Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Седем кратен най-ВЕЛИКИЯ за всички времена ФАКТ!!!

Колкото до глупостите които си съчиняваш ,че Фетел е загубил в пита:

Ето заповядай да се ограмотиш малко вади калкулатора и смятай,

че става много смешно така наизуст като говориш.

Темпото на Алонсо е такова че дори и без грешката в пита ще му отвори поне 15 секунди разлика.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За протокла - шницела отиде там дето беше планувано сега ще черпя 3 бири + шницели/крилца/бутчета по твой избор! :)

Браво!!! Дано успеем другия път да се съберем на обичайното място. Вече ме е страх да планирам отрано, че постоянно нещо става...

 

Седем кратен най-ВЕЛИКИЯ за всички времена ФАКТ!!!

Колкото до глупостите които си съчиняваш ,че Фетел е загубил в пита:

Ето заповядай да се ограмотиш малко вади калкулатора и смятай,

че става много смешно така наизуст като говориш.

Темпото на Алонсо е такова че дори и без грешката в пита ще му отвори поне 15 секунди разлика.

Такъв факт няма - има такива изказвания. Право на всеки е да се съобразява с тях или не. Останалото изобщо няма да коментирам. Няма друга причина за такова изоставане освен повреда. Освен ако Алонсо не е включил допълнителен реактивен двигател. Тези неща ще се разберат още в следващите стартове.

Link to comment
Share on other sites

Седем кратен не е ли факт? Има ли друг с повече титли?

Дал съм ти графика да гледаш ,но ти не вдяваш.

Ако си свалиш капаците и погледнеш реално ,както и графиката го отразява...

Когато пистата е мокра и всичко се свежда до пилотски умения...

Кой е най-бърз а същия този седем кратния най-великия!!!

По-бърз е и от Алонсо и от Фетел в началото.

А кaкво ще стане в следващите стартове ,никой не може да знае...

Link to comment
Share on other sites

Седем кратен не е ли факт? Има ли друг с повече титли?

 

Момче, това за мен не го прави велик. Тия приказки сме ги дъвкали още преди 4 години - ако си мераклия, върни се назад и чети. Да не говорим колко велико се натресе в Кубаяши оня ден... Харесвай си го, радвай му се и толкова. И свикни с мисълта, че има много хора по света, които не го харесват.

Link to comment
Share on other sites

Ако продължаваш да твърдиш, че репликата "Fernando is faster than you" не е тийм ордър, то е време вече да се прегледаш. Ако говориш за нещо друго - не знам. И не са отнесли бан, защото не е било нужно и достатъчно важно. Да не говорим, че са Ферари и им се спестяват някои работи на тях и на сивите. Но си платиха глобата като попове и си затраяха. Защото знаят, че са виновни. ВСИЧКИ разбраха, че са виновни.

 

 

Въпрос на мнение - за мен е сред най-големите боклуци в историята на Ф1. Ти като си мераклия му показвай редовно респект. Никой не ти пречи.

 

 

 

Абсолютно провалена победа. Виновни са келешите в бокса на РБ, които псувах на глас. Ако не беше тази грешка щеше да остане отпред и да води до края. Циганина го замота 10 (ДЕСЕТ) секунди, като в тая гонитба явно се е получил проблема с КЕРС-а на колата и респективно изоставането от Алонсо в последните обиколки, което е НЕВЪЗМОЖНО да бъде такова със здрава кола.

 

Респективно в случая, т.нар. тийм ордърс, които за пореден път казвам, че са вече разрешени си бяха съвсем на място. Борба между Фетел и Уебер нямаше, тъй като единия е с повредена кола. Естествено, че Уебър можеше да изпревари, НО ползата от това е колкото ялова жена да си сложи спирала. Просто и ясно. Дефакто тоя тийм ордър беше една тактическа маневра и няма шеф на отбор, който да си преебе шампиона като малоумник в последната обиколка.

 

 

 

Пак ли оставиха Мангала без наказание?!?!?!??!? Няма какво да коментирам просто.... angry1.gif

 

 

Ние това правим, ти недей гледа как пишем laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

 

 

Жоро, ти да не си Киро Слепото? Или нямаше резил в бокса, след това и резил в КЕРС-а? Ти през ред ли четеш или какво? Или е нормално с еднакви гуми еднакво време карани Алонсо да дърпа по секунда на обиколка и Уебър да го настига? Аре малко по-сериозно.... Да не питам пък какво се случва с Рено напоследък, че язък за добрия старт на сезона....

