Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Едната кола я събрахме :) Да се събира другата кола вече. Стефчо, Галински, Галя, Жоро и т.н. И да не ми се обясняват много много. Ма зает съм , ма туй онуй, тва е СПА !!!! Който не дойде, кон да го оноди !!! :)

 

П.С. Ще донесем стока бе, стига рева и ти :) Гледай да има ледена ракия у фризера, че ще видиш кон боб яде ли по пладне :)

П.П.С. И 27-ми е днеска, неделя е 28-ми ! Слабак...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще спечелят ли РБР състезание до края? :D

 

Черния циганин ще се научи ли, че по волана му НЯМА КОПЧЕ РЕСТАРТ след осиране. Тва не е игра

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ще спечелят ли РБР състезание до края? :D

 

Черния циганин ще се научи ли, че по волана му НЯМА КОПЧЕ РЕСТАР след осиране. Тва не е игра

Е що да не спечелят, показаха добро темпо и Фетел стартира утре първи. Бътън много кофти го наиграха от бокса.

Link to comment
Share on other sites

КЗЦ!!! Чакам ви утре! Весо и Стефчо ще бъдат краката на скарата. laughing.gif

В колко часа... и кои, точно, са пешаците?

Link to comment
Share on other sites

YES!!! :punk Хамилтън отпадна! Както и да протече състезанието оттук нататък, ще го гледам с още по-голямо удоволствие.

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Отлично събиране както винаги! Стефчо бе проклел моето момче днес, но това не помогна tounge.gif

 

Отлично представяне на Лимонсио, съсипано от некадърен екип... Градинаря си е градинар, разбира се.

 

Супер красив пирует на Циганина, за който само и единствено той си е виновен. Алианц трябва да го съдят хахахахах

 

Отлично каране на Клюна, накъса ги отзад по всички параграфи.

Link to comment
Share on other sites

Фетел, Бътън и Шумахер показаха как се кара днес. Много ме е яд за Алонсо, заслужаваше 2ро място.

 

И специално за DON_CHEFO - ето РБР спечелиха, даже двойна победа! Въпросът е ще спечелят ли другите до края? Този сезон единствено РБР имат двойни победи, което е показателно.

 

Наздраве на всички :beer:

Link to comment
Share on other sites

Фетел, Бътън и Шумахер показаха как се кара днес. Много ме е яд за Алонсо, заслужаваше 2ро място.

 

И специално за DON_CHEFO - ето РБР спечелиха, даже двойна победа! Въпросът е ще спечелят ли другите до края? Този сезон единствено РБР имат двойни победи, което е показателно.

 

Наздраве на всички :beer:

 

 

 

Аз не се ебавах като питах дали РБР ще спечелят състезание...наистина ме изненадаха. Изкараха абсолютно всичкия късмет и от към време и от към СК...освен това имаха и скорост.

 

А за състезанията...не би трябвало да ги спечелят. Дано поне на Монца е жега баси...

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тая СК обърка цялата схема, ама шоколада е виновен за това. Все така да отпада.

 

Иначе Белгия си е Белгия и няма нищо общо с боклуците направени от Тилке:angry1

 

 

Бътън покрай карането си все повече взех да го харесвам, направо се учудвам от себе си.:beer:

Link to comment
Share on other sites

Две ДРС зони и две засичания за тези зони...да видим дали е позная. Няма да има неуспешна атака за изпреварване на Монца. :)

 

 

Да им се изпикам на КЕРС, ДРС и аеродинимаката в днешно време.

 

Тва по повод следващия старт в Италия.

 

 

Нито едно от състезанията през 2011 не може да се доближи и на 10% от великите битки от преди 10 и мааалко повече години. С тия гуми дето карат по 90, 100 км и се влошават рязко в рамките на 2, 3 обиколки.....

 

 

Една от любимите ми маневри - минаване покрай знак СТОП

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ферари ще се напънат яко за Монца, но при положение, че РБР си оправиха КЕРС-а ще бъде много оспорвана битка, а и да не забравяме Макларън.

Много ме е яд, че няма да мога да гледам състезанието на живо, защото съм на работа, но ще стискам палци за Алонсо и Фетел и нека по-добрият да победи.

