Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Те затова черните катъри взеха развивача на коли Галфонсо ,с надеждата да подкара старата кранта,той пък от друга страна чака на някой да му се развали колата за да мине по напред.

Ами ще яде сладолед Кими като са му дали куц кон е така.

 

snapshot20090405131850.jpg

 

 

Не убеждавам никого,казвам това което си мисля.

Доколкото си спомням заваля дъжд прекратиха състезанието докато намалее ,Кими излезна и отиде да яде сладолед,после май му се прецака керса.

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Те затова черните катъри взеха развивача на коли Галфонсо ,с надеждата да подкара старата кранта,той пък от друга страна чака на някой да му се развали колата за да мине по напред.

Ами ще яде сладолед Кими като са му дали куц кон е така.

Начи Делта трябва да са му предписали контролния пакет акции от престоя му в Чийтларън :D :D :D

 

Интересни работи пишеш. Само не знам нас ли се опитваш да Убедиш в тях или себе си? :D

 

Без да ровиш в гугъл...знаеш ли какво стана на това състезание....изобщо :D

 

Няма как да не ти е кофти майна...ако си фен на ония сиви "джентълмени". Мими сумАти години кара за тях и само тотевия медал взимаше :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ей, трябва да имаме едно чУвече което ЗАШИВА брутелен опак шамар на друуууу чувечи и му се изкрещява "СТИГГАААААААА" , да мое си го постваме като почне черно-червената диария на тема колко сме не-велики ами ПО-велики от всичко на тоя свят. Ок, и ние харесваме ГОЛЕМИЯ отбор с най-голямата история в Ф1 ама "СТИИИГГГГАААА" си ни промивал мозъците.

 

Ти опяваш повече от Раптора и мен на тема Шумахер. Сопри се.

 

Не виждам какво те нерви Кими. Ти какво? Интригантки като Алонсо ли искаш? Само сплетни да правят. Проблема е, че като си отидат пилоти като Уебър и Кими въобще от Ф1 и ще гледаме състезание по шах от боксовете и между спонсорите. Бива, бива тийм плей, но това отношение, което ИЗИСКВАТ пилоти като Алонсо, Хамилътън и Фетел (последния "май" още не е сигурно) е чиста проба простотия.

Все едно да имаме 20 бр. Еди Ървайн? За какво са ни?

 

Бътън колкото и да не го харесвам и ненавиждам, е добър пилот на пример и до сега без много да си прави вятър на устата при всеки удобен случай шамаросва Хамилтън - е това искаме. Който е по-бърз на пистата да пердаши, който не е да трае и да пробва да го стигне.

 

Тия изпълнения да се изписват по 3 тома интервюта от един и същи пилот са крайно приличащи на латиносериал. Аз такава формула не искам.

Link to comment
Share on other sites

Мен не ми пука как е постигната една победа...ако тя е победа за Ферари...ако е нечестна...още по-добре. Щото на хейтърите по-дълбоко им влиза. Критикувате ОТБОР, а дори не подкрепят друг такъв. След като РБР се престрашиха да ползват заповеди - НИЩО. А когато Ферари го правят(ДОБРЕ, ЧЕ ГО ПРАВЯТ) са по-черни от дявола....Пък и кой е казал, че пиша за ВАШИЯ кеф...пиша за МОЯ си кеф :D

 

Tи май забрави с какъв статут се ползваше Шумахер във Ферари...

Шумахер поне си го заслужи. Няма пилот на грида, който да не иска да е номер 1 за тима си.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

За тва го и натириха. :D :D :rofl:

 

Мдаа, може би в някое друго измерение може и да има такова развитие, но не и в нашето - гОвори си глупости, не ми пречиш. laughing.gif

 

И за тия заповеди фани земи та млъкни. Едните го направиха, когато беше ЗАБРАНЕНО, другите - когато беше разрешено. С какъв шрифт и цвят да ти го напишем, че а го осъзнаеш???

 

------------------------------------------

 

За неделя групата да има готовност. Утре искам да видя цифра присъстващи до обед. В събота ще се обадя на Ванчо за финално потвърждение. Не искам да виждам глупави отсъствия!

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, може би в някое друго измерение може и да има такова развитие, но не и в нашето - гОвори си глупости, не ми пречиш. laughing.gif

 

И за тия заповеди фани земи та млъкни. Едните го направиха, когато беше ЗАБРАНЕНО, другите - когато беше разрешено. С какъв шрифт и цвят да ти го напишем, че а го осъзнаеш???

 

------------------------------------------

 

За неделя групата да има готовност. Утре искам да видя цифра присъстващи до обед. В събота ще се обадя на Ванчо за финално потвърждение. Не искам да виждам глупави отсъствия!

