Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Жоро: Тея "пилоти" са гати лигльовците....... Само Хамилтън става явно.....

Link to comment
Share on other sites

Жоро: Тея "пилоти" са гати лигльовците....... Само Хамилтън става явно.....

Иди карай ти на нова писта с вода + пясък. От креслото вкъщи е много лесно.

 

Грам не исках да вали...ама грам

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Tи кво като почне да вали и спираш да караш ли? Или все едно не е валяло едно време. Пълни капути са тея.....:angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

А тея Булсатком да им ги таковам.....Ся спря и ТВ7....

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Галя, спри да говориш глупости. Пистата бе невъзможна за каране.

 

В момента продължително поздравявам на всички отговорници от Булсатком майките и сестрите!

Link to comment
Share on other sites

Не е Галя, а съм аз. И да пълни капути са и не е толкова невъзможно за каране.

Link to comment
Share on other sites

Да им дадат по един Мергел и да вземат да се състезават със СК-то и без тва само Майлендър днес кара.

Link to comment
Share on other sites

Tи кво като почне да вали и спираш да караш ли? Или все едно не е валяло едно време. Пълни капути са тея.....:angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

А тея Булсатком да им ги таковам.....Ся спря и ТВ7....

Не сравнявай Ф1 с мойта кола. На старт-финала е ТЪМНОООО...

Да ядат лайна сиви и сини...УМРЯХ ОТ КЕФФФ

Като ви казвам да не бързате да давате титлииииии ахахахахах

 

Галя, спри да говориш глупости. Пистата бе невъзможна за каране.

 

В момента продължително поздравявам на всички отговорници от Булсатком майките и сестрите!

Кво стана с РБР...ВИжте пистата.....нека да не бях прав :)

ФОРЦА ФЕРАРИ ОРА Е СЕМПРЕ

 

Да им дадат по един Мергел и да вземат да се състезават със СК-то и без тва само Майлендър днес кара.

Бътънннн МУАХАХААХАХАХХА....пумпал...пионка...тъпак...Да знаете, че помня всяка думичка за Маса и сега ще е трудно да си фен на Бътън и Мкл и РБР :D

 

:cry

РБР имат повече повреди от всички остнали и упорите НЕ искат титлите. Идеално...Идеално...Малко късмет още....

Фетел е в ГРЕШНИЯ тим просто

Link to comment
Share on other sites

Ибаси състезанието, ибаси змиътъ!

 

Това от най-досадното състезание просто се превърна в най-великото за сезона. Изкривих се от чакане и отлагане и сейфти карове, ама си заслужаваше. Колите накрая приличаха на рали автомобили с тая кал :Д.

Link to comment
Share on other sites

Галя : Аз съм си фенка на Бътън, каквото и да става.

 

Той вярно днес му изяде главата, но по-важно е, че ФЕТЕЛ я изяде по-голяма. Нека му.

Най-много заслужава да грабне титлата Алонсо, след това Уебър.

 

Иначе добро състезание за Хамчо, ама недостатъчно...

Link to comment
Share on other sites

Отвратителен късмет днес. Нямам думи просто... Жалко наистина. Заради тия глупости Фетел вместо вече да си пие питието като шампион, сега ще трябва да се бори докрая. Ако поредната повреда е била пак в двигателя окончателно ще намразя Рено. Благодарние на Булстаком не можахме да видим какво е станало с Уебър. Не че ми дреме, ама пак дръпнаха Циганина напред по тоя начин. angry1.gif

 

Добро представяне на Кубица днес предвид условията. Другото ми момче Кубаяши пък майсторски избегна лош удар и влезе в точките.

 

В тая връзка на тоя кретен Сутляша какво му стана днес? Вярно че беше атрактивно това каране, но в един момент стана безрасъдно! Освен че се осра, сега ще отнесе и наказание.

 

Много жалко за Витали - пак лош късмет...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Фетел в случая нямаше вина, че му е калпав двигателя. А Сутил и атрактивно каране в едно изречение - моля!? :Д Завъртя се 4 пъти, излезе n на брой пъти от пистата, при едно от излизанията дори не видя, че пред него има завой, при последното му излизане по идентичен начин се държа. Момчето, имам чувството, че днес караше все едно играе F1 2010.

Определено голям пилот е, още в началото на кариерата си прави добро впечатление, ама днес кара просто отвратително.

Link to comment
Share on other sites

Отвратителен късмет днес....

