Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Фетел се оказа достатъчно загубен да подпише дълъг договор с РБР :)

Не съм съгласен. Ред Бул са на път да го направят световен шампион за втора поредна година. Кога за последно Ферари са постигали такова нещо. Май скоро ще станат 10 години. С изключение на титлата на Кими при Ферари си е доста сериозна суша от към титли. Не знам защо ги водиш по перспективни спрямо Ред Бул.

 

Мислих да ви пиша и по предходните страници, но реших да си го спестя в момента и да се наслаждавам на писанията :lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм съгласен. Ред Бул са на път да го направят световен шампион за втора поредна година. Кога за последно Ферари са постигали такова нещо. Май скоро ще станат 10 години. С изключение на титлата на Кими при Ферари си е доста сериозна суша от към титли. Не знам защо ги водиш по перспективни спрямо Ред Бул.

 

Мислих да ви пиша и по предходните страници, но реших да си го спестя в момента и да се наслаждавам на писанията :lol: .

Ти ся верно ли ме питаш тия неща? Или се ебаваш?

 

Ферари в началото на сезона и по-точно още от зимата имаха грешка в аеро тунела. Така...от там следва много кофти старт на сезона. Откриха си грешката, поправиха я и от 1,5 секунди на обиколка в квала паднаха до 1 десета от РБР в последното състезание. А да се сравнява РБР с отбори като Ферари и Мкл...е смешно и Убидно.

 

99-04-та. 6 поредни години...за над 60 години история - никой не го е правил.

 

Виждам, че повечето тука сте фенове на пилоти та...последната титла на Ферари е от 2008-ма година ;)

 

БРАТЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! СЕГАШНИЯ БОЛИТ ЗВУЧИ КАТО МОТОРНА КОСАЧКА В СРАВНЕНИЕ С ЛОТУС-ЛАМБУРГИНИТО!!!

 

Бърни не случайно е милиардер и толкова време е във Ф1...човека си го каза. В спорта има две важни неща - Звука от болидите и Ферари :D

 

The FIA has announced the intention to the change the 2.4-litre V8 engines to 1.6 litre 6 cylinder turbo engines, containing fuel flow restrictions and including energy recovery systems in order to make Formula One more environmentally aware and to attract more commercial partners for 2014

 

Някъде се спомена, че това ограничение ще бъде такова като на първоначално плануваните 4 цилиндрови двигатели.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Фиятите могат само да си мечтаят за пилот като Кими,ама то на тях са им нужни подлоги особено като Маса аз за Галфона няма да коментирам абсолютен калъф.

Link to comment
Share on other sites

Фиятите могат само да си мечтаят за пилот като Кими,ама то на тях са им нужни подлоги особено като Маса аз за Галфона няма да коментирам абсолютен калъф.

хахахахахаха. Ферари купиха и изплюха Кими. Момчето е свободно да се излага във WRC. Пилот като Кими с отрицателна мотивация не им трябва на Ферари...ама никак. А как подлогата Маса се справи с Кими през 08-ма и 09-та :D :D. Знам, че не можеш да отговориш, за тва и питам :D

 

Интересно ми е от къде идва това Я. Нито има такава марка коли, нито има такъв отбор във Ф1.

 

Същите тия "ФИЯТИ" му вкараха името в статистиката. Още 1, 2 сезона и феновете му дори няма да го помнят :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Я идва от мен.Махнаха го заради банка сантандер и испанското петле,като са толкова умни за какво го взеха фиятите?

Нито през 08,още по малко през 09 година когато маса имаше "лек" досег със една пружинка,през същата година с тая умряла кола кой им взе подиум на фият?

И колко пилоти се изредиха на мястото на маса?

Не знам да фият или Кими им вкара името в статистиката.

Бъди спокоен феновете ще го помнят дълго.

Link to comment
Share on other sites

Я идва от мен.Махнаха го заради банка сантандер и испанското петле,като са толкова умни за какво го взеха фиятите?

Нито през 08,още по малко през 09 година когато маса имаше "лек" досег със една пружинка,през същата година с тая умряла кола кой им взе подиум на фият?

И колко пилоти се изредиха на мястото на маса?

Не знам да фият или Кими им вкара името в статистиката.

Бъди спокоен феновете ще го помнят дълго.