 

Готов ли си да сложиш някой лев за басче :D

 

Kaква е разликата дали е забранено или позволено след като тимовите заповеди са пошло и гадно нещо :D :D :D

 

Но продължавайте да вадите вода от 11-тия кладенец вече. Така МОЯ кеф е по-голям :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Какво басче? Какво пак не ти е ясно бре!?!?!?laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Само Германия 2010 ли помниш. Да ти припомня и Австрия на А1 Ринг...Само тия две случки бяха в устите на сивите, но след Англия 2011 - мълчат като пържена цаца или...правят като вас. :D :D. И в двата случая е смях ;)

 

Австрия - позволени заповеди от бокса, Рубенс прави път на Шумахер...Ферари очернили спорта

Англия 2011-та. Нареждат на Уебър да НЕ изпреварва Фетел...- тимовите заповеди били разрешени.

 

Сега аз да питам. ДА ГО НАРИСУВАМ ЛИ и какъв цвят да ползвам?

 

Е как да не се смея ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не ми се отплесвай с некви щуротии - говорим за два ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНИ случая и ти много добре знаеш кои са. Не ми намесвай други случки , сивите и прочее.

 

Поздрав:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HiECs2eprcw

 

 

В края е веселото beer.gif

 

Какво ме интересува Австрия и т.н.? Говорим за Германия и за 2011-та! Тази Австрия не е ли демострацията на Рубенс, когато нарочно спира на финала, че да го мие Клюна? Ако е така - верно ли сравняваш тия два случая?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли защо не съм писал в темата за Андроид и иОС - щото бъкел не вдявам ;)

 

Сега:

 

Случка номер 1: Състезанието за голямата награда на Великобритания. В края на състезанието Кристиян Хорнер се намесва след като рейс инженера на Уебър му е крещял в ушите да НЕ изпреварва Фетел. Ти ми плямаш глупости, че тимовите заповеди били ПОЗВОЛЕНИ.

 

Германия 2010: Fernando is faster than you - тълкувай си го както сметнеш за добре. 100 бона глоба

 

Австрия: Жан Тод НАРЕЖДА КАТО ПИЧ на Рубенс да пропусне Шумахер. Глобяват Ферари с 1 милион. Заповедите от бокса СА ПОЗВОЛЕНИ

 

Не си набарал спорта просто :wub:

 

Kaто не те интересува Австрия...на мен защо трябва да ми пука как си тълкуваш думите от Германия 2010. ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1ol0KTDmO54&feature=related

 

Знам, че помните само Германия 2010...няма страшно. Аз ще ви ги припомням тия хави само, за да видя как се оправдавате ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Виж сега, аз знам, че коравата ти глава все гледа да изкара нещата удобни за Ферари. И всички в темата го знаят.

 

В Австрия ако имам добър спомен става луд скандал, след като Рубенс бясен прави демонстрация на пистата (с право според мен), с което предизвиква недоволството на широката публика (ако изобщо си наясно какво казвам). Ако беше станало като при Ред Бул тихо и плавно - едва ли шеше да има последствия заради тийм ордърс. Тоя милион е платен заради шумната разправия, която подля вода на тийм ордърс като цяло. Так смятам аз.

 

Между другото откога слушаш канала на тийм Ред Бул, че знаеш кой на кого къде бил крещял? Много ми е интересно. Уебър на прави една атака, шефа забеляза, че може да се повтори глупост тип Турция и нареди да се спре. Толкова по въпроса. Други прояви НА ПИСТАТА ПОНЕ не е имало. Какво са си говорили ние няма как да знаем.

 

ЕДИТ: Кой за какво да се оправдава?!?!?!? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, аз знам, че коравата ти глава все гледа да изкара нещата удобни за Ферари. И всички в темата го знаят.

 

В Австрия ако имам добър спомен става луд скандал, след като Рубенс бясен прави демонстрация на пистата (с право според мен), с което предизвиква недоволството на широката публика (ако изобщо си наясно какво казвам). Ако беше станало като при Ред Бул тихо и плавно - едва ли шеше да има последствия заради тийм ордърс. Тоя милион е платен заради шумната разправия, която подля вода на тийм ордърс като цяло. Так смятам аз.

 

Между другото откога слушаш канала на тийм Ред Бул, че знаеш кой на кого къде бил крещял? Много ми е интересно. Уебър на прави една атака, шефа забеляза, че може да се повтори глупост тип Турция и нареди да се спре. Толкова по въпроса. Други прояви НА ПИСТАТА ПОНЕ не е имало. Какво са си говорили ние няма как да знаем.

 

ЕДИТ: Кой за какво да се оправдава?!?!?!? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Уебър си го каза. След като състезателния инженер не е успял, чухме гласа на кой?

Радиото вече не е криптирано от "мосад, ми6 и интерпол".

