Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Сега гледам записа... Аз ако съм на Себастиан, тоя руски дришльо ще му разбия муцуната и ще си платя глобата. Ебати тъпака!!! А втория път в трети завой? Нямам думи - все едно някой му е платил на тоя боклук да го саботира. Между другото гледам руски запис и след като Фетел изригна абсолютно правилно в серия псувни (половината радио запис беше "биип"), някакъв скапан руски чукундур заяви, че не бил прав! Един вид за малко дето не каза, че е виновен задето малоумникът го торпилира отзад ДВА ПЪТИ... Сега в 8 обиколка обаче дадоха изключително детайлно повторение и руският тъпак остана безмълвен. Наказанието пък мисля бе достатъчно красноречиво... 

 

За капак на всичко пък тоя удар пак оправи играта на Мангала...  :angry1

 

Новините вчера ми издадоха крайния резултат, така че ще гледам на пресекулки... 

Аха, явно каръщината се е прехвърлила от Кими на Фетел, защото първия беше непоклатим през цялото състезание - стартира трети и завърши трети. Обаче и мерцедесите нещо май почват да показват "странности". Болида на Хамилтън в края на състезанието нещо беше почнал да "изпуска вода" и му крещяха в радиото да намали темпото, обаче успя да го добута до финала без да загуби позиция. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Болида на Хамилтън в края на състезанието нещо беше почнал да "изпуска вода" и му крещяха в радиото да намали темпото, обаче успя да го добута до финала без да загуби позиция. :lol:

 

Твърди се, че са го подплашили, но после се "успокоили"  :grin:

 

Нещо им присветнало на уредите в бокса...

 

Сезона се изясни ;). При така съставени правила - толкова.

 

Той беше ясен още лани... Дано само Нико спечели, че хем няма начин да преживея още един нагласен мангалски триумф, хем умирам да се кефя като го гледам като препикан всеки път, когато НЕ печели (да дава Господ да е винаги)

Link to comment
Share on other sites

Вие сте болни хора, бе!

Идете на доктор да се прегледате ако не ми вярвате.

 

П.п. Пък ако ви каже, че нищо ви няма, кажете му и той да иде да се прегледа ;)

Link to comment
Share on other sites

Вие сте болни хора, бе!

Идете на доктор да се прегледате ако не ми вярвате.

 

Ко?

 

=====================================

 

Малоумникът отгоре на това и нагъл...

 

Даниил Квят се извини на Себастиан Фетел за двата удара в домашното му състезание за Гран При на Русия. Руснакът провали надпреварата на пилота на Ферари, а и не само неговата, още в първата обиколка, след като го удари не един, а два пъти пред родната си публика. В мелето пострада леко и съотборникът на Квят - Даниел Рикардо.

Пилотът на Ред Бул получи наказание 10-секунди престой в питлейна, но това не върна Фетел в надпреварата. Така Ферари изгубиха потенциални точки, Мерцедес спечелиха необезпокоявани, а Квят стана известен като новия Грожан.

След случилото се Даниил все пак се извини на "всички замесени", но и някак успя да обвини Фетел, че е намалил прекалено: "Не очаквах, че трябва да намалим толкова много. Започнах да натискам педала на спирачката, но не последва особено спиране. Изгубих контрол. След това при трети завой не виждах какво се случва. Фетел намали много и нямах време да реагирам. Цялата каша тръгна от мен. Изобщо не ми е приятно, че стана така, но понякога се случва. Това беше може би най-обърканият първи завой в кариерата ми и ще си взема поука от него. Извинявам се на всички замесени. Ще говорим доста по въпроса. Това е единственото, което можем да направим. Сега всички могат да ме нападнат, но не ми пука за това".

 

Link to comment
Share on other sites

...няма начин да преживея още един нагласен мангалски триумф, хем умирам да се кефя като го гледам като препикан всеки път, когато НЕ печели (да дава Господ да е винаги)

 

Отдавна се чудя на какво се дължи огромната ти неприязън към Хамилтън...

Link to comment
Share on other sites

Твърди се, че са го подплашили, но после се "успокоили" :grin:

 

Нещо им присветнало на уредите в бокса...

 

 

Той беше ясен още лани... Дано само Нико спечели, че хем няма начин да преживея още един нагласен мангалски триумф, хем умирам да се кефя като го гледам като препикан всеки път, когато НЕ печели (да дава Господ да е винаги)

В интерес на истината аз мислих, че ще има битка за титлата. Не виждам това да стане.

Вие сте болни хора, бе!

Идете на доктор да се прегледате ако не ми вярвате.

 

П.п. Пък ако ви каже, че нищо ви няма, кажете му и той да иде да се прегледа ;)

Мога ли да запитам защо
Link to comment
Share on other sites

Щот си губите ценното време за едене, пиенье, дръгнене на мъдури или обикаляне по коври (зависи от семейното положение), като гледате автомобилната версия на кеча...

Ама вие си знаете, де....

Link to comment
Share on other sites

Аз съм го редуцирал тва време до технологичния минимум. Русия само на новини я карах, Монако, Сингапур, Абу Даби дори не ги поглеждам,че това и с Brm да карат пак е губене на време.

Link to comment
Share on other sites

Отдавна се чудя на какво се дължи огромната ти неприязън към Хамилтън...