 

Не, не е тимова заповед. Да го нарисувам ли? Заповед е Австрия: Рубенс, лет Майкъл пасс ю фор дъ чемпиъншип. Или Спа: Ралф, до НОТ оувъртейк Хилл или...Марк, плийс мейнтейн дъ гап :D :D(при което Хорнер вече знае къв си го е набил отзад именно заради изказваниеята му преди 12 месеца)...ама гледай малко репортажа на ББС...там по-интересно се изразяват защото точно Хил, Хорнер, Джордън, Менсъл и Култард са там. Тая реплика от Германия може да си я тълкувате, че Алонсо и Маса ще правят тройка след старта...но НЯМА ДИРЕКТНА ЗАПОВЕД. Защото ако има - наказанието не е 100 бона - много по-сериозно е.

 

Като второ...как ще обясниш продължаващото СЕРИОЗНО изоставане на Фетел от Алонсо след като Хамилтън го няма вече. И защо си мислиш, че Алонсо нямаше да го изпревари...на него Хорнер няма да му каже да пази разликата....а е станало ясно, че буквално са крещели в слушалките на Марк :D :D. И той не се подчини...жалко, че няма да го гледаме в РБР догодина :D :D

Без КЕРС и в зоната ДРС знаеш ли точно колко обиколки щеше да се отбранява Фетел при пасив от 1 секунда на обиколка? - Достатъчно малко :D

 

Като отвори дума за Рено...верно ли някой си е мислил, че Рено или оная немска подводница, на която и остават още няколко години във Ф1 имат силите да ДОразвият колата си ПРЕЗ сезона БЕЗ тестове така както Ферари И Мкл могат? :D :D :D :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Най-силните са най-мразени МОМЧЕ!

А за инцидента с Кобаяши...

ти нещо за аквапланинг чувал ли си?

Повторения гледал ли си ,отзиви чел ли си?

Виновен е не споря ,но това става на наводнена писта.

И той си отнесе наказанието.

Но за подобно изпълнение черния идиот не го наказаха.

А неговото си беше умишлено и то на суха писта.

Link to comment
Share on other sites

Не, не е тимова заповед. Да го нарисувам ли?

laughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Сериозно препоръчвам преглед!!! При това положение .... всъщност нищо няма да казвам....

 

Най-силните са най-мразени МОМЧЕ!

А за инцидента с Кобаяши...

ти нещо за аквапланинг чувал ли си?

Повторения гледал ли си ,отзиви чел ли си?

Виновен е не споря ,но това става на наводнена писта.

И той си отнесе наказанието.

Но за подобно изпълнение черния идиот не го наказаха.

А неговото си беше умишлено и то на суха писта.

Най-силен дуг път. Мразя да се повтарям и разговор за Клюна няма да подхващам. Считай това за последния ми пост по тоя въпрос.

 

Ти като си чувал за аквапланинг, да си научил случайно защо се получава? И кой е виновен да се получи? Клюна СГРЕШИ и толкова. Много ясно, че не се е ударил нарочно или от наглост като Циганина.

 

Относно Циганина едва ли може по-ясно да се види, че над тоя боклук има чадър... Вече тотално се прекалява и да някой не пострада на пистата заради тоя отпадък.

Link to comment
Share on other sites

laughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Сериозно препоръчвам преглед!!! При това положение .... всъщност нищо няма да казвам....

 

 

Най-силен дуг път. Мразя да се повтарям и разговор за Клюна няма да подхващам. Считай това за последния ми пост по тоя въпрос.

 

Ти като си чувал за аквапланинг, да си научил случайно защо се получава? И кой е виновен да се получи? Клюна СГРЕШИ и толкова. Много ясно, че не се е ударил нарочно или от наглост като Циганина.

 

Относно Циганина едва ли може по-ясно да се види, че над тоя боклук има чадър... Вече тотално се прекалява и да някой не пострада на пистата заради тоя отпадък.

