Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

12MB/s за 14,90 на месец? тези скорости реални ли са? ако някой се е възползвал от промоцията, би ли постнал няколко теста тук във форума, че съм любопитен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да с гигабитова ланка съм.

Видях къде е проблема, понеже ползвам бриджнат порт на онт у-вото за да си ползвам моя рутер ,затова не мога да вдигна повече от 100мбита, закачих едното пс директно за онт-то и нещата вече са други

1602096231.png 1602097128.png 1602098478.png 1602090743.png

не като при теб но пак е добре.

Явно ще мисля вариант да включвам и другата гигабитова ланка на компа и едната да е във вътрешната мрежа другата да ползва нет директно от онт у-вото.

 

 

:D

e510fc349d5dde1b.png

1627437431.png

Link to comment
Share on other sites

Какво ви притеснява да си сключите договора в магазин на М-Тел? И плащането може да става там и всичко друго

Link to comment
Share on other sites

Да. Това искам да кажа :)

Между другото имам няколко познати, които окабеляват. Казват, че изискванията и самия монтаж са на много високо ниво.

Което е похвално, а не като Визио и Булсат :D

Link to comment
Share on other sites

Какво ви притеснява да си сключите договора в магазин на М-Тел? И плащането може да става там и всичко друго

 

Притеснява ме, че тоя М-тел до нас са едни неоритентирани лелки, клонящи към баби направо, та незнам до колко може да се разчита на такива хора да ми разяснат каквото и да е...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

От днес имаме покритие в кв. Христо Ботев в карето заключено между улици – ул. Македония, бул. Александър Стамболийски, ул. Кукленско шосе, бул. Санкт Петербург и ул. Бачо Киро.

Link to comment
Share on other sites

От миналата седмица окабеляват и около мен, района на старите Слънчеви лъчи. Казаха, че след НГ ще могат да включват. Доста ударно се работи.

Link to comment
Share on other sites

От миналата седмица окабеляват и около мен, района на старите Слънчеви лъчи. Казаха, че след НГ ще могат да включват. Доста ударно се работи.

 

И аз съм там и ги гледам, че пред Девата окабеляват :)

Link to comment
Share on other sites

Чудесно,само трябва да внимаваш да не се овътриш наистина :laughing:

Все пак това са Мтел.Но сериозно-не е разумно дори да е привлекателна офертата да се сключват договори за повече от година.

Link to comment
Share on other sites

И аз бях скептично настроен ,преди 3 месеца като станах абонат , но сега вече съм убеден в професионалноста им, нямат нищо общо с Мтел като обслужване, нивото им е много високо , не съжалявам изобщо ,че подписах 2г договор

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че "купуването" на Мегалан от МТел е договорка между двете фирми.

Няма логика едната да купи другата и втората да си запази името.

Единственото, което за момента ми е странно е ниския ъплоуд. Наистина нямам обяснение как мога да поддържат около 400 мегабита даун, а в същото време да няма и 20 ъп.

Link to comment
Share on other sites

Оставете ги скептиците, като са толкова платежоспособни, да си плащат по-високата такса. Всичките кулбоксаджии в един глас повтарят само като мантра - "това е мтел, това е мтел". Лъки е много прав, името Мегалан си стои, от това, което чета хората са си запазили кадрите и професионализма, и най-важното - отношението към клиента.

Link to comment
Share on other sites

Ъп-а ви е голям проблем,а половината сте абонати на ЕКК с модеми,а скоростта ви на ъплоуд е не повече от 6 мегабита на най-високата тарифа....

Link to comment
Share on other sites

Всъщност са 40 мегабита във всички посоки, а несиметричността идва от технологията която ползват, но пък и който иска да прави домашен хостинг май може да задели малко повечко кеш за целта ;)

Честно казано съм повече от доволен.

А факта, че вкъщи влиза оптика която си върви все под земята ме прави още по-хепи... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...