Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

00:52 - току що натоварих маринованата Стока в хладилника, наложана поетажно с кромидец и подправки. Имам още малко работа по патешките сърца...

 

Да наблегна на три важни момента:

 

1. Явно не четете внимателно - месо НЯМА да носите, защото ще има над 5 кг!

 

2. Банята ми е перфектно измита - забранявам повторения на нЕкои случки от близкото минало - не и в тоя момент laughing.gif

 

3. К*р за Циганина! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

karik1313.jpg

Остават броени часове до финала, кой от тях ще стане шампион?

 

Мерси за тага, много ме накефи :)

 

Гадо отпада, по свръх уважителни причини !!!

 

Жалко, адаш :(

 

Ние ще сме там до към час, надявам се. Видинье, какви са тия 5 кила мръвки бе, ти да не смяташ да ни колиш за Коледа :lol:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Бахти провала, заклевам се...

Стюардите си затвориха очите за Кубица обаче. Не че нещо щеше да се промени, ама все пак... Сериозен удар си беше днешният ден :/.

Link to comment
Share on other sites

Кубица и Петров твориха история днес. Радвам се, че не е Алонсо, ама как ме е яд, че е Фетел, да му го вт*кна в дупето немско, грознопилско! Незаслужено стана СШ, след като блъскаше всичко с пулс тази година! Иначе на подиума беше забавно - световните шампиони на '08, '09 и '10 година tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Само ще цитирам няколко мнения:

 

Да снимате на DON_CHEFO реакцията когато някой от Ред Бул-ите стане световен шампион.

 

 

Иване, Редбул на 100% няма да са шампиони тая година.

 

 

Извикайте едно мощно FORZA FERRARI...и да го турим задружно на куукита ли са муукита ли са :D :D

 

Ето за това са пълни тъпаци. 15 точки разлика...само чудо му е нужно на Фетел...а Сега ако си бяха разменили местата Уебър щеше да е водач...Е добре, че НЕ стана. Дано това да им изяде главите

Link to comment
Share on other sites

По купен мач няма... ХАХАХА тва беше истинска пародия, НАЙ-БЪРЗАТА КОЛА на 8 място....ай бегай. Цял сезон екипа на Ред Бул седи срещу УЕБ, днес го доказаха за пореден път! Аз съм разочарован.

Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах няколко повторения на почетната обиколка когато Алонсо се буташе в Петров. Не мога да разбера дали му показваше среден пръст или не?

Link to comment
Share on other sites

Показа за пореден път колко е жалък. Евала на Петров, този сезон той ми е най-голямата радост.

 

А за бокса на Уебър още към средата на състезанието нещо взеха да ме обземат едни типично "български" съмнения за тази работа. Дано не е така.

 

Да е честита пилотската титла на всички фенове не Фетел. Дано видим един шампионат следващия сезон още по-оспорван от този.

Link to comment
Share on other sites

Само ще цитирам няколко мнения:

А прави ли ти впечатление как се изпокриха цитираните разбирачи? Вингаи е добре човек да не се изхвърля толкова преди да е приключил сезона. :)

Link to comment
Share on other sites

А прави ли ти впечатление как се изпокриха цитираните разбирачи? Вингаи е добре човек да не се изхвърля толкова преди да е приключил сезона. :)

Невярвам да са се изпокрили, просто пият още :)

Link to comment
Share on other sites

Този сезон купите трябваше да си отидат при Ред Бул. Имаха грандиозни провали, но в крайна сметка бяха тима, който най-много заслужаваше това. А по повод на ГАлфоня - просто нямам думи! Това не може да е поведение на двукратен световен шампион. Имало е каквито искате долни моменти, ама това просто прекрачи всичко. За пореден път се изяви като най-голямото л***о на пистата.

Edited by maddrum
Link to comment
Share on other sites

Невярвам да са се изпокрили, просто пият още :)

 

Пият и то като за последно :) Аз вече съм вкъщи, успешно прибрала се от полуфорумната сбирка. Ру, ти къде се изпокри, да ти се не знае?

Link to comment
Share on other sites

Да си кажа и моите впечатления от последното състезание на най-уникалната писта в календара на Формула 1. Отлично представяне Фетел и тима на Ред Бул и съвсем заслужена титла. Уникална издънка на Ферари като тим и на Алонсо като временен водач в класирането, почти хванал шампионската титла. Обаче най-голям късмет според мен извади Шумахер. Ако предната лява гума на Лиуци беше минала няколко сантиметра по-вляво, не ми се мисли какво можеше да стане.

Link to comment
Share on other sites

Първо, честита титла на РедБул. Щеше да е жива излагация да не вземат и 2-те титли с тези си представания. Просто бяха най-добрият тим на пистата :) Честито на Фетел, въпреки че с някой изцепки беше ми станал антипатичен, но има време да се поправи.

 

Кубица и Петров шампиони :rolleyes: Който е отписал Рено винаги си е патил :tongue

 

Относно Алонсо. Имайте предвид, че Ферари бяха там заради Алонсо. Колата им е в пъти по-слаба от на РедБул..... Ако не беше той, едва ли щяха да сънуват титла тая сезон. Не го оплювайте толкова. Постъпката към Петров обаче беше наистина тъпа.

