Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Тва е на кабел... а за такива като ELySiuM предлагам вечер достъп през TeamViewer да тестват в speedtest и да си пуснат някой торент от бг тракер.

Link to comment
Share on other sites

а за такива като ELySiuM предлагам вечер достъп през TeamViewer да тестват в speedtest и да си пуснат някой торент от бг тракер.

Той много добре знае за какво иде реч, но тъй като е имал някакви проблеми при включването си (не го е огряло с две думи) сега сипе хули в тази тема.

За да видиш каква противиречива личност е, може да прочетеш този пост:

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=104514&view=findpost&p=1495517045

От друга страна е нормално всички да се нахвърлят срещу най-добрия. Чисто българска черта.

Мен пък не ме вълнуват мнения на хора които не са клиенти на Мегалан. Някой да тръгне да ме убеждава в нещо на което съм клиент и ползвам а той само си мисли или чувал, че някой казал на някого, който пък го чул от еди къде си... звучи несериозно.

 

Та, добре дошъл в булфорум :)

Link to comment
Share on other sites

Ходи се прегледай докато е време. Колко хора трябва да ти кажат, че си злобно човече. Те един път те пратиха за банани ама изчезна базата данни. Същата причина поради която се получи и "противоречивият" ми пост, ама явно паметта ти е доста избирателна :D. wifi, колкото искаш конекции предлагай, това не променя факта, че си рекламен бот. Мтел са най-големите, спор няма, затова последната година изгубиха 15% пазарен дял. Пожелавам им все така да вървят.

Link to comment
Share on other sites

Мтел са най-големите, спор няма, затова последната година изгубиха 15% пазарен дял.

 

Когато има нормална конкуренция така става. Ако най-големите въпреки конкуренцията продължават да си увеличават пазарния дял това говори само за едно - конкуренцията е ултра зле. А пазарен дял може да се губи дори когато клиентите се увеличават, просто защото се разработва пазар.

 

Аз до тук от MTel оплаквания нямам. Виж от топлофикация примерно или по-скоро малоумната "счетоводна" фирма Бруната, която съставя сметките по слух, защото идват да замерват уредите 2 пъти в годината. А е така защото съседите ми решиха че не им се дава по 5лв на месец и предпочитат да се работи по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Когато има нормална конкуренция така става. Ако най-големите въпреки конкуренцията продължават да си увеличават пазарния дял това говори само за едно - конкуренцията е ултра зле. А пазарен дял може да се губи дори когато клиентите се увеличават, просто защото се разработва пазар.

 

Аз до тук от MTel оплаквания нямам. Виж от топлофикация примерно или по-скоро малоумната "счетоводна" фирма Бруната, която съставя сметките по слух, защото идват да замерват уредите 2 пъти в годината. А е така защото съседите ми решиха че не им се дава по 5лв на месец и предпочитат да се работи по този начин.

 

Конкуренция друг път.Те се "ос*аха" с едногодишното внедряване, което щеше да продължи 1 месец.От там изгубиха 1 камара корпоративни клиенти.Другия път пак да ползват индийски програмисти.

Същотата ще стане и с интернета, ако не направят някакви промени.Пуснаха промоция, закачиха 30 човека и надуха цените, типично по Ментелски.Няма нормален човек, който да плати толкова пари за тези скорости.

Link to comment
Share on other sites

Та, добре дошъл в булфорум :)

 

Предишната ти месечна почивка, прекъсната от краша, изглежда някак не е имала ефект в положителна посока. Или пък се правиш на разсеян относно получаването й и си мислиш, че съм забравил за случая? Следващият ти рекламен лозунг ще бъде възнаграден с перманентна почивка от Булфорум. Та, ако ти се остава тук, КРАЙНО време е да се поправиш.

Link to comment
Share on other sites

ElySiuM, пиши к`во стана, отърва ли се от договорът за услуга която не получаваш? Може нещо да съм пропуснал, но нямам спомен да съм чел как се развиха нещата на финала. То и аз се бях им звънял, даже бяха решили да идват ( по време на промоцията), но искаха да пуснат оптиката през каналната мрежа на БТК вътре във сградата и това беше проблемът в „нашият” вход, това съседите няма да го разрешат никога. Та си останах извън групата на богопомазаните.

Link to comment
Share on other sites

@l0vable браво моя комп ще грамне ако почне да сваля с такава скорост :bgrin:

 

Aз предлагам да спрем да обращаме внимания на човека който е искал да си купи мляко но обаче е влезнал в месарския магазин и после се оплаква, че видишли там няма мляко. Нека всички да сме ботове на мегалан НЕКА. :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Аз съм им клиент от 7 месеца ядове с тях нямам, нета е пушка нямам забележки към него. Малко ядове с телевизията имам но пък аз не я гледа :laughing1: (1 път на седмица за 1-2 мин се появяват пиксели но сега няма да издребняваме де :devil :devil ) та значи нямам ядове.

 

За промоцията на вдигане на скоростите и аз го видях това от няколко седмици. Но при мен странното е, че е през целия ден. Плащам за 50 а получавам 100. Независимо от къде свалям дали ще е българия или ще е някаде на вън :) ДОВОЛЕН :bgrin:

 

Я ми кажете от къде мога да си гледам онлайн телевизия с високо качество на картината като не броим ИП телевизията на мегалан.

