Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

За неделя групата да има готовност. Утре искам да видя цифра присъстващи до обед. В събота ще се обадя на Ванчо за финално потвърждение. Не искам да виждам глупави отсъствия!

Само дето тая неделя няма състезание, ако искаш отложи с 1 седмица

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дадоха коментар по случая и потвърди Уебър "няколко пъти", че му е казано по радиото. Той не им е отговорил въобще и е продължил на пълна газ да гони Фетел, но в крайна сметка видяхме какво НЕстана.

 

Рапторе и ти малко гледаш само единия край на филията. (не бях обърнал на тая страница като писах поста)

 

_________________________

 

А Хорнер е най-големия жалкар след тия неща, които наговори тази седмица. Напълно се обърна на 180гр от каквото беше говорил.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Хм... Тийм ордърсите са гадни, само когато Ферари ги използват.

Кими е велик форевър анд евър...

 

Нищо ново под слънцето.

Link to comment
Share on other sites

Може би най-глупавия ти пост за 2011 година... Повтаряте със Стефчо едно и също нещо, което обаче никой не е казвал.... Не и по начина, по който го издокарвате. А за Кими ви съветвам да престанете да говорите изобщо. Срамно е с оглед на това, което донесе на Ферари. Защото сега не 4-та, а 7-ма година поред без титла щеше да е...

Link to comment
Share on other sites

Дадоха коментар по случая и потвърди Уебър "няколко пъти", че му е казано по радиото. Той не им е отговорил въобще и е продължил на пълна газ да гони Фетел, но в крайна сметка видяхме какво НЕстана.

 

Рапторе и ти малко гледаш само единия край на филията. (не бях обърнал на тая страница като писах поста)

 

_________________________

 

А Хорнер е най-големия жалкар след тия неща, които наговори тази седмица. Напълно се обърна на 180гр от каквото беше говорил.

 

Наистина ми е интересно тогава какво ще кажеш за Уебър след двете му интервюта. Едното преди 1 година и другото сега...писано е няколко поста по-горе :blush:

 

Как да обясня през къде ми е за Хорнер? laughing.gif

 

Да се оправя поединично както се казва...

 

Kaк да обясня през къде ми е тълкуванието за думите през 2010. Разбирайте си ги поединично както се казва... :)

 

Хм... Тийм ордърсите са гадни, само когато Ферари ги използват.

Кими е велик форевър анд евър...

 

Нищо ново под слънцето.

 

И аз тва казах, че и показах. Ама ситуациите били различни. Толкова са различни колкото и еднояйчни близнаци :D

Link to comment
Share on other sites

Може би най-глупавия ти пост за 2011 година... Повтаряте със Стефчо едно и също нещо, което обаче никой не е казвал.... Не и по начина, по който го издокарвате. А за Кими ви съветвам да престанете да говорите изобщо. Срамно е с оглед на това, което донесе на Ферари. Защото сега не 4-та, а 7-ма година поред без титла щеше да е...

Баш ми пука като какъв ще определиш тоя пост. Аз чета кви бози пишете. А това с "великия" Райконен и титлата му вече го повтаряш за емнайсти път...

 

Както казах горе - нищо ново под слънцето. Само гимнастика на пръстите и никакви факти.

Link to comment
Share on other sites

ФИА официално потвърди връщане на правилата за дифузьорите към варианта от Валенсия

 

Да излезнат пред строя ония дето повтаряха, че ФИА подпира Ферари. Анкъл Уайтинг се изплаши, че факларъните бяха спънати запъртъци и им даде фандък малко :D :D

Link to comment
Share on other sites

Малко цитати-

 

08 Юли 2011

Алонсо: Имаме нужда от грешка на Фетел

 

"Ако не отпадне, трудно ще го догоним"

 

 

02 Юли 2011

Монтеземоло: Никакво отказване

 

Лука иска борба за победа във всяко състезание

 

 

16 Юни 2011

Ферари: Надеждата умира последна

 

 

 

13 Юли 2009

Ферари: Започнахме работа по новия болид

 

"До дни решаваме за спирането на развитието на F60", призна Доменикали

 

31 Август 2009

Монтедземоло: Кими ми направи най-хубавия подарък за рождения ден

 

"Райконен направи невероятно състезание"

 

 

30 Септември 2009

Ферари обяви официално привличането на Алонсо

 

Райконен си тръгва от Скудерията

Link to comment
Share on other sites

Ми прав е маркиза. Няма да излезе пред медиите и да каже, че всичко е свършило. Както Хамилтън и Алонсо имаха отпадания...и Фетел може да има ;)

 

Гаранция - Франция

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Г-н Чарли Уайтинг и кликата му си оправиха несправедливостта. Мислиха, че като забранят обдухването ще вкарат факларън в борбата за титлата...само дето не знаеха кой какъв вид обдухване ползва и се почнаха после отсъпките в полза на двигателите Мерцедес.

 

Понеже съм максимално гаден на тема Ф1...да попитам ония хубавци дето си мислиха, че ФИА облагодетелства Ферари....защо се върнаха правилата от Валенсия след като стана ясно, че Рено ползват "студено" обдухване, а Мерцедес - "топло". От там следва яко сгомнясване в работата на болида на Мкл :D :D.

 

Уилямс...уважаеми дами и господа - ТЕ са подали оплакването. Те заедно със Заубер бяха контра. Ферари си мълчаха(предполагам има за какво). :blush:

 

Да ви е сладко ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да си кажем повече - край. Коментари по тия случки ще има на масата другия път при добро желание на групата. beer.gif

 

Групата има желание, ама ти се покри нещо. Нямаше да е лошо да организираме нещо без да те ангажираме тебе, но пък колко хора имаме къща на село с двор. И с телевизор. Дай да се организираме, че имам мерак да дойда до Крушево с колелото.

Link to comment
Share on other sites

Стискай палци - за тая седмица съм го планирал! Много сериозен ремонт правихме там, а и доста други работи ми се натрупаха, та все нещо се проваля... Направо ме е страх да планирам вече...

 

Ти как ще дойдеш с колелото, като двете кила врат дето ще носиш ще се вмиришат? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Може да ти направят ескорт другите с колите хахахахахахах

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нема се вмиришат те, не ги мисли :) Аз ще ги дам на някой да ги носи, да не съм луд да ги нося в раницата :) Най-малкото не мога да избягам от мухите, колкото и да съм бърз :D

Link to comment
Share on other sites

Ти от Стамболийски ли ще тръгваш?!?! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Момчета, отсега се организирайте да следите трасето за бат ви Весо!!! tounge.gif

 

Весо, сега с тия кервани турци само ще се нагълташ с отрови по пътя. По-добре организирай спускане с лодка по Марица - ще те чакам в село beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ние пак ще се наложи да пропуснем :(

 

Btw, Видене, да не ми се сърдиш нещо? Малко ми беше странен онзи ден в магазина...

Link to comment
Share on other sites

Абе то и ти си прав че там ще е яко движение ама да видим какво ще е. Има време :)

Само гледай докат въртиш тикирлека, да не вземат да те погнат хората на Бриджит Бардо!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...