Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я да видим какво става, когато аз взема да си избирам секции от Тенчевия абслоютно безсмислен монолог:

.

Та за какво я постна тази абсолютно безсмислена статия не разбрах? Напук на хейтърите, както и на многото неприятности, които не му позволиха отрано да се радва, Себастиан Фетел си е абсолютно заслужено световен шампион за 2010. beer.gif

Само, че тва което аз съм подчертал са ФАКТИ, а това което ти подчерта са РАЗМИСЛИ на Тенчев, разлика намираш ли в това...Дирижирането на цял един сезон никога няма да ми отпадне като идея...

Link to comment
Share on other sites

Един "ВЕЛИК" отбор го няма вече на картата на Ф1. Рено се продаде. Вече има Лотус-Рено ГП. Да им е честито на феновете на РЕНО.

Link to comment
Share on other sites

Само, че тва което аз съм подчертал са ФАКТИ, а това което ти подчерта са РАЗМИСЛИ на Тенчев, разлика намираш ли в това...Дирижирането на цял един сезон никога няма да ми отпадне като идея...

 

Не само не са никакви факти, а са някакви предположения, които са със стойност на пиянски лафове на маса. Факти има в съжденията на Тенчев. Иначе ти си свободен да ползваш фантазията си както пожелаеш. По тая логика примерно може да се фантазира, че цял сезон Фетел е бил саботиран. Все е фантастика.

 

Един "ВЕЛИК" отбор го няма вече на картата на Ф1. Рено се продаде. Вече има Лотус-Рено ГП. Да им е честито на феновете на РЕНО.

 

Алеле мале - Жоре, някакви коментари? biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Алеле мале - Жоре, някакви коментари? biggrin1.gif

 

Като четох тая новина в един сайт днес щях да се побъркам. Пълни тикви, ама явно Рено барнаха някви мангизи от тая работа.

 

Ще сменям отбора, ще викаме за Ред Бул догодина, това остана.

 

Иначе сега назрява скандал за името Лотус. Лотус Рено Тим е фирмен отбор докато таз годишният Лотус държат само името и става една :laughing:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Като четох тая новина в един сайт днес щях да се побъркам. Пълни тикви, ама явно Рено барнаха някви мангизи от тая работа.

 

Ще сменям отбора, ще викаме за Ред Бул догодина, това остана.

 

Иначе сега назрява скандал за името Лотус. Лотус Рено Тим е фирмен отбор докато таз годишният Лотус държат само името и става една :laughing:

Да не е само като барването на Хонда :)

Link to comment
Share on other sites

Да не е само като барването на Хонда :)

 

Хонда сами се отказаха заради кризата, докато Рено си продадоха дяловете.

Link to comment
Share on other sites

Хонда сами се отказаха заради кризата, докато Рено си продадоха дяловете.

мда...ама не ми пречи да се майтапя с идващия и отиващия си пълнеж на грида :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че е безсмислено да налитаме на феновете на Рено по тоя случай, тъй като никой не е застрахован от подобни събития в бъдещето. Много по-сериозна причина бяха разкритията около нагласената катастрофа отколкото това.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че е безсмислено да налитаме на феновете на Рено по тоя случай, тъй като никой не е застрахован от подобни събития в бъдещето. Много по-сериозна причина бяха разкритията около нагласената катастрофа отколкото това.

 

Както казах и на друго място. Сополив и плодовид афро-американец да им се падне на цялото семейство Пикет за....ханука. Щото сега Левис нямаше да има титла и сиФата суша щеше да още по-огромна.

 

Отборите идват и си отиват. Ферари си остава :)

Link to comment
Share on other sites

Стефчееееее, знам те че правиш вуду магии на всичко де що не е червено laughing.gif

 

Ама да не дойде ден някой си да купи Ферари, че тогава ще те питам. Пак казвам - това са не толкова спортни, колкото финансови операции. Много колоси са падали по света - така че нека не злобеем излишно - все пак сме фенове на спорта Ф1 като такъв, не на конгломератите.

Link to comment
Share on other sites

Мен хич не ме касае кой на кого е собственост, дреме ми да не гледам пак простотии. Поне колкото този сезон да е интересен следващия. Щото този сезон беше най-добрия в последните 3-4 години за мен.

Стига да има интересни състезания могат да сменят отборите, двигателите, мацките държащи чадърите и каквото им дойде още на ум, важното е да е оспорвана формулата.

Link to comment
Share on other sites

Стефчееееее, знам те че правиш вуду магии на всичко де що не е червено laughing.gif

 

Ама да не дойде ден някой си да купи Ферари, че тогава ще те питам. Пак казвам - това са не толкова спортни, колкото финансови операции. Много колоси са падали по света - така че нека не злобеем излишно - все пак сме фенове на спорта Ф1 като такъв, не на конгломератите.

 

Дори и да го купи, надали ще смени името. Това е легенда, а тия фенове дето сега ми ги защитаваш и които се изпокриха като мишки, допреди 2-3 години ми обесняваха, че ферари и шумахер не били нищо.

Link to comment
Share on other sites

Стефчееееее, знам те че правиш вуду магии на всичко де що не е червено laughing.gif

 

Ама да не дойде ден някой си да купи Ферари, че тогава ще те питам. Пак казвам - това са не толкова спортни, колкото финансови операции. Много колоси са падали по света - така че нека не злобеем излишно - все пак сме фенове на спорта Ф1 като такъв, не на конгломератите.

 

Те и сега Ферари не са самостоятелни. И от бая време не са...ама тифозите са си уникални :) :). Aз не мога да си представя как ония сиви мизерни лъжци и крадци имат фенове и с какви очи техните фенове коментират ФЕРАРИ :blush:

 

Дори и да го купи, надали ще смени името. Това е легенда, а тия фенове дето сега ми ги защитаваш и които се изпокриха като мишки, допреди 2-3 години ми обесняваха, че ферари и шумахер не били нищо.

Те и сега го твърдят(тъкмо ебавката е по-сладка) :D. Нищо, че Ферари не са печели само група Б във ВРЦ :) Не, че не са имали кола за там де :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Нещо гледам, че ги няма тия високопарни думи като велик отбор с традиция, заклети фенове на Рено и т.н.

 

Уча се от Фераристите/Шумахеристите, иначе няма да оцелея :rolleyes:

 

 

Стефчееееее, знам те че правиш вуду магии на всичко де що не е червено laughing.gif

 

Ама да не дойде ден някой си да купи Ферари, че тогава ще те питам. Пак казвам - това са не толкова спортни, колкото финансови операции. Много колоси са падали по света - така че нека не злобеем излишно - все пак сме фенове на спорта Ф1 като такъв, не на конгломератите.

 

Именно, да внимават някой какво си пожелават. Годините си вървят и след време колелото се завървта. Няма да се учудя след години някой да купи името на Ферари за Формула 1.

 

 

Дребния кви фенове са се крили? На Макларън ли?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

60 години не е станало...дано още поне 10 по 60 да НЕ се случи.

 

А иначе все ми е едно дали отбора се казва Рено, Лотус-Рено...Тийм Лотус Рено ГП... поредния дошъл, който ще си иде след няколко години :D

 

Ако сложат "световния двигател" дано Лука извади тима Гран При ;)

 

и до като пиша това....1.6 литра 4 цилиндъра, 12000 оборота, турбо, 5 двигателя на сезон от 2013...скоро ще подписаваме смъртната присъда на Ф1 ;(

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

и до като пиша това....1.6 литра 4 цилиндъра, 12000 оборота, турбо, 5 двигателя на сезон от 2013...скоро ще подписаваме смъртната присъда на Ф1 ;(

 

Жоро: Дам, вече официално е така. Спокойно Чефо след 5 6 години ще дойдат и до твоя клас. Започвай със слагането на турбо:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

GP2 -> V8 4 литра мотор. Ф1 -> 1.6 турбо 4 цилиндъра. Fuck FUEL ECONOMY. Много добре им е ясно, че шосейно Ферари с 1.6 мотор няма да има. Както и нищо освен спирачките от Ф1 не може да се използва в шосеен автомобил щото 599 GTB HY-KERS струва само 100 бона в евро отгоре заради батериите. Ай сиктир от глупости.

 

На всичкото отгоре трябва да карат по 4, 5 състезания и квалификации с тия двигатели. Смятай на края на живота ква разхода ще е. Изпреварвания ли? От къде...щото всеки ще пази техниката. Кой знае кво ще измислят и за скоростите.

Сглобяването на напълно нов мотор не е никак евтинийка. А и за да е толкова здрав ще глътне още повече пари от колкото ако са 20 мотора за 20 състезания...образно казано.

 

R.I.P F1. Дано зретелския интерес, продажбите на артикули и на билети спадне с над 50 %, за да се върнат правилата от 2006-та, поне за двигателите.

 

Кой беше казал...изкочи ми от акъла, че правенето на двигател да издържа за 2 състезания е коствало повече кинти от колкото ако са си карали с 1 двигател за 1 състезание,

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Нека погребем Ф1 с този клип. Който трябва да бъде пуснат на всички тим шефове, на двигателисти, на аеродинамици, на Бърни и цялата му клика искаща само пари:

http://www.youtube.com/watch?v=kre35Pct0yA

 

Признавам си, че мислих, че двигателя във Ферарито е турбо, а той атмосферка....

 

Ще видим дали от 2013 ще има турбо, но дори и да има...все тая. Пак са им ограничени и оборотите на едно и също число за всички....ужас

 

Баща и син...единия има само 6 победи, другия е СШ...но сина е ебаси клоуна.(Жил и Жак)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

FIA не иска това. FIA иска безопасна, предвидима за тях, нископлатена (за влизане в нея), технологично безмислена ФОРМУЛА 1.

 

На Бърни, с топли пожелания за остра хемороидна криза (изблик) съчетано с близко познанство с кон.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Руснака остава до Кубица, а за Нико Хукленберг още няма кокпит. Не знам какво видяха в него щом дори трагедията Бруно Сена не беше толкова зле колкото Петров.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...