Ако ми посочиш къде НАРЕЖДАТ на Фелипе - ще напълня ония аквариум в хола ти с ДИАМАНТИ :D

 

Това, че Фелипе направи нещо толкова демонстративно или, че думите могат да значат да пусне Фернандо пред себе си....няма НИКАКВО значение защото потретвам се. Ферари нямаше да се разминат САМО със 100 бона, което е нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

Стефче, убеден съм, че някъде по света има слабоумни ретарди и психично болни хора, които със сигурност не са разбрали, че това са тийм ордърс. 100000% е така, вервай ми.... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Стефче, убеден съм, че някъде по света има слабоумни ретарди и психично болни хора, които със сигурност не са разбрали, че това са тийм ордърс. 100000% е така, вервай ми.... laughing.gif

Аз па си тълкувам думите, че Алонсо е изкарал майорно пеДесе на белота преди състезанието..... :D Миналия сезон все пак бяха забранени заповедите от бокса, а от Ферари не пасат патароците на Хасфалта, че ачик-ачик да наредят на Маса да пусне Алонсо ;)

Link to comment
Share on other sites

Е МНОГО ЯСНО БРЕ!!! Кой е луд да се осере така? Едно и също говорим.... За пореден път laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

ТОва, че нещо не е казано ДИРЕКТНО В ПРАВ ТЕКСТ не означава, че не може да се каже с други думи. То и вчера нямаше ордърс - поддържаха дистанция tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Най-силен дуг път. Мразя да се повтарям и разговор за Клюна няма да подхващам. Считай това за последния ми пост по тоя въпрос.

 

Ти като си чувал за аквапланинг, да си научил случайно защо се получава? И кой е виновен да се получи? Клюна СГРЕШИ и толкова. Много ясно, че не се е ударил нарочно или от наглост като Циганина.

 

Правилно недей да подхващаш ,че ще се изложиш още.

Аз те питам знаеш ли какво е аквапланинг чакам отговор.

И никой не е виновен за да се получи просто късмет.

Link to comment
Share on other sites

Правилно недей да подхващаш ,че ще се изложиш още.

Аз те питам знаеш ли какво е аквапланинг чакам отговор.

И никой не е виновен за да се получи просто късмет.

 

Виновен е пилота, който не е преценил ситуацията и е влязъл с висока скорост във водата. Няма късмет - има грешка. Толкоз. Може да се случи на всеки да сгреши. Вече е минало.

 

Тъй като гледам си отворен, без да гледаш Гугъл при каква минимална скорост се получава аквапланинг? Като си отговориш на тоя въпрос си помисли кой контролира скоростта на колата => кой е виновен за евентуален аквапланинг?

Link to comment
Share on other sites

Е МНОГО ЯСНО БРЕ!!! Кой е луд да се осере така? Едно и също говорим.... За пореден път laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

ТОва, че нещо не е казано ДИРЕКТНО В ПРАВ ТЕКСТ не означава, че не може да се каже с други думи. То и вчера нямаше ордърс - поддържаха дистанция tounge.gif

Сега могат да си ги раздават заповедите безнаказано. Няма лошо...Кофти е, че и Мкл и РБР са се Фераризирали в това отношение :(. И то не от вчера....Сега е по-трудно. В РБР няма кой да краде точки на Фетел :D

Link to comment
Share on other sites

В РБР няма кой да краде точки на Фетел :D

 

След тия проблеми вчера можеше да се получи това. Затова се наложи шефа да каже. И аз не ги обвинявам - не за друго, но щеше да е самоубийство да се допусне това изпреварване. Отделно не е нарушена някаква чутовна битка или надпревара, а тактически бе оставен проблемния болид да завърши отпред. Иначе безпроблемно Уебър можеше да мине отпред.

Link to comment
Share on other sites

Каква скорост какви глупости бе човек ,това е формула със 40 ли да кара?

Ти книжка имаш ли изобщо ,някога зад волана сядал ли си?

В тунела на Гладстон със 60 ми се е случвал аквапланинг.

Link to comment
Share on other sites

Каква скорост какви глупости бе човек ,това е формула със 40 ли да кара?

Ти книжка имаш ли изобщо ,някога зад волана сядал ли си?

В тунела на Гладстон със 60 ми се е случвал аквапланинг.

 

Дотук с разговорите с тебе. Няма какво да си кажем.

 

Аквапланингът е възможен, когато водата е с дълбочина от поне 0.3 см за повече от 10 метра и превозното средство се движи с над 80 км/ч

Стефче, дай ми моля те повторение на тоя удар, че да видя има ли наистина изобщо аквапланинг, защото аз видях блокирали колела ако не се лъжа.