 

Пропускаме факта, че е циганин. Ако обаче следеше нещата, щеше да знаеш, че е силно нагъл циганин. В смисъл - може някои евентуално да приемат шоколада, но безумната наглост и нахалство - НИКОГА. Иначе е талантлив пилот, аз на черно бяло не казвам..

 

Щот си губите ценното време за едене, пиенье, дръгнене на мъдури или обикаляне по коври (зависи от семейното положение), като гледате автомобилната версия на кеча...

Ама вие си знаете, де....

 

Ти да си вдигаш тИлИфона, мисир, га се праиш на мисир :)

Link to comment
Share on other sites

Щот си губите ценното време за едене, пиенье, дръгнене на мъдури или обикаляне по коври (зависи от семейното положение), като гледате автомобилната версия на кеча...

Ама вие си знаете, де....

Може да се комбинира с дръгненето на мъдури, все пак мултитаскинга още не е забранен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Може да се комбинира с дръгненето на мъдури, все пак мултитаскинга още не е забранен. :lol:

И това ще бъде стриктли забранено от следващия сезон!

Ще бъде позволено само единично скрачване с хигиенния нокът на кутрето на лявата ръка и то едва след четвъртата обиколка и при положение че той (хигиенният нокът) е дълъг точно пет милиметра и с идеална форма на издължен полумесец*!

 

П.п. Ще се допускат и единични скречвания и по време на презареждането в бокса, но не повече от три пъти, понеже надвишаването на лимите ще се приема за заиграване!

* Мислете му тия, дет не ходите на маникюр!

Link to comment
Share on other sites

8 май се превърна и в лична черна дата за мен, както и за Ф1. Грешно позициониране на Йохан Мас води до загубата на един от най-великите пилоти във Ф1 - Жил Вилньов.

Link to comment
Share on other sites

Гледате ли? Мерцовете се изпотрошиха взаимно в трети завой на старта. Няма такъв цирк :)

 

Едит: И заради липсващите цървули от Мерц, куците коне от ферари и спукана гума в последната обиколка на Рикардо, сензацията е от малкия Верстапен с първа победа за газираните.

 

А най ме е яд на Кими 15 обиколки зад Верстапен на 0.6 сек, дори и един опит не направи да го изпревари!

Link to comment
Share on other sites

 

А най ме е яд на Кими 15 обиколки зад Верстапен на 0.6 сек, дори и един опит не направи да го изпревари!

Е защо да му разваля празника на момчето и да рискува и те двамата също да се отъркалят в пясъка :grin:

Link to comment
Share on other sites

Гледате ли? Мерцовете се изпотрошиха взаимно в трети завой на старта. Няма такъв цирк :)

 

 

Едит: И заради липсващите цървули от Мерц, куците коне от ферари и спукана гума в последната обиколка на Рикардо, сензацията е от малкия Верстапен с първа победа за газираните.

 

А най ме е яд на Кими 15 обиколки зад Верстапен на 0.6 сек, дори и един опит не направи да го изпревари!

Сякаш Алонсо изпревари преподобния на рождения ден на Франк Уилямс на същата писта преди 4 години.

Link to comment
Share on other sites

Тоя старт го гледам вече десети път и не мога да престана да се усмихвам...  :laughing:

 

Определено най-голямата простотия от резила, който сътвори оня австралийски бастун за Ред Бул в Турция насам... Жалко за Нико, една победа щеше да много успокоителна за шампионата, малшанс тъпакът да го свитне отзад. Хак да му е на мръсния, долен, НАГЪЛ мангал... Умрях си от кеф просто... А лицата на "отговорните лица" - priceless. Оттук до края ще е голяма веселба.

 

Браво на младото момче, което обаче си мисля, че не трябва да сваля каската...  

Link to comment
Share on other sites

Австралиецът се чувства повече от добре след двата си поредни успеха, взети при това от полпозишън и дори очаква поради предимството си в първенството да получи преференции и при разпределението на нови компоненти за Турция. В събота на Истанбул парк обаче ново задно крило е дадено на Себастиан. Същият компонент за Марк е готов броени минути преди квалификацията, тоест до последно не е ясно дали ще го използва или не и не го е тествал. Истинската драма обаче настъпи в 41-ата обиколка на самото състезание.

 

„Когато Себ тръгна да ме изпреварва, аз продължих по траекторията си и го задържах от вътрешната страна възможно най-дълго. При наближаването на завоя той сви леко надясно, където бях аз и се ударихме с висока скорост. Себ отпадна и известно време правеше странни жестове в опит да демонстрира, че вината за инцидента е моя. Аз успях да стигна до бокса и в крайна сметка завърших трети,” е трактовката на Уебър.

Link to comment
Share on other sites

Стефче, баш ма к*рац бОли за трактовката на тоя тъп бастун....

 

=============================

 

Пичове, новото меме за фейспалм - ползвайте го смело, с голямо удоволствие го направих  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

y6Rdx22.png

Link to comment
Share on other sites

Само дето е вярна. По твоята логика излиза, че Нико трябва да е виновен. Което всъщност си е грешна преценка и на двамата. Нико няма как да не пробва защита особено на тая къса права и трудна за изпреварване писта. Хамилтън няма как да пропусне възможността. Резултата го видяхме. Аз познах такова мнение, има го документирано в аутоспорта и почти познах за двойната победа.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...