоследствие Хамилтън нямаше възможност да преодолее германеца.

В един момент от състезанието той трябваше да изпревари Верстапен, а отговорът му към бокса бе: "Не знам как очаквате да го направя."

Впоследствие той добави: "Сега е по-лошо от когато и да било. Надявам се, че това да не значи, че до края на годината ще сме като на влак. Не знам, дали е вълнуващо за гледане, но искам да съм по-близо с другите болиди."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Сега чета какви лайна са изсрали пак отбор Ягодка - ебати боклуците честно да вземат така победа от Кими. Да го духат тия нещастници.

Link to comment
Share on other sites

Сега чета какви лайна са изсрали пак отбор Ягодка - ебати боклуците честно да вземат така победа от Кими. Да го духат тия нещастници.

Хахахаах. Нима си очаквал втория пилот да спечели. Тука се гонят титли, не четкане на застаряващ пилот пред пенсия
Link to comment
Share on other sites

Сега чета какви лайна са изсрали пак отбор Ягодка - ебати боклуците честно да вземат така победа от Кими. Да го духат тия нещастници.

Даже състезанието не гледал и пак някой друг му е виновен че Кими не победи :) Не видях Верстапен да мрънка че е с грешната стратегия. Той и Кими не мрънка след състезанието. Само фенчетата дето са му фенчета заради тийм радиото не щото е гоуем пилот мрънкат :) Ама то може да се очаква де :)

Link to comment
Share on other sites

Да го духат, боклуци...

Духачите съживяват умрялата кимева кариера. Взима някой и друг подиум. Иначе мотокроса в Лапландия при децата. Което не е никак лошо. И аз искам
Link to comment
Share on other sites

Даже състезанието не гледал и пак някой друг му е виновен че Кими не победи :) Не видях Верстапен да мрънка че е с грешната стратегия. Той и Кими не мрънка след състезанието. Само фенчетата дето са му фенчета заради тийм радиото не щото е гоуем пилот мрънкат :) Ама то може да се очаква де :)

 

Ти кога стана тотален трол? 

 

Духачите съживяват умрялата кимева кариера. Взима някой и друг подиум.

 

Духачите са тотални боклуци и Кими им донесе титла преди ДЕСЕТ години, така че могат да му мият краката и да пият водата нещастниците. Да видим дали Себаситян ще успее тази година да ги изкара от блатото...  

 

Това бе едно от най-скучните състезания евър....толкова тъпня не е било...

 

Аз вече изобщо не ги гледам и на запис. Сега като ми казваш това и ме хваща яд, че свалих 10гб вчера... Ще го изгледам за около 10 минути май  :grin:

Link to comment
Share on other sites

В сериозна грешка си. Не себчо, а висшето ръководство и инженерите направиха тая кола, която Кими не може да кара. А колата е способна на победи. Преди 16, 17 години приключи пилотския фактор.

Според Люис Хамилтън от Ферари ясно са показали с действията си, че Фетел е номер 1 в тима, и че са го фаворизирали за сметка на Райконен. Волф обаче не е на това мнение.

 

Точно Шибсния негър да говори такива неща. Дето Ботас му игра изтривалка два пъти вечер.

 

Волф е на обратно това мнение на негъра. Няма значение. Кими успя да победи единствено Грожан. Маса год би. Алонсо го смаза, Фетел го смазва. Само аз не съм го бил.

И последно нещо. Като гледаше състезанието може би.. Евентуално ще разбереш, че Ферари спасяват второто място на Кими. Че и от шитбулите щяха до го прескочат. Тогавашната щеше да е резил. Ама много дълго вече караме само с 1 пилот.

Link to comment
Share on other sites

Палячовско изказване, Стефче... Но то затова 10 години няма друга титла и може и пак да няма. Да барат меча Ягода, не се учудвай, че хората ги мразят. На мен лично не ми пука грам за тях, но ей такива изаквания като твоите палят чиста омраза в мен. Некадърници и тъпанари - 10 години не могат взе титла и постоянни излагации. И това не е само моята клетва - това е статукво. Ти си вярвай колко са велики. Палячовци. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...