Link to comment
Share on other sites

След тия проблеми вчера можеше да се получи това. Затова се наложи шефа да каже. И аз не ги обвинявам - не за друго, но щеше да е самоубийство да се допусне това изпреварване. Отделно не е нарушена някаква чутовна битка или надпревара, а тактически бе оставен проблемния болид да завърши отпред. Иначе безпроблемно Уебър можеше да мине отпред.

Шефът на тима Кристиан Хорнер заяви, че разбира разочарованието на пилота си, но е сметнал, че не може да рискува общия сбор. Според него Уебър и Фетел най-вероятно щяха да се ударят и да не финишират.

 

:D

 

Ако миналата година си бяха траяли...сега НЯМАШЕ да ги разпват на кръст. Заслужават си цялата свинщина и на мен откровено ми е кеф да гледам гърча на Хорнер как отговаря на неудобните въпроси.

 

Ферари са пичове. Казаха си го направо на Рубенс, показаха на Фелипе кой е първия пилот и докараха битката за титлата до финала. Пак казвам...жалко, че тимовите заповеди ги практикуват и други :(

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

:D

 

Ако миналата година си бяха траяли...сега НЯМАШЕ да ги разпват на кръст. Заслужават си цялата свинщина и на мен откровено ми е кеф да гледам гърча на Хорнер как отговаря на неудобните въпроси.

 

Ферари са пичове. Казаха си го направо на Рубенс, показаха на Фелипе кой е първия пилот и докараха битката за титлата до финала. Пак казвам...жалко, че тимовите заповеди ги практикуват и други :(

 

Да ги разпват бре - няма лошо. laughing.gif

 

Знаеш, че не ми дреме особено в отборен план. Интересуват ме определени момчета. И не забравяй, че не всичко, което се говори пред медиите е същото зад кулисите. Ако Уебър си мисли, че е нещо различно от втори пилот трябва да е голям ентусиаст.

Link to comment
Share on other sites

Ясно при теб всичко е теория ,но не слушай старило а патило както се казва.

Виж покарай малко натрупай практика и дано никога да не ти се случи аквапланинг.

Link to comment
Share on other sites

Ясно при теб всичко е теория ,но не слушай старило а патило както се казва.

Виж покарай малко натрупай практика и дано никога да не ти се случи аквапланинг.

 

Само да ми кажеш на колко си години, че ме патронизираш? Интересно ми е така...

 

Кобаяши тръгна да се връща и да затваря завоя....нямаше как да не се ударят

 

Стефче, от тая камера не се вижда добре. Има един риплей отзад отдясно, където се вижда как бие спирачки. Аз от този риплей никакъв аквапланинг не виждам.

 

Не го бях догледал докрая - ясно се вижа как в последния момент наби спирачки, но беше късно. Аз мисля, че си правеше сметка да мине вляво, но изгуби контрол над колата. Виж как клати волана.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=jZ4o-63Zzn0

 

Ето го...Свалих си го цялото. 50 минути е :D :D

 

Шибан уйо(тва към Хорнер). Що в Германия не каза, че има толкова много хора дето са правили колата и Ферари не искат да рискуват удар...

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

аквапланинг, защото аз видях блокирали колела ако не се лъжа.

 

Как само си противоречиш... :beer:

Точно при блокирали гуми, шарката не изпомпва вода, а се хлъзва над водната повърхност, дори и с 30 да се кара.

 

Няма смисъл да отговаряш...

 

Впрочем, аквлапланинг няма (защото пистата в този сектор е прекалено суха), но Шумахер не блокира гумите нито за миг.

 

http://www.youtube.c...player_embedded

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Жоро, ти да не си Киро Слепото? Или нямаше резил в бокса, след това и резил в КЕРС-а? Ти през ред ли четеш или какво? Или е нормално с еднакви гуми еднакво време карани Алонсо да дърпа по секунда на обиколка и Уебър да го настига? Аре малко по-сериозно.... Да не питам пък какво се случва с Рено напоследък, че язък за добрия старт на сезона....

 

Не аз съм тоя дето квото и да стане да държа, че моите са безгрешни и че все нещо им е виновно. В Турция миналата година Уебър беше виновен, в Канада мократа писта, сега колата била. Видяхме го що за стока и как не може да мъне църньо. Ти отричаш, че греши.

 

Пък да и аз ако взема като теб да обиждам мога спокойно да кажа, че нищо не разбирате, защото отбор на Рено няма! Ако незнаеш отбора е продаден и е собственост на Лотус единствено ползват името понеже има спор за името Лотус във формулата.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...