Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не... никакъв пилот-титла не е визиран. Става въпрос, че ако само се гони крайния резултат без какъвто и да е оглед правилата на играта или способите... че с какво е по-различно това от "спорта" у нас?

Link to comment
Share on other sites

искрено желая Уебър да спечели, защото е един от последните пилоти от типа си

Така де... В близките 17 000 години едва ли ще се намери по-голям тъпанар от него... Който да повтори тъпотиите от Турция, Валенсия и Корея...

Link to comment
Share on other sites

Не... никакъв пилот-титла не е визиран. Става въпрос, че ако само се гони крайния резултат без какъвто и да е оглед правилата на играта или способите... че с какво е по-различно това от "спорта" у нас?

Не ми се иска да става, но ако Фетел води пред Уебър и Алонсо...какво мислиш ще стане? Дано не става де щото Хорнер пяна му излизаше от устата да говори за равнопоставеност, а сега да го видя ;)

Най-добре ще е Германия номер 2...с или без смяна на позициите :) :blush:

Link to comment
Share on other sites

Нека всички честитим преполовяването на 3-тата петилетка БЕЗ титла за отбора, който ДОКАЗАХА, че са крадци и лъжци в рамките на 2 години. :)

Честито..още много петилетка така :D

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да похваля РедБул. Скоро не бяхме виждали такова нешо и скоро няма и да видим май. Устискаха до края и дори да загубят ще е с достойнство.

 

Така де... В близките 17 000 години едва ли ще се намери по-голям тъпанар от него... Който да повтори тъпотиите от Турция, Валенсия и Корея...

 

Фантоме, моля моля, ама в Турция баш Фетел направи голямата простотия. Никой друг. Никога няма да се съглася, че Уебър е виновен.

 

Относно Ферари, ако Алонсо не беше дошъл да не казвам коя дупка на кавала щяха да са. То и Шумахер е най-великият ама го виждаме сега къде и всички дето бяха Фенове на Шумахер ся не го и поглеждат....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Първо искам да похваля РедБул. Скоро не бяхме виждали такова нешо и скоро няма и да видим май. Устискаха до края и дори да загубят ще е с достойнство.

 

 

 

Фантоме, моля моля, ама в Турция баш Фетел направи голямата простотия. Никой друг. Никога няма да се съглася, че Уебър е виновен.

 

Относно Ферари, ако Алонсо не беше дошъл да не казвам коя дупка на кавала щяха да са. То и Шумахер е най-великият ама го виждаме сега къде и всички дето бяха Фенове на Шумахер ся не го и поглеждат....

 

Няма такова нещо като красива загуба и лоша победа....Има шампиони и победени. РБР победиха всички като отбор.

Красивите загуби са само за утеха и нищо повече. Аз от сезон 05 помня само победата в САЩ. На никоя друга писта без ф1.ком няма да се сетя кой е спечелил ;)

И как Фетел я направи тая простотия като вече беше стъпал в тревата ли? Уебър не мръдна и мм(благодарен съм му, за което)...щото пилотската титла още не е решена ;)

Тва да не мръднеш когато съотборника ти те прескача...става само в Мкл в САЩ през 06-та и Уилямс от времето на Ралф и Монти. Клоунииии :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Относно Ферари, ако Алонсо не беше дошъл да не казвам коя дупка на кавала щяха да са. То и Шумахер е най-великият ама го виждаме сега къде и всички дето бяха Фенове на Шумахер ся не го и поглеждат....

Добре че го спомена. Тези дни исках да коментирам точно него. Само на мен ли ми прави впечатление, че започна да влиза във форма? В последните състезания винаги е в челото на класирането. Не е на подиум все още но показва доста прогрес. Остава само да има подходяща кола догодина...

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми че се шегуваш. Шумахер няма кола в момента. Иначе като махнем Алонсо, друг няма кой да му се опъне, колкото и хейтърите да псуват. Бътън знае хахахаха.

Link to comment
Share on other sites

- е тва е за Хост. Специален поздрав. Да наблегне на телеметрията в началото, после може да види как са завършили Шумахер и Хил :). И за Раптор също :)

 

За това единия е 7 кратен, а другия....кой по дяволите е другия?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Фантоме, моля моля, ама в Турция баш Фетел направи голямата простотия. Никой друг. Никога няма да се съглася, че Уебър е виновен.

Първо ще те помоля да престанеш с глупавите квалификации. Мерси.

Второ. Виж това:

71155a9aadfc4529.jpg

 

Айде... Разбрах, че съм сляп. Кажи кой според теб е по-напред?