Link to comment
Share on other sites

Тимът на Ред Бул няма да рискува с използване на прекалено агресивен ъгъл на сходимост на предните гуми в предстоящото състезание на Монца.

 

В Белгия на Спа-Франкоршамп миналия уикенд подобен подход донесе двойна победа за пилотите на тима. Себастиан Фетел и Марк Уебър използваха различна тактика в надпреварата, но двамата се наредиха първи и втори като предните им гуми са били наклонени на 4,3 градуса спрямо вертикалната ос, докато при съперниците от Макларън наклонът е бил с 10% по-малък (както обясниха от Пирели) или най-много 4 градуса.

 

3, 4 десети от градуса...нямам думи. До какви нива е стигнала Ф1. Не, че и преди болидите не зависили от същите тия фактори, но...такава пародия на състезания аз лично до сега не бях гледал, а съм гледал горе долу всичко, до което мога да се докопам в нета(след средата на 80-те :) )

 

Ферари ще се напънат яко за Монца, но при положение, че РБР си оправиха КЕРС-а ще бъде много оспорвана битка, а и да не забравяме Макларън.

Много ме е яд, че няма да мога да гледам състезанието на живо, защото съм на работа, но ще стискам палци за Алонсо и Фетел и нека по-добрият да победи.

Ми...то на Монца все едно ще се кара с други болиди заради ниските нива на аеро прилепяне...та ако случим на "огън и жупел" като време, може и да стане интересно състезание за Ферари, иначе не ми се вярва.

 

Силно ще ме изненада ако РБР закарат кола на подиума(не се майтапя) :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Силно ще ме изненада ако РБР закарат кола на подиума(не се майтапя) :D

 

 

И защо така все подценяваш РБР? Според мен е по-логично да имат подиум, отколкото да нямат.

Link to comment
Share on other sites

И защо така все подценяваш РБР? Според мен е по-логично да имат подиум, отколкото да нямат.

Защото Кристиян лъжливотоовчарче Хорнер(или някой друг от РБ) цвили за двигателя на Рено как той изоставал от двигателите на Мерцедес и Ферари, КЕРС-а не им е най-силното звено, Марк Уебър успява да си направи живота труден, а всеки път няма да има СК да го изкарва до подиума. Пистата е СКОРОСТНА, но този път го няма втори сектор както при СПА. И най-важното. Всичко зависи според мен от времето. Студено ли - няма кой да го барне бичетата, жега ли е - нещата според мен ще се завържат.

 

Освен това не смятам преднината на РБР, че е същата както в началото на сезона.

 

Лошото е, че преработката на окачването на Ферари не е дала нужния резултат и според мен вече е нужно да погледнат към другия сезон.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

- Ако седеше в Ред Бул или Ферари, вероятно щеше да е спечелил доста стартове през последните две години - убеден е Доменикали. - Що се отнася до Ред Бул, то при цялото ми уважение към тях те имат 1 титла, а ние - 16. Така че когато постигнат половината от нашите успехи, вероятно ще преосмислим мястото им в историята. Не знам дали това, което се случва в Ред Бул, е дело на един или двама добри кадри. Ние лично изграждаме нов тим на Ферари. И след това ще дойдат добрите дни.

 

Браво бе Стефано, браво Доменикали :). Няма да им цепите басма на тая грешка и еднодневка във Ф1 :D

 

0342g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Виждаш ли ги тия цифрички...дори най-малката разделена на 2 е повече от всички успехи на РБР във всички мотоспортове + тековете, които служителите са направили със жените си за цялото съществуване на оборчето им :D :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали това, което се случва в Ред Бул, е дело на един или двама добри кадри. Ние лично изграждаме нов тим на Ферари. И след това ще дойдат добрите дни.

Хубави думи, но тим се изгражда с талантливи ръководители и много кадърни хора за екип. В Италия научната и инженерна мисъл май се е изпарила още от времето на Умберто Нобиле и Енрико Ферми. Той последния май и не можем да го броим за италиянец де - само е роден там но главните му успехи са зад океана.

За да не съм голословен - срещал съм се с доста колеги от ботуша и винаги оставам потресен от комбинацията на високомерие и незнание която демонстрират. Може би пък късмета ми е бил такъв

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...