 

Никога не спирай да пишеш, плиииЗЗЗ хахахахаххаха. Вицовете са ти страшни ;)

 

Не си нацелил начина да дразниш обаче :D :D. Има бая липси :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Стефчо пише от 2 години едни и същи глупости за Кими и си вярва. laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Факти, мен. Пък и хората си го казаха? При толкова млади и нахъсани пилоти...за какво им е пенсиониран такъв? Че и с големи претенции за заплата. Аз помня двама натирени. Единия е колумбийското чудо Хуан, а другия е Кимчо :D

Link to comment
Share on other sites

Факти?!?!?tounge.gif

 

Не говоря за това, което предстои. Говоря за миналото.

 

И няма натирени - има нагласени. Сантандер натиснаха за Алонсо и някой трябваше да си иде. Дървото Маса има сина на Жан Тод за мениджър, Кими не. Респективно го осовободиха, но някой плати солено за тая работа. laughing.gif

 

Както се видя в следващите периоди Кими не е мижитурка като нЕкои други и каза какви са му условията. Точка. В момента си е шапка на тояга и взима заплатата, която е поискал, не която му дадат. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Мислих да ви пиша и по предходните страници, но реших да си го спестя в момента и да се наслаждавам на писанията :lol: .

Аз отдавна се отказах да пиша в темата. Някой път забравям и се изпускам, ама навреме ми идва акъла и спирам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз отдавна се отказах да пиша в темата. Някой път забравям и се изпускам, ама навреме ми идва акъла и спирам. :lol:

 

Ама Вие така пишете все едно сте некви критерий...

Link to comment
Share on other sites

Ама Вие така пишете все едно сте некви критерий...

 

Ако ми кажеш какво различно са написали тия критериИ от всички нас останалите ще ти направя пак от твоите шницели на скара laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ами точно нищо...:D

Вече съм свободен човек...само ми кажи, че искаш от същите шницели и ще ти ги донеса къде то и да е :)?

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Факти?!?!?tounge.gif

 

Не говоря за това, което предстои. Говоря за миналото.

 

И няма натирени - има нагласени. Сантандер натиснаха за Алонсо и някой трябваше да си иде. Дървото Маса има сина на Жан Тод за мениджър, Кими не. Респективно го осовободиха, но някой плати солено за тая работа. laughing.gif

 

Както се видя в следващите периоди Кими не е мижитурка като нЕкои други и каза какви са му условията. Точка. В момента си е шапка на тояга и взима заплатата, която е поискал, не която му дадат. beer.gif

 

Полечка. WRC нито е Ф1, нито Кими е някакво мерило там. Дори беше предупреден от Ситроен да внимава с разбиването на колите. Винаги бих предпочел активен пилот, пред Кими ако трябва да запълвам дупки...освен ако не си плати де. ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Важно е щото догодина Маса ще си търси нов отбор, най-вероятно пак като съотборник на Кими

Link to comment
Share on other sites

- На следващата сутрин се будиш щастлив, а и все още го изпитвам! Не съм мислил кой знае колко за техническите причини, довели до победата в Англия. Всяко състезание си има отделна история, а ние знаем прекалено добре, че нещата се променят на отделните писти. В автомобила ни имаше някои сериозни подобрения и сега той е далеч по-лесен за управление, особено в бързи завои. Това означава, че разполагаме с повече аеропритискане, а точно в това беше най-голямото ни изоставане от съперниците. Според мен обаче промените по отношение на дифузьорите не бяха фактор: бяхме по-бързи и в частта на трасето, където не се спира кой знае колко много, а това сочи, че колата като цяло е с по-висока скорост - обясни двукратният световен шампион.
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли накратко да ми обясни за тоя прословут сладолед, че от тази година започнах да следя Формула 1, а в гуглето като търся за случая ми излизат само клипчета как си яде пича сладоледа.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли накратко да ми обясни за тоя прословут сладолед, че от тази година започнах да следя Формула 1, а в гуглето като търся за случая ми излизат само клипчета как си яде пича сладоледа.

Отпада в Малайзия 2009-та заради проблеми с КЕРСа.

 

Един друг път пък отиде да гледа хокей, а преди това беше отпаднал ако не се бъркам. Радвам се, че това леке е далече от Ферари.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...