Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Спокойно! Ще кълнем Циганина пред пловдивската плазма. Продължавам да очаквам бройката присъстващи! Не се мотайте! Трябва да се напазарува и т.н. В момента очаквам кег бира.

Link to comment
Share on other sites

Пари ок ама ракия няма да разнасям из половин България, вервай ми ;)

 

 

Който не носи ракия, носи 2 пъти повече пари laughing.gif

 

Виждам изключително интересни намаления от 30% на свинския врат в Пикадили devil.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не се скатавам, просто изчзаквах, но колкото и да ми се иска да затворим сезона подобаващо, няма да мога да пресъствам

Link to comment
Share on other sites

Защо confused.gif

 

------------------------------

 

Значи твърдо ще сме у дома при това положение. Групово идващите да се организират какво и откъде ще пазаруват. Днес в късните часове и аз ще съм на пазар, така че бих могъл да взема разни неща по желание на групата. След това ви правя един куверт от 20 лева и готово laughing.gif. С бира сме заредени - снощи вече й се наслаждавах. Да му мислят пиющите спиртни напитки как ще се спасяват. Очаквам коментари.

 

Нека определим и начален час на събирането!

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми г-да мързеливци! В момента е 22.15 и едва смогвам да си налея първата бира за днес. Изпотрепах се да обикалям Пикадили и Метро и да влача стока. Имаме 3 килограма вратни пържоли с кост, утре Галински ще донесе още 2кг врат без кост. За съжаление количествата в Пикадили са отнесени. Дотук съм раздал към 60 кожи за мръвка и безалкохолно. Салати не съм купувал. Бидейки зверски уморен след малко отивам да начуквам и мариновам Стоката.

 

Тъй като ми минава през главата да удвоя куверта само заради болката в копитцата ми, налагам следната схема на действие:

 

1. Утре към 13.00 очаквам да пристигне първата група тиквеници а.к.а белачите на картофи laughing.gif

 

2. Пиющите спирт да предвидят закупуване и обработка на зарзават, ако държат да има салати (могат да си купят и готови).

 

-----------------------------------------

 

Като цяло от 13.00 нататък всички са добре дошли. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако има желаеши за Ракия да свиркат. Имам количества, мога да донеса, аз съм от бирената партия.

 

Относно мръвките казвайте какво да правим. Пари ли да нося или да пращам жената на магазина? Аз до към 13 13:30 съм селянин така, че ще се изсипен към 14 и нещо...

 

П.П. В нашия магазин имам около 50 кила картофи. Ако ще пържем свиркайте да взема.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Бира и картофи при мен има. За това грижи няма. Няма единствено салати за ракията. Мръвката както вече казах е уредена. 23,15 - започвам да начуквам Стокатъа и да я подреждам на етажи с кромид и подправки tounge.gif

 

 

Ако някой пътьом открие евтин кашкавал може да вземе, за да го топим под камъка и да си поливаме пържолите с него!

 

КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРАВИ ЦИГАНИНА ВТОРИ?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Бира и картофи при мен има. За това грижи няма. Няма единствено салати за ракията. Мръвката както вече казах е уредена. 23,15 - започвам да начуквам Стокатъа и да я подреждам на етажи с кромид и подправки tounge.gif

 

 

Ако някой пътьом открие евтин кашкавал може да вземе, за да го топим под камъка и да си поливаме пържолите с него!

 

КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРАВИ ЦИГАНИНА ВТОРИ?!?!?!?

От сектата ще ме анатемосат, но...жалко, че не спечели квала - Левис ;)(колкото повече откраднати точки от двата Ред Була...толкова по-добре). Видя се, че пистата им пасва...Алонсо е с двигател каран в Монца...това + предпазливост може да оправдае резултата...

 

Фетел, Уебър и Алонсо тръгват от чистата страна, а това на писта като тази дето се ползва един път в годината + пясъка....е много добре :)

Link to comment
Share on other sites

Ако има желаеши за Ракия да свиркат. Имам количества, мога да донеса, аз съм от бирената партия.

 

Относно мръвките казвайте какво да правим. Пари ли да нося или да пращам жената на магазина? Аз до към 13 13:30 съм селянин така, че ще се изсипен към 14 и нещо...

 

П.П. В нашия магазин имам около 50 кила картофи. Ако ще пържем свиркайте да взема.

 

Ще пратиш жена ти до магазина да мъкне тежките торби, ама друг път!

 

Аз съм за това всеки да си носи по нещо и да си го направим заедно.

Link to comment
Share on other sites

Всеки е свободен да си взема, каквато си поиска мръвка,никой няма да му се разсърди. Аз поне не помня да не сме успяли да си издем яденето. За салатите от нас имате 2кг руска, а също и бутилка гроздова "На вуйчо".

 

Утре Хамилтън шампион и на следващото събиране бира за всеки!!!

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...