 

Няма тихо, няма плавно. Има издадена заповед. Извъртай си нещата както решиш. През ***а ми е. Казах 1 път. Кофти е, че и другите подреждат пилотите си. Още по-кофти е когато само преди година Хорнер и компания сочеха с пръст Ферари, а сега се изповядват като девственица пред Папата.

 

И защо използваш Турция...гледай как сам си вкарваш автогол. Ми и в Германия миналата година от това се бяха стреснали пичовете...няма как да се избърше задника на шефа на РБР, каквото и да се мъчеш да кажеш и както и да се опиташ сам да си повярваш. Щото аз няма как да го направя ;)

 

Mark Webber says 'Massa-Alonso Germany 2010' is Correct because Massa was overall being thrashed by Alonso that year.

Mark Webber says 'Vettel-Webber Britain 2011' isn't Correct even though he himself is overall being thrashed by Vettel this year.

 

Mark Webber says he's Ok with Massa giving up his victory to Alonso.

Mark Webber says he's not Ok with holding position in the interest of Team & Constructors points.

 

Та и ти си така. 1:1. Щом е направено от Ферари -> лошо

Щом е направено от РБР..ама то не било компоти ами компютри и т.н и т.н

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Стефчо, за последен път ще го кажа - едните го направиха в период на забрана, другите го направиха, когато е позволено. За последен път го пиша и повече по тоя въпрос няма да ти отговарям, най-малкото защото НЯМА какво да се каже повече. ТОЧКА. Началството осъзна, че така или иначе отборите имат кодови фрази и ВИНАГИ ще си нагласят позициите на пилотите спрямо отборната тактика и изгода доколкото могат и правилно реши да позволи преките заповеди.

 

 

Моралната страна на нещата няма значение - можем да я коментираме отделно. Кой как ще се излага си е негова работа. Защото тези неща може да се правят елегантно, но може и да се осират тотално (Рубенс за пример). А случки от периоди, в които дори не съм следил тоя спорт поради ред причини не са важни в случая, защото коментираме точно последните два случая. Както ти казах - гОвори си - не ми пречиш. Само не забравяй колко време твърдеше как нямало никакви заповеди при оня цирк доскоро. И обърни внимание как никой тук не отрича по никакъв начин, че в Ред Бул имаше заповеди.

 

Та и ти си така. 1:1. Щом е направено от Ферари -> лошо

 

Погледни се какви щуротии ми пишеш. КОЙТО И ДА БЕШЕ се изложил по тоя кифладжийски начин, щяхме всички да му се смеем. При Ферари и претенциите им за елит става още по-смешно...

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, за последен път ще го кажа - едните го направиха в период на забрана, другите го направиха, когато е позволено. За последен път го пиша и повече по тоя въпрос няма да ти отговарям, най-малкото защото НЯМА какво да се каже повече. ТОЧКА. Началството осъзна, че така или иначе отборите имат кодови фрази и ВИНАГИ ще си нагласят позициите на пилотите спрямо отборната тактика и изгода доколкото могат и правилно реши да позволи преките заповеди.

 

 

Моралната страна на нещата няма значение - можем да я коментираме отделно. Кой как ще се излага си е негова работа. Защото тези неща може да се правят елегантно, но може и да се осират тотално (Рубенс за пример). А случки от периоди, в които дори не съм следил тоя спорт поради ред причини не са важни в случая, защото коментираме точно последните два случая. Както ти казах - гОвори си - не ми пречиш. Само не забравяй колко време твърдеше как нямало никакви заповеди при оня цирк доскоро. И обърни внимание как никой тук не отрича по никакъв начин, че в Ред Бул имаше заповеди.

 

 

 

Погледни се какви щуротии ми пишеш. КОЙТО И ДА БЕШЕ се изложил по тоя кифладжийски начин, щяхме всички да му се смеем. При Ферари и претенциите ми за елит става още по-смешно...

 

и това променя нещата как? Ферари са го правили И когато е позволено. Останалото е за твое успокоение и за всички други начело с ХОСТ дето яростно НЕнавиждат тимовите заповеди.

Link to comment
Share on other sites

Аз не харесвам тия неща от морална гледна точка, но след като са официално позволени няма какво да говорим... Освен това вече ти казах, че така или иначе тия неща ги има, просто се правят завоалирано...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Red Bull boss Christian Horner accused Ferrari of implementing illegal team orders at the German Grand Prix, after Felipe Massa moved over and let Fernando Alonso win with 17 laps remaining.

 

Massa's race engineer Rob Smedley came over the radio and told his driver that Alonso was faster than him, before asking the Brazilian if he understood. Several laps later Massa backed off the throttle coming out of turn six, allowing Alonso to slip by. Smedley later said "sorry" to Massa as he congratulated him on his drive.

