Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

Новите ни пакети "Повече за теб":

 

За ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:

 

paket-poveche-za-teb.jpg

 

Искаш повече и го имаш.

 

С пакет "Повече за теб" получаваш всичко - тарифен план с до 1000 минути към всички мрежи в страната и чужбина, Светкавичен интернет за дома до 100 Mbps и Цифрова телевизия от Мтел с до 160 канала, заедно с устройство по твой избор.

 

Устройството по избор е едно от следните и се предоставя безплатно:

Sony Ericsson Xperia Arc S (4.2” дисплей 1.4 GHz процесор 8 MP камера Wi-Fi GPS)

HP 655 + подарък чанта (15.6” (39.6 см) Linux Suse Enterprise 11.0 AMD Dual Core E1-1200 1.4 GHz HDD 320GB, RAM 2GB AMD Radeon HD 7310M)

LCD Toshiba 32LV933 (32” (81.28 см)LCD екран Full HD, Резолюция 1920 Х 1080p HDMI, DVB-C, DVB-T)

 

Пакета включва цифрова телевизия Икономичен, Стандартен или Разширен пакет, интернет 50 или 100 мегабита и мобилен план със 100, 400 или 1000 национални минути и международни минути. Таксата за пакетите е 29.90, 59.90 или 99.90

 

За ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА:

 

paket-poveche-za-vas.jpg

 

месечна такса: 39.90

интернет 50 мегабита

мобилна услуга с 500 минути към национални и международни мрежи

безплатни разговори във фирмената група

 

Устройството по избор е едно от следните и се предоставя безплатно:

Sony Ericsson Xperia Arc S (4.2” дисплей 1.4 GHz процесор 8 MP камера Wi-Fi GPS)

HP 655 + подарък чанта (15.6” (39.6 см) Linux Suse Enterprise 11.0 AMD Dual Core E1-1200 1.4 GHz HDD 320GB, RAM 2GB AMD Radeon HD 7310M)

 

Повече информация mtel.bg, магазините на Мтел или *88 (0888 088 088 за абонати на друг оператор)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply
Новите ни пакети "Повече за теб":

 

Някой който се е възползвал от този пакет до момента да каже някакво мнение, че сериозно се замислям тези дни ако има останали бройки телевизори дали да не сключа договор.

Link to comment
Share on other sites

Е, не вярвам за 5 дни да им свършат телевизорите.

Поне за 2 месеца трябва да имат.

Наплив ще има и то главно заради телевизорите, според мен.

Телевизията никой няма да им я гледа, защото за 30лв. пакета е пълна скръб, пък нет+lcd си е оферта за тези пари.

Link to comment
Share on other sites

От предложението могат да се възползват настоящи абонати, които имат договор от поне една година с Мобилтел и през последните шест месеца достъпът им до мрежата не е ограничаван поради неплатени задължения. Нови клиенти, които не отговарят на това условие, могат да се възползват от предложението при заплащане на депозит за ползване на избраното устройство като гаранция за изпълнение в размер на 400 лв.
Link to comment
Share on other sites

Пропускате идеята на този депозит, който между другото след 12 месеца се връща на клиента. Идеята е да няма наплив от клиенти пред магазините, които да сключват договр за услугите заради устройство и след това да не плащат. Това важи само за някой, който не е абонат на Мтел. В един друг форум за мобилни услуги хората стигнаха до заключението, че офертата е таргетирана повече към настоящите мобилни абонати на Мтел и е първа стъпка към офертите, които мобилните оператори в Европа предлагат. И както един колега там напиша, това е пшървата оферта, не последната след ребрандирането. И въпреки ограниченията, не виждам друг оператор да предлага подобна оферта.

Link to comment
Share on other sites

@ zynth,

възможно ли е вместо пакет икономичен в офертата за 29,90 да се замени с пакет стандартен и как това би се отразило на цената.

 

Ха, знаех си, че ще има уловка. Просто нямаше как... :laughing: :laughing: :laughing:

И Виваком предлагат "изгодни" услуги и устройства за абонати които са минимум от 6 месеца/1 година техни клиенти, но никой не го прави на въпрос.

 

Мен например този депозит не ме вълнува защото съм лоялен клиент на М-тел от години и няма да го плащам, но ще се възползвам за да сключа договор за приятелката ми, т.е. ще сключа договор на мое име, но услугата ще я ползва тя, заедно с устройството което си избере.

Link to comment
Share on other sites

@ zynth,

възможно ли е вместо пакет икономичен в офертата за 29,90 да се замени с пакет стандартен и как това би се отразило на цената.

 

Тъй като вече не работя с частни клиенти не съм на 100% сигурен, но мисля, че е възможно единствено ако избереш някой от по-високите пакети, с което ще ти станат не само повече каналите, но и скоростта на нет-а и минутите от мобилната карта. За всеки случай звънни на *88 да не бъркам нещо

Link to comment
Share on other sites

 

И Виваком предлагат "изгодни" услуги и устройства за абонати които са минимум от 6 месеца/1 година техни клиенти, но никой не го прави на въпрос.

 

 

 

За офертите на Виваком за частни клиенти не знам, но няма оператор, който да иска депозит от 400лв. за каквото и да е.

И не знам кой луд ще даде 400лв. депозит на МТел, но няма да са много тези.

Link to comment
Share on other sites

За офертите на Виваком за частни клиенти не знам, но няма