Link to comment
Share on other sites

А прави ли ти впечатление как се изпокриха цитираните разбирачи? Вингаи е добре човек да не се изхвърля толкова преди да е приключил сезона. :)

Глупости на търкалца. Да си си помислял, че евентуално може да сме на гости?

кАжи ми зАщо Уебър не направи НИТО един опит да се покаже в огледалата на Алонсо....ЦЯЛО СЪСТЕЗАНИЕ? Да не би да беше спечелил титлата 4 кръга преди края?

Защо по-бързия Луис не изпревари Кубица и Алонсо не изпревари Петров(тва вече и сам го разбрах от думите на Марк Жене) макар да беше с около 8 десети по-бърз...

Ест, че нито Фетел, нито Уебър заслужават да са шампиони. Да имаш такава кола и до докараш битката до последната писта си е гранде малоумно. Сети се с такива коли какво е правил Шумахер...Около Германия вече пиеше уискито ;)

5 победи и 10 подиума ли бяха на сметката на Алонсо с кола, която изоставаше от РБР.

 

Първо, честита титла на РедБул. Щеше да е жива излагация да не вземат и 2-те титли с тези си представания. Просто бяха най-добрият тим на пистата :) Честито на Фетел, въпреки че с някой изцепки беше ми станал антипатичен, но има време да се поправи.

 

Кубица и Петров шампиони :rolleyes: Който е отписал Рено винаги си е патил :tongue

 

Относно Алонсо. Имайте предвид, че Ферари бяха там заради Алонсо. Колата им е в пъти по-слаба от на РедБул..... Ако не беше той, едва ли щяха да сънуват титла тая сезон. Не го оплювайте толкова. Постъпката към Петров обаче беше наистина тъпа.

В пъти по-слаба ....не е била, но скоростта в една обиколка и липсваше и то бая.

Алонсо не изправи Петров защото колата е била настроена за съвсем друг вид състезание - (дефанзивно)...за това и нямаше висока скорост. Това са думи на Марк Жене...не са мои.

 

http://www.formula1.com/results/season/2010/841/6807/fastest_laps.html - наблегнете на времето на Кубица и Хамилтън. Сетете се и кой с какви гуми е бил и се сетете колко ОЩЕ ПО-БЪРЗ беше Хамилтън, когато и Кубица беше със старите си гуми и пак НЯМАШЕ изрепварване. Тумора във Ф1 трябва да бъде отстранен, ама някой не го устройва

 

http://www.fia.com/en-GB/mediacentre/f1_media/Documents/abd-race-history.pdf - ето я причината за бокса на Алонсо...Наистина гумите са почнали да се разпадат....ебаси каръка

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ест, че нито Фетел, нито Уебър заслужават да са шампиони.

А кой я залужаваше повече от двамата? Пилотът който ако не го подпрат от бокса не може да задмине партньора ли си?

 

Нещо култово което прочетох вчера:

 

Vitaly, Fernando is faster than you. Can you confirm that you understood that message.

lol.gif

 

 

Нещо много конспирации ти се въртят в главата. Факт е обаче колко обиколки Алонсо не успя да задмине Петров. В състезание в което трябва да е пред конкурентите си бил с дефанзивни настройки на колата. Да бе да... Чудят се как да се оправдаят за провала.

Link to comment
Share on other sites

А кой я залужаваше повече от двамата? Пилотът който ако не го подпрат от бокса не може да задмине партньора ли си?

 

Нещо култово което прочетох вчера:

 

Vitaly, Fernando is faster than you. Can you confirm that you understood that message.

lol.gif

 

 

Нещо много конспирации ти се въртят в главата. Факт е обаче колко обиколки Алонсо не успя да задмине Петров. В състезание в което трябва да е пред конкурентите си бил с дефанзивни настройки на колата. Да бе да... Чудят се как да се оправдаят за провала.

А знаеш ли кой мотор беше в колата на Алонсо - тоя от Монца...Там където 74 или 76% от обиколката газта е в ДЪНО. Аз съм склонен да повярвам на Жене. А и на спийд трапа не видях Алонсо да е в топ8(поправи ме ако греша ;).

Айде кажи как така най-бързата кола на грида...не опита дори лъжлив опит за изпреварване срещу никой. Изключая пускането на Алгерсуари спрямо Уебър.

И да. Алонсо беше по-бърз от Петров дори със скопената кола...Нещо чудно ли е това?

5 победи с НЕ най-бързата кола...освен да не е заслужил Алонсо да е шампион.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Сигурно Фетел му е избирал двигателя за състезанието...

Като беше с по - бърза кола защо не успя цяло състезание да изпревари Петров?

 

Момчето си направи 10 първи места в квалификациите и 5 победи. На Фернандо класирането му изглежда по друг начин. Да не говорим за заповедите от бокса. Жеста накрая към Петров как ще го коментираш?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...