Определно много често ползваш думата късмет..късмет за тоя, късмет за ония...това не е тото :)

Link to comment
Share on other sites

Ще направят циганина шампион отново... cry.gif

 

Споко - няма да успеят. Но е факт, че тоя мангал маса точки спечели чисто калитарски тая година! angry1.gif

 

Определено голям пилот е, още в началото на кариерата си прави добро впечатление, ама днес кара просто отвратително.

 

Кара отлично момчето, за разлика от оня позьор Маса, но силно се надцени в един момент и се увлече... Още малко и можеше да му стигне рекорда по завъртания. laughing.gif

 

Определно много често ползваш думата късмет..късмет за тоя, късмет за ония...това не е тото

 

Сериозно? А тая повреда как се нарича според тебе???

Link to comment
Share on other sites

Ще направят циганина шампион отново... :cry

В паралелен Свят... ;). Ред Була е много по-бърз от Мкл. Ако няма отпадания до края.... ;)

 

Фетел в случая нямаше вина, че му е калпав двигателя. А Сутил и атрактивно каране в едно изречение - моля!? :Д Завъртя се 4 пъти, излезе n на брой пъти от пистата, при едно от излизанията дори не видя, че пред него има завой, при последното му излизане по идентичен начин се държа. Момчето, имам чувството, че днес караше все едно играе F1 2010.

Определено голям пилот е, още в началото на кариерата си прави добро впечатление, ама днес кара просто отвратително.

може наистина да не е мотора...ще видим. струва ми се, че и да е мотор ще го замаскират

 

Споко - няма да успеят. Но е факт, че тоя мангал маса точки спечели чисто калитарски тая година! angry1.gif

 

 

 

Кара отлично момчето, за разлика от оня позьор Маса, но силно се надцени в един момент и се увлече... Още малко и можеше да му стигне рекорда по завъртания. laughing.gif

 

 

 

Сериозно? А тая повреда как се нарича според тебе???

Маса е ТРЕТИ. туй то

Link to comment
Share on other sites

Сериозно? А тая повреда как се нарича според тебе???

 

Процента из опциите "кофти кола" и "неправилна експлоатация" лично за мен клони към безхаберието на Фетел. Сам си върни лентата от началото на миналия сезон до сега и брой колко пъти се чупи колата на Фетел и колко на Уебер. Не говорим, като времена, а като издръжливост на техниката, а тя е абсолютно една и съща и в двамата...

 

От телевизора виждаме искри и ти разбра каква е повредата? И тя е 100% в колата?

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Браво Алонсо. Направи великолепно състезание. Това е пилот да бие със слаба кола. Със силна всеки може дори дръжките Бътън и Маса.

 

 

Бътънннн МУАХАХААХАХАХХА....пумпал...пионка...тъпак...Да знаете, че помня всяка думичка за Маса и сега ще е трудно да си фен на Бътън и Мкл и РБР :D

 

 

РБР имат повече повреди от всички остнали и упорите НЕ искат титлите. Идеално...Идеално...Малко късмет още....

Фетел е в ГРЕШНИЯ тим просто

 

Помни помни, аз години си казвам, че Маса е Балък и продължава да си е такъв.

 

Фетел ще го сънуваш във Ферари през крив макарон в близките години. Да не се връщам и аз назад 2007-ма когато ти и Евил-а в майките си се кълняхте, че Алонсо никога няма да бъде във Ферари....То бива фенщина ама понякога трябва да се гледа обективно.

 

 

Отвратителен късмет днес. Нямам думи просто... Жалко наистина. Заради тия глупости Фетел вместо вече да си пие питието като шампион, сега ще трябва да се бори докрая. Ако поредната повреда е била пак в двигателя окончателно ще намразя Рено. Благодарние на Булстаком не можахме да видим какво е станало с Уебър. Не че ми дреме, ама пак дръпнаха Циганина напред по тоя начин. angry1.gif

 

Добро представяне на Кубица днес предвид условията. Другото ми момче Кубаяши пък майсторски избегна лош удар и влезе в точките.

 

В тая връзка на тоя кретен Сутляша какво му стана днес? Вярно че беше атрактивно това каране, но в един момент стана безрасъдно! Освен че се осра, сега ще отнесе и наказание.

 

Много жалко за Витали - пак лош късмет...

 

 

 

На крива ракета, космоса и пречи Видене. Как Рено карат с тоя мотор и не се чупи, а то се гърми в ръцете на Фетел? Даже Уебър имаше и резервен въпреки, че водеше в шампионата. Пък и не се знае дали е мотора проблемен, както го набедиха преди време, а беше дефектна свещ.

 

Иначе Петров пак се изложи...Можи ли все така.