 

Относно Ферари, ако Алонсо не беше дошъл да не казвам коя дупка на кавала щяха да са. То и Шумахер е най-великият ама го виждаме сега къде и всички дето бяха Фенове на Шумахер ся не го и поглеждат....

Тук също имам няколко въпроса...

 

- Искаш да кажеш, че Ферари са там в момента само защото Алонсо кара за тях?

- Защо през 2008 и 2009 Рено не бяха в борбата за титлата, щом Алонсо кара за тях?

- Кои фенове не го поглеждат?

Link to comment
Share on other sites

Първо ще те помоля да престанеш с глупавите квалификации. Мерси.

Второ. Виж това:

71155a9aadfc4529.jpg

 

Айде... Разбрах, че съм сляп. Кажи кой според теб е по-напред?

 

 

Тук също имам няколко въпроса...

 

- Искаш да кажеш, че Ферари са там в момента само защото Алонсо кара за тях?

- Защо през 2008 и 2009 Рено не бяха в борбата за титлата, щом Алонсо кара за тях?

- Кои фенове не го поглеждат?

 

 

Що да спра с квалификациите? Аз никога не съм се крил, който е искал се е запознал с мен. За теб немога да кажа подобно нещо - факт.

 

Кой се натискаше да се прави на мъж?

За Фетел и Уебър не ми пука кой е по-напред. Фетел не трябваше да се натиска, като иска да го минава и Уебър няма що да му прави път и да се дърпа. Фетел би трябвало да си знае габаритите на колата, ама явно от много надувки ги е забравил.

 

- Алонсо докара пак спонсори.

- Рено показаха с Алонсо какво правят. Не бяха в борбата за титлата, но и с тоя бюджет, който имаха тогава едва ли гониха тая цел. Ама с Алонсо си личеше как върви колата. Рено не пръскат наляво и надясно пари без причина и после да ги купи Фиат......

- Всичките му фенове не го поглеждат. 90% дето сте сега "Фераристи" бяха Шумахеристи. Ама нали трябва да се правим на слепци, така е по-лесно да кажем сега "Вива Ферари".

Link to comment
Share on other sites

Ако бях шумахерист...щях да оправдая Шуми в Канада 2010..помниш ли? Или нямаше да се радвам за това, че го наказаха в Монако...да ама не. Шумахер е КОНКУРЕНТ. С 1-та ли 2-те ли там колкото са точки от наказанието, когато Алонсо проспа рестарта сега води с 8 точки пред Уебър. Ферари(като тим) са по-големи дори от Шумахер.

 

Много хубави моменти ни е дал...Алонсо е на светелинни години от тия моменти. Веднага в главата ми изкачат двете Сузуки 98-ма и 00-та. И на двете съм плакал....Алонсо все още не може да ме трогне така, но стискам палци той да е СШ за сезон 2010 защото "язди" "най-породистия кон" ;)

 

И на края...Единия е 41 годишен 7 кратен СШ и има повече победи САМО ЗА ФЕРАРИ от колкото 4-мата претенденти за титлата през целия период, за който се състезават....АМИН ;)

 

Що да спра с квалификациите? Аз никога не съм се крил, който е искал се е запознал с мен. За теб немога да кажа подобно нещо - факт.

 

Кой се натискаше да се прави на мъж?

За Фетел и Уебър не ми пука кой е по-напред. Фетел не трябваше да се натиска, като иска да го минава и Уебър няма що да му прави път и да се дърпа. Фетел би трябвало да си знае габаритите на колата, ама явно от много надувки ги е забравил.

 

- Алонсо докара пак спонсори.

- Рено показаха с Алонсо какво правят. Не бяха в борбата за титлата, но и с тоя бюджет, който имаха тогава едва ли гониха тая цел. Ама с Алонсо си личеше как върви колата. Рено не пръскат наляво и надясно пари без причина и после да ги купи Фиат......

- Всичките му фенове не го поглеждат. 90% дето сте сега "Фераристи" бяха Шумахеристи. Ама нали трябва да се правим на слепци, така е по-лесно да кажем сега "Вива Ферари".

