Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Още едно такова мъжко каране и куреца им е в кърпа вързан.

По - добре отколкото да се изложат пред всички. Показателно е и каква им е точковата разлика със Ферари...

Link to comment
Share on other sites

По - добре отколкото да се изложат пред всички. Показателно е и каква им е точковата разлика със Ферари...

 

Показателна е и разликата в титлите.

Link to comment
Share on other sites

По - добре отколкото да се изложат пред всички. Показателно е и каква им е точковата разлика със Ферари...

РБР силно НЕ искаха титлите. С глупостите и чупливата си кола. Тия анонимници обаче е по-добре от сиФите плюнки. Забелязахте ли, че като им спря калитарщината и....те секнаха ама яко. Дори с НОВИ гуми и СК да ги събере...пак изостанаха на 15 сек. Ако правилно помня двигателя на Алонсо трябваше да е на много километри, накрая явно беше запазил по-добре гумите, но и състезанието свърши. Стискаме палци за Абу Даби. Там обаче ако ситуацията е същата кълнящите се, че НЯМА да има заповеди от бокса - ще ги използват :(

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Показателна е и разликата в титлите.

Старата слава няма да донесе нови титли. Трябва упорита работа и добри идеи.

 

РБР силно НЕ искаха титлите. С глупостите и чупливата си кола. Тия анонимници обаче е по-добре от сиФите плюнки. Забелязахте ли, че като им спря калитарщината и....те секнаха ама яко. Дори с НОВИ гуми и СК да ги събере...пак изостанаха на 15 сек. Ако правилно помня двигателя на Алонсо трябваше да е на много километри, накрая явно беше запазил по-добре гумите, но и състезанието свърши. Стискаме палци за Абу Даби. Там обаче ако ситуацията е същата кълнящите се, че НЯМА да има заповеди от бокса - ще ги използват :(

Честно да ти кажа до последно очаквах Фетел да пусне Уебър пред себе си. Ще видим какво ще се получи. Напомня ми на финалното състезания от преди няколко години когато Кими стана шампион.

Link to comment
Share on other sites

Старата слава няма да донесе нови титли. Трябва упорита работа и добри идеи.

 

 

Честно да ти кажа до последно очаквах Фетел да пусне Уебър пред себе си. Ще видим какво ще се получи. Напомня ми на финалното състезания от преди няколко години когато Кими стана шампион.

 

Ето за това са пълни тъпаци. 15 точки разлика...само чудо му е нужно на Фетел...а Сега ако си бяха разменили местата Уебър щеше да е водач...Е добре, че НЕ стана. Дано това да им изяде главите

Link to comment
Share on other sites

Такъв тип отношение към спорта е настина за съжаление, ходи гледай "А" група ;)

НЕ ми казвай какво да гледам....щото историята помни шампионите....или Германия беше грешка...как мислиш? Грешка беше Турция, Бахрейн, Австралия, Кореа, Валенсия, Спа....да продължавам ли? РБР спчелиха титлата с клизма макар доминиращия болид, който имаха. Ей до тва води тоя инкубатор, в който е Ф1 - някви анонимници да печелят, а отбор като Уилямс да е на ръба на фалита след тоя сезон

 

Кога двама съотборника са се изпреаварили чисто....помниш ли? А сега се замисли и за адски еднаквите коли

 

Ще се накефя Алонсо да спечели заради смяна на позицията си с Фелипе....ей заради такива моралисти кат вас...

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Абе ти сериозно ли считаш за правилно това? Едно е единия пилот да трябва да подкрепи другия ама при шанс за титлата и на 2мата какво точно мислиш му е ок на това да се "пускат"?

 

А Алонсо и аз му пожелавам това, та да се нареди в редичката на най-жалките шампиони - редом до Бътън и Луис. Да си бере срама там където му е мястото.

 

Тук не говорим за морал за самия морал и просто да се плюе. Имаме 2ма пилоти невъобразимо по-бързи от цялата решетка, двама пилоти делени от пренебрежими разлики в квалификации и състезания.

Това което ти искаш не е спорт, нито е интересно.

Не е от никакво значение какво е ставало - това не го прави правилно, всички много добре знаем какво става с такива хора и как тези петна си седят завинаги в кариерите им (без оглед как се казват и за кой отбор са карали).

 

Ние като зрители само ще губим от такива решения, винаги е било така.

 

_______________

 

Да не рече някой, че съм за Фетел - напротив, искрено желая Уебър да спечели, защото е един от последните пилоти от типа си. Но не разбирам защо в края на сезона трябва да има желание от феновете да има заповеди от бокса.

 

А и честита титла при конструкторите на феновете на RedBull.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Титла с Ферари и сТрам? Ти чуваш ли се кво говориш. Дори на Резила му се вдигнаха акциите след титлата си през 07-ма...май не си наясно какво е да си СШ във Ф1 с Ферари ;) Познай в кой отбор му се е приискало на Луис да кара ;).

Мен ме интересуват титли. Грам не ме еня дали на фена му е интересно. Печелят ли Ферари - интересно ми е. Никой друг отбор не ме интересува. Какъв е що е и т.н

Реален шанс....реалния шанс е НЕзавършване на Алонсо и Уебър....или много кофти късмет за тях....ще видим

 

Адски бързи бяха само в Унгария...иначе битката за титлата нямаше да дойде до последното състезание....Понеже нямах звук като гледах....я кажи какво направи Уебър със своя мотор? :blush:

 

На Хорнер и Матешиц им трябват 2 титли...едната я взеха, но другата все още под въпрос

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересуват титли. Грам не ме еня дали на фена му е интересно. Печелят ли Ферари - интересно ми е. Никой друг отбор не ме интересува. Какъв е що е и т.н

Сбъркал си спорта. За теб е най - добре да гледаш Ferrari Challenge. Така ще си сигурен, че на финала Ферари ще са първи.

 

май не си наясно какво е да си СШ във Ф1 с Ферари

Същото какво и със всеки друг отбор.

 

 

Така като ти чета мненията май си забравил какво значи думата спорт.

Link to comment
Share on other sites

Сбъркал си спорта. За теб е най - добре да гледаш Ferrari Challenge. Така ще си сигурен, че на финала Ферари ще са първи.

 

Същото какво и със всеки друг отбор.

 

Така като ти чета мненията май си забравил какво значи думата спорт.

 

греда ;) и това е ясно и на малките деца..... ;)

аз не съм светец да се кефя на всеки отбор ....на грида има 1 отбор и пълнеж ;)

 

Villeneuve later remarked that: "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari

Говорим за бащата, а не за сина

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Като погледна статистиката за последните 30 години виждам други неща...

 

Виж я последните 60 :)..... О чудо....имаме само 1 отбор от началото на Ф1 до сега...печелил и в Льо Ман и т.н и т.н и т.н :)

Link to comment
Share on other sites

Виж я последните 60 xmas.gif..... О чудо....имаме само 1 отбор от началото на Ф1 до сега...печелил и в Льо Ман и т.н и т.н и т.н xmas.gif

Само не разбирам как стартата слава ще донесе нови титли? Миналата година пак Ред Бул бяха претенденти за титлата. Тази година я взеха. Доста голям прогрес показват последните години. Не са само те обаче. Конкуренцията не спи. Ще видим догодина как ще се развият нещата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...