 

А Кубица кво ще кажеш Стефчо и днес ли му бяха нови гумите та ги натискаше? Това че се лъзгаха пред него и му правиха път си е тяхен проблем.

 

 

П.П. А Нюи винаги е правил бързи булиди, но със съмнителна здравина. Спомняте си летящите гуми на Макларън нали? Ред Бул -а като гледам не се различава по тея параграфи, като негово творение.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ферарито Жоре е слабо само във вашите мечти ;). Единствено РБР е мааалко по-бърз.

Кубици, Мубици...грам не съм ги гледал. Мен ме интересуват само двата червени болида. Дори не знам къде завърши Кубица. Впрочем след 4-тото място грам не знам кой как и кого и не ми пука ;)

 

Ще ви напомня, че Алонсо използва последния си нов мотор на Монца. Поправете ме ако греша. С Интермедиите определно Ферарито беше най-бързо като Луис и Алонсо си играеха на котка и мишка. След отпадането на Уебър - провикнах се...помислих си. ИМА БОГ. След разпаднатия дифузьор и мотор на Фетел вече бях пред еякулация....викане, крякане, поклон пред календар на Ферари...Беше БИБЛЕЙСКА КАРТИНКА.

И на края. Докато УЖ Алонсо имаше прегрети интермедии, то Луис ги прегря яко и за 3, 4 обиколки изостана на 15 секунди. Жалко само, че и Фелипе прегря своите гуми.

Сутляши, мутляши, Кобаяшиии...видяхме ги до един.

 

Ако пистите се редуват само Монако, Хунгароринг и Япония...то да - РБР са страшилище. Само, че още след първия кръг се знаеше, че на тия писти газираните ще са страшилища заради перфектната си аеродинамика.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

За Ферарито не съм казал, че е слабо. Определено обаче със сигурност отстъпва на РБР, а на места и на Макларън. Сега е напред заради Алонсо, който така плюехте едно време.

 

А за мотора на Алонсо чукай на дърво, че има още 2 старта, а там битката ще е жестока. Фетел няма повече мотори, така че в Бразилия ще е 100% 10 места на зад, в компанията на Сутляша и Буеми заради наказанията им от днес.

Link to comment
Share on other sites

За Ферарито не съм казал, че е слабо. Определено обаче със сигурност отстъпва на РБР, а на места и на Макларън. Сега е напред заради Алонсо, който така плюехте едно време.

 

А за мотора на Алонсо чукай на дърво, че има още 2 старта, а там битката ще е жестока. Фетел няма повече мотори, така че в Бразилия ще е 100% 10 места на зад, в компанията на Сутляша и Буеми заради наказанията им от днес.

Никой няма повече нови мотори ;). Понеже не съм прочел и не знам дали мотора стана на малки моторчета....Фетел има стари двигатели. Правилото е за наказание ако ползва 9 и повече мотора. Иначе Алонсо до сега да беше наказван 2 пъти. Ще му сложат двигателя от Унгария (на Фетел) да речем или който те преценят. Аз поне така разбирам правилото за двигателите.

Ферарито цял сезон НЕ Е калпаво. Калпав им беше късмета. В момента, в който птичето спря да каца на рамото на Макларън...резултатите са на лице ;) Яд ме е само, че Фелипе не се справи с проблема с гумите цял сезон.

За двигателите на Алонсо съм напалил 1 декар тамян :)

 

Но наистина най-бързата кола е тази на РБР. Но не и пилотите им, нито здравината им :)

Ако разгледаме ситуацията чисто теоретично. При два абсолютно сухи и нормални уикенда...то Ферари и Мкл ще имат предимство защото Алонсо и Хамилтън са в битката. Докато в РБР ще му ядат главата заради така наречената равнопоставеност ;)

И тука е момента да ви видя какво пак мислите за смяната на местата в ГЕРМАНИЯ и беше ли редна ТЯ

 

Felipe няма слабо каране в Бразилия. А дано там успее да помогне още повече на Алонсо с кражба на точки от другите

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Така е правилото за двигателите. Няма проблем да се вземе двигател ползван преди това. Или ако е бил с някакъв лек проблем да го оправят и да го сложат пак.

 

Ако има 2 сухи Уикенда, да не казвам голяма дума ама Ред Булите ще полетят пак. Друг е въпроса, че те са царе на оакването пък и често Фетел допуска и грешки така, че няма невъзможни неща.

 

Ще се радам или Алонсо или Уебър да са С.Ш. Те заслужават най-много според мен.

 

П.П. Сутляща и Буеми били наказани 5 места само. Аз бях прочел, че 10...

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...