 

When asked by the BBC after the race for his thoughts on the issue, Horner said: "I have to say, that was probably the clearest team order I've ever seen, especially when you've got the team apologising to a driver."

 

Team orders were made illegal after the 2002 Austrian Grand Prix when Ferrari ordered Rubens Barrichello to move over and let Michael Schumacher win. Horner said the German Grand Prix echoed that incident.

 

"It will be interesting to see what the stewards make of it, because it was as clear as 2002, which was why the regulation was brought in," Horner added. "The regulations are pretty clear that team orders aren't allowed and it looked like a team order."

 

Horner said Red Bull would not have done the same.

 

"No, we let our drivers race," he said. "Massa's still in this championship, or maybe he's signed a contract that says he's a number two driver, but I think that it's wrong for the sport. The drivers should've been allowed to race. Massa did the better job. He was in the lead."

 

Хорнер може да си пусне записите пак, да си нарисува една лопата и да се изтряска с нея по главата. Дори аз съм чувал по-ясни тимове заповеди, какво остава за човек...шеф на отбор.

 

Ферари смениха позициите на Алонсо и Маса, но никой никъде не му НАРЕДИ така както става в Заубер, Джордън или 10 години по-рано. За това и НЕ ги ДИСКВАЛИФИЦИРАХА.

 

http://www.ausmotive.com/2011/07/12/christian-horner-talks-team-orders.html

 

Оаканата му физиономия е медена просто. Още някой да се опита да забърше дупето на РБР и Хорнер?

 

Germany 28/07/2002

 

Aко Хорнер си беше седял като оправена кучка, мирен на задника - всичко щеше да е ток. Само, че тогава(миналата година) усети, че нещата излизат от релси и почна да му пари на задника. Сега с ръка на сърцето си признавам, че злорадствам с пълен кеф :blush: :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Red Bull boss Christian Horner accused Ferrari of implementing illegal team orders at the German Grand Prix, after Felipe Massa moved over and let Fernando Alonso win with 17 laps remaining.

.... и абсолютно здрава кола на Маса. Има още един тон обстоятелства, които правят двата случая коренно различни.

Ферари смениха позициите на Алонсо и Маса, но никой никъде не му НАРЕДИ

Тая простотия докато не престанеш да я повтаряш няма да коментирам тийм ордърс с тебе повече. В същия ред на мисли ти казвам, че никой не НАРЕДИ на Уебър да прави каквото и да е, просто се поддържаше дистанция. laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

.... и абсолютно здрава кола на Маса. Има още един тон обстоятелства, които правят двата случая коренно различни.

Тая простотия докато не престанеш да я повтаряш няма да коментирам тийм ордърс с тебе повече. В същия ред на мисли ти казвам, че никой не НАРЕДИ на Уебър да прави каквото и да е, просто се поддържаше дистанция. laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Maй не искаш да разбереш, че ако преди година бяха използвали думите, които сега ползваха за Уебър...Победител в състезанието щеше да е Фетел, а на второ място да е Хамилтън. ;)

 

и мърмота си зави кравата Милка в катма и я пусна по пързалката :D

Link to comment
Share on other sites

laughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Няма какво да си кажем повече - край. Коментари по тия случки ще има на масата другия път при добро желание на групата. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Избрах да се състезавам възможно най-твърдо и най-честно, колкото смятах, че е възможно. Очевидно ситуацията бе трудна, но все още се чувствам добре след това си поведение. А в подобни моменти те връхлитат противоречащи си чувства. Искаш да подобриш позицията си, независимо кой е пред теб и особено много, когато преследваш пилот на нивото на Себастиан. Да успея да го догоня и след това да ми кажат да пазя позицията си - не бях подготвен

 

- Ако толкова се страхуваха да не загубим точките, можеше да ни сменят местата, като се има предвид, че бях доста по-бърз в този момент от надпреварата. Не харесвам особено подобни действия, както и самият отбор. Но би трябвало да сме свободни да се състезаваме, имайки предвид в съзнанието си интересите на екипа - нещо, което така или иначе не ми излиза от главата. Точно заради това ми бе толкова трудно да приема случилото се - допълва Марк.

Пилотът на Ред Бул Марк Уебър не скри разочарованието и яда си от поредната разправия с отбора в края на вчерашната Гран при на Великобритания. Австралиецът получи нареждане от питуола да пази разликата със съотборника си Себастиан Фетел в момент, когато упорито се опитваше да го изпревари. На пресконференцията след финала той обясни, че са му се обадили по радиото цели 4-5 пъти преди да се откаже от атаките броени завои пред карирания флаг.

 

Aз отивам да си гледам сериала и дано тоя път не заспя :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не съществува пилот, получил негативни за него заповеди, който да се е радвал след това. Това би противоречило на всякаква логика.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...