Link to comment
Share on other sites

но искаха да пуснат оптиката през каналната мрежа на БТК вътре във сградата и това беше проблемът в „нашият” вход, това съседите няма да го разрешат никога. Та си останах извън групата на богопомазаните.

Това не зависи от желанието на съседите, нито от решенията на Общото събрание на собствениците. Предназначението на този канал е за комуникационни кабели и никой няма право да забрани да се ползва за тази цел. Друг е въпроса ако някой се опита да прекара вътре кабел за н.н., но случая не е такъв.

Съседите да си насочат вниманието към кабелите по фасадата на сградата защото именно те са незаконни а и мястото им не е там а точно в комуникационния канал.

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да заложиш пари на това твърдение? Трябва да си много зле да си фантазираш, че Мтел ще си прави реклама по форумите... "Мтел, ще придобие два кабелни оператора в България за 72 млн. евро... като покупката ще бъде финансирана с наличните свободни средства на компанията. Та тъй драми ми смехурко :lol:

 

Бан за една седмица. Гледай при следващото ти влизане да се държиш възпитано, а не като високопланински джентълмен живял сред козите.

Link to comment
Share on other sites

Крайно време беше някой да му тури бан на тоя @ELySiuM. Писнами даме наричат бот за това че съм доволен от услугата на мегалан.

 

Никой не ме посъвеетва обаче от къде мога да гледам телевизия през нета с HD :ninja:

 

@future бе то ти си прав че съседите немогат да забранят да минават кабелите. Но аз си имах големи разправии с тях. Особенно със съседа през чието мазе минават кабелите на БТК . Много нерви и разправии. Но след 2 седмици го гледам същия глупак стана клиен на Мегалан.

Link to comment
Share on other sites

Теб никой не те е нарекъл бот, ако не си разбрал - обръщах се към новорегистрираните с едничката цел реклама. Съгласи се, че едно постно видео без грам смислен общ коментар за услугата не е нищо друго освен спам. Ъптайма е много по-важен от скоростта, а дали ще сваля едно качествено mkv за 10, вместо за 5 минути, остава на заден план.

Link to comment
Share on other sites

Никой нищо не е трил. Имаше краш на форума преди няколко дни и някои мнения и теми изчезнаха. Нужно е било да се ползва бекъп няколко дни назад.

Спрете с тези конспирации...

Грешиш, Лъки :)

Имаше постнато едно клипче в ютуб мисля, което илюстрираше сваляне с 150 мегабита. И то е изтрито. Сега, друг въпрос е защо, най-вероятно е сметнато за някаква форма на реклама от модераторите. Преценили са, решили са - изтрили са го. Но, имаше. Няма никаква конспирация :)

Link to comment
Share on other sites

Грешиш, Лъки :)

Имаше постнато едно клипче в ютуб мисля, което илюстрираше сваляне с 150 мегабита. И то е изтрито. Сега, друг въпрос е защо, най-вероятно е сметнато за някаква форма на реклама от модераторите. Преценили са, решили са - изтрили са го. Но, имаше. Няма никаква конспирация :)

 

Изтрили са дръжки. Точно тогава се беше омазала базата. Това, че вие влизате веднъж на седмица та не сте забелязали е ваш проблем.

Link to comment
Share on other sites

Изтрили са дръжки.

Не само изтрих ами и им подарих по един бан(ан). 2 поредни дни се регистрират потребители и първото им мнение е колко велик бил доставчика...

 

Темата е приключена. Всички бъдещи мнения относно тези изпълнения ще се трият.

Налага се поради поредното мнение на нов потребител...

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой от работещите в Мегалан да ми обясни тази простотия

 

8c142f8a10a5740e.PNG 893e3e04bf9f321c.PNG

 

 

Получавам смс от американски номер да ми напомни за сметката???

Може да ги питаш и сам:

Мегалан: 0800 20 400 (безплатен за всички мобилни и фиксирани мрежи)

И кое точно е простотия, че не става ясно? Нещо да си ощетен? Да ти се е влошила услугата? Нещо да си излъган? И от марс да дойде SMS-са... какво те бърка?

Link to comment
Share on other sites

Признавам, наистина съпортът на Мегалан е на високо ниво. Ако се оплачеш във форумът им, след няколко минути получаваш отговор. Но това да се оплачеш в обществен форум, и съпортът да ти отговори след 8 минути, надминава и най смелите ми очаквания за тази фирма. С оглед на това би било логично да кандидатстват в книгата на рекордите на Гинес.

Link to comment
Share on other sites

Признавам, наистина съпортът на Мегалан е на високо ниво. Ако се оплачеш във форумът им, след няколко минути получаваш отговор. Но това да се оплачеш в обществен форум, и съпортът да ти отговори след 8 минути, надминава и най смелите ми очаквания за тази фирма. С оглед на това би било логично да кандидатстват в книгата на рекордите на Гинес.

 

Не бе, той фючър не работи там, вервайте му :D

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой от работещите в Мегалан да ми обясни тази простотия

Получавам смс от американски номер да ми напомни за сметката???

Това не е чак такава простотия. Хората са си направили сметката и са преценили, че им излиза по-евтино да купят на едро еди колко си стотици или хиляди SMS-и до български номера. И те се изпращат от някъде си (в случая излиза, че са от американски номер). Не знам точно подробности, но явно по този начин по някави си причини им е по-удобно, отколкото да използват мрежата и услугите на компанията-майка.

 

Аз например съм получавал SMS-и от американски номер за промоции в Гладиатори в Кичука.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...