Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Галин и Весо! Много добре се заформя схемата. Хем Стефчо ще пие малки ракийки!

 

Отсега забранявам изтрезняване в басейна на детето!!!! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам дали ще идвам. Не знам и дали ще гледам. Ще видим как ще се развият нещата.

 

40 млн. паунда загуби за Рено F1 през 2010 г.
Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз не знам дали ще идвам. Не знам и дали ще гледам. Ще видим как ще се развият нещата.

 

Аз пък знам, че ако пак ми се излигавиш, ще те намеря в някоя чалга и бидейки с тапи в ушите ще ти оправя катинара с ножа на Галин.

Link to comment
Share on other sites

Нем, по-добре да му го изрусиш ;)

Не! Аз ще му го изрусявам, а Виден ще го оформя с чекията.

Link to comment
Share on other sites

За неделя аз съм под въпрос малко. Тая вечер изчезвам на балкан. Би трябвало да се върна на време , но не гарантирам. Снощи го решихме това с балкана и тъй като нищо не беше сигурно за неделя, заминавам довечера :)

Link to comment
Share on other sites

За неделя аз съм под въпрос малко. Тая вечер изчезвам на балкан. Би трябвало да се върна на време , но не гарантирам. Снощи го решихме това с балкана и тъй като нищо не беше сигурно за неделя, заминавам довечера :)

 

Несериозник. Какво не ти е било сигурно за неделя, като от миналия ден говорим по въпроса и даже чакам бройка? ph34r.gif

 

Дотук имаме САМО 4 човека, което е абсолютна срамота! Галин още не се е изказал, ще го очакваме, а от Стефчо не приемаме отсъствия! Действайте! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе балкана с тая наредена формула ли ще сравняваш :) А и аз не съм казал че няма да дойда, но наистина съм под въпрос ако не слезнем навреме :)

Ти вземи да си довлечеш прелестите! Нали знаеш, че пред гарата ще те очаква сребърна каруца?

Link to comment
Share on other sites

След около час тръгвам. Дотук виждам 5 и Стефчо и Весо на кантар. Викнете и Стоян ако е наличен. Връзката след това става телефонна.

Link to comment
Share on other sites

Какви са резултатите от втората тренировка, че не успях да я гледам? Отколко са квалификациите утре?

 

Благодаря ти много @host :punk

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Да, валидна е ако има и други желаещи да пишат, Галине до колкото разбрах утре сутринта ще разбереш дали ще идваш, дай някак си да отрегулираме нещата и ако искаш да те караме натам. Ако нямаш оферта от Иван и чистаите :)

Link to comment
Share on other sites

Как можаха Алонсо и Уебър да оставят Хамилтън да победи, нямам думи просто!За Уебър не се съмнявах, че ще бъде минат от Хамилтън ама Алонсо много се изложи. А Фетел, явно е забравил как се изпреварва щом толкова обикалки не можа да мине Маса, добре че механиците му са бързи.

Link to comment
Share on other sites

Как можаха Алонсо и Уебър да оставят Хамилтън да победи, нямам думи просто!За Уебър не се съмнявах, че ще бъде минат от Хамилтън ама Алонсо много се изложи. А Фетел, явно е забравил как се изпреварва щом толкова обикалки не можа да мине Маса, добре че механиците му са бързи.

 

Фетел ако не тръгне първи, няма как да вземе състезание. Deal with it :D.

Другият вариант е да тръгне 2-ри зад Уебър :D.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

Наистина страхотно състезания. Нямах миг покой и ме изкефи максимално освен подредбата на подиума. Точно тези момчета трябваше да са там ама под друг ред. Яд ме е за Марк, най-накрая трябва да вземе победа тая година. Нямаше шанс това момче.

 

 

Фетел ако не тръгне първи, няма как да вземе състезание. Deal with it :D.

Другият вариант е да тръгне 2-ри зад Уебър :D.

 

Ще се повторя ама от 1-ви 1-ви и Вилньов го може. И аз като Стефчо много обичам да съм прав за нещо. Видя се що за стока е Фетел. Та в началото го изпревариха, та се завъртя и после не може да изпревари не кой да е, а градинаря. Видене тоя наш градинар неможе да го изпревари твоето момче. Не, че нещо ама както казах хвалбите му са в повече. Има още много пасти да яде.

 

Не мисля, че има спор кои са най-добрите пилоти в момента. Това са Алонсо и Хамилтън, Фетел само се облажва от добрата кола на РедБул видя се, че назад ли е за нищо не струва още.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...