 

А трябва да ти пука защото Уебър има по-добър поглед над ситуацията понеже е от зад....2-та квадратни см огледалце не дават хубава видимост. Уебър можеше да мръдне 10 санта...10 санта и един от тях двамата ВЕЧЕ щеше да е шампион. Само, че той е талпа. Направи същото и с Фелипе в Малайзия, но Бразилица го прескочи тогава

Link to comment
Share on other sites

Според мене са окей и Уебър и Фетел. Само така да карат момчетата. Неделя пак да се нахакат един в друг даже. Като са бездарници, аз какво да направя. Шампион не се става само с кола. Иска се екип, иска се дух, искат се много работи. Ред бул ги нямат, съжалявам. Имат един пикльо за пилот и един дето е депресиран че го броят за втори пилот. Еми не става така. И мене ме устройва тая работа. Ако и циганина продължи да се маа по мантинелите още по-яко. Щото от него няма по нареден СШ. Не е имало и никога може би няма да има. Така че нека си върви латино сапунката в Редбул и Макларън още да се опитват да си пробутат печката напред, пък плюйте по Ферари няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Що да спра с квалификациите? Аз никога не съм се крил, който е искал се е запознал с мен. За теб немога да кажа подобно нещо - факт.

Това че не си ми особено симпатичен, не означава че се крия от теб или когото и да е било.

Успех със запознанствата btw.

 

Кой се натискаше да се прави на мъж?

 

- Алонсо докара пак спонсори.

- Рено показаха с Алонсо какво правят. Не бяха в борбата за титлата, но и с тоя бюджет, който имаха тогава едва ли гониха тая цел. Ама с Алонсо си личеше как върви колата. Рено не пръскат наляво и надясно пари без причина и после да ги купи Фиат......

- Всичките му фенове не го поглеждат. 90% дето сте сега "Фераристи" бяха Шумахеристи. Ама нали трябва да се правим на слепци, така е по-лесно да кажем сега "Вива Ферари".

Във Ф1 всички са мъже... Разликата е че едните се състезават (СФ) другите "просто си карат" (МУ) по техни си думи.

 

 

- И? Спонсорите правят колата? Защо не го закара в Рено?

- Хм. Браун с много по-малък бюджет спечелиха и двете титли...

- Кофти е че Шумахер напусна Ферари. Факт. Но никой не е вечен. Ферари са били във Ф1 преди Лауда, Шумахер, Алонсо, уверявам те - там ще са и след тях.

 

За Фетел и Уебър не ми пука кой е по-напред.

На теб не ти пука, но си има спортен правилник, който гласи, че пилотът по-назад, трябва да остави място на този който е по-напред.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Fernando Alonso has an eight-point advantage on his side for Ferrari, with 246 to Mark Webber’s 238 and Sebastian Vettel’s 231. And with Mateschitz saying Red Bull will not resort to team orders and that he would rather see his drivers finish second in the title race than be anything but sporting, the scene is set for them to go against each other mano a mano. Lewis Hamilton is the fourth contender, for McLaren, and has the slimmest chance of them all.

 

Ей тва е много хубава лъжа. Аз не познавам човек, който да харесва и да предпочете загуба...еле пък като става дума за титла :)

Link to comment
Share on other sites

А Алонсо и аз му пожелавам това, та да се нареди в редичката на най-жалките шампиони - редом до Бътън и Луис. Да си бере срама там където му е мястото.

 

 

Такова нещо няма как да с получи по никой начин. Ако Алонсо стане шампион тази година ще си е чиста проба героизъм в комбинация с огромен късмет. Така или иначе кара мъжки и заслужено е в челото. За разлика от дървения си съотборник.

 

Така де... В близките 17 000 години едва ли ще се намери по-голям тъпанар от него... Който да повтори тъпотиите от Турция, Валенсия и Корея...

 

На това жалко визуално подобие на Т800 никога няма да му простя онзи сблъсък... Проклел съм го за цял живот с най-тежки клетви.

 

Нека всички честитим преполовяването на 3-тата петилетка БЕЗ титла за отбора, който ДОКАЗАХА, че са крадци и лъжци в рамките на 2 години. :)

Честито..още много петилетка така :D

 

 

Включвам се към това пожелание. Също така дано все долни мизерници да карат при тях като в момента.

 

Фантоме, моля моля, ама в Турция баш Фетел направи голямата простотия. Никой друг. Никога няма да се съглася, че Уебър е виновен.

 

Относно Ферари, ако Алонсо не беше дошъл да не казвам коя дупка на кавала щяха да са. То и Шумахер е най-великият ама го виждаме сега къде и всички дето бяха Фенове на Шумахер ся не го и поглеждат....

 

Жоро, някакви глупости ти се мотат из главата ми се струва... Но вече достатъчно дъвкахме този случай когато се случи, та да не се повтаряме.

 

Кажи ми че се шегуваш. Шумахер няма кола в момента. Иначе като махнем Алонсо, друг няма кой да му се опъне, колкото и хейтърите да псуват. Бътън знае хахахаха.

 

Айде маааалко по-полекичка така...

 

Шампион не се става само с кола. Иска се екип, иска се дух, искат се много работи. Ред бул ги нямат, съжалявам. Имат един пикльо за пилот и един дето е депресиран че го броят за втори пилот. Еми не става така. И мене ме устройва тая работа.

 

 

Фетел е отличен пилот, но му липсва опит - това сме го говорили много пъти вече. Ако погледнем изтеклия шампионат той е абсолютен шампион тази година. Ако не бяха му попречили глупави повреди, някакви измислени правила за някакви дължини, както и оня австралийски простак (който никой не брои за втори пилот) - отдавна щеше да си пие питието на спокойствие. За съжаление освен всичко споменато по-горе понякога се иска и малко късмет. В тази зона оня боклук Циганина го обявявам смело за Калитар на сезон 2010. Мисля че няма състезание през годината да не е дръпнал 1-2 места напред от нищото...

 

--------------------------------

 

Да не пропусна да спомена, че въпреки поредицата "недоразумения" успяхме да направим прилично събиране за Бразилия и се получи отлично. Много смях, бири и т.н.

 

--------------------------------

 

Сега най-важното:

 

Предстои закриването на Сезон 2010. Както ни е ясно на всички от Булфорум Ф1 тийм безусловно е подобаващото събиране по случая. Припомням си в момента отличното събиране по случай откриването на сезона и смятам, че е редно ПОНЕ да го повторим с идеална цел да го подобрим laughing.gif

 

В този ред на мисли очаквам да получа информация за присъстващите. Както и откриването, закриването ще е у дома, освен ако групата не превиши драстично максималната възможна бройка присъстващи. Очаквам информация по въпроса най-късно до утре вечер, за да можем да се организираме както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Такова нещо няма как да с получи по никой начин. Ако Алонсо стане шампион тази година ще си е чиста проба героизъм в комбинация с огромен късмет. Така или иначе кара мъжки и заслужено е в челото. За разлика от дървения си съотборник.

 

 

 

На това жалко визуално подобие на Т800 никога няма да му простя онзи сблъсък... Проклел съм го за цял живот с най-тежки клетви.

 

 

 

 

Включвам се към това пожелание. Също така дано все долни мизерници да карат при тях като в момента.

 

 

 

Жоро, някакви глупости ти се мотат из главата ми се струва... Но вече достатъчно дъвкахме този случай когато се случи, та да не се повтаряме.

 

 

 

Айде маааалко по-полекичка така...

 

 

 

 

Фетел е отличен пилот, но му липсва опит - това сме го говорили много пъти вече. Ако погледнем изтеклия шампионат той е абсолютен шампион тази година. Ако не бяха му попречили глупави повреди, някакви измислени правила за някакви дължини, както и оня австралийски простак (който никой не брои за втори пилот) - отдавна щеше да си пие питието на спокойствие. За съжаление освен всичко споменато по-горе понякога се иска и малко късмет. В тази зона оня боклук Циганина го обявявам смело за Калитар на сезон 2010. Мисля че няма състезание през годината да не е дръпнал 1-2 места напред от нищото...

 

--------------------------------

 

Да не пропусна да спомена, че въпреки поредицата "недоразумения" успяхме да направим прилично събиране за Бразилия и се получи отлично. Много смях, бири и т.н.

 

--------------------------------

 

Сега най-важното:

 

Предстои закриването на Сезон 2010. Както ни е ясно на всички от Булфорум Ф1 тийм безусловно е подобаващото събиране по случая. Припомням си в момента отличното събиране по случай откриването на сезона и смятам, че е редно ПОНЕ да го повторим с идеална цел да го подобрим laughing.gif

 

В този ред на мисли очаквам да получа информация за присъстващите. Както и откриването, закриването ще е у дома, освен ако групата не превиши драстично максималната възможна бройка присъстващи. Очаквам информация по въпроса най-късно до утре вечер, за да можем да се организираме както трябва.

 

Ти толкова не си в час, че даже няма да прочета всичкото дето си писал.

 

Иване, Редбул на 100% няма да са шампиони тая година.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да мога да присъствам.

Да снимате на DON_CHEFO реакцията когато някой от Ред Бул-ите стане световен шампион.

не се знае....

 

 

аз ако съм в града ще дойда...но това ще го разбера утре .

 

Извикайте едно мощно FORZA FERRARI...и да го турим задружно на куукита ли са муукита ли са :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ти толкова не си в час, че даже няма да прочета всичкото дето си писал.

 

Това ми го казва човекът, който заяви че Маса ще е шампион тази година laughing.gif

 

не се знае....

 

 

аз ако съм в града ще дойда...но това ще го разбера утре .

 

Стефчо, само се опитай да ми отсъстваш на закриването и не знам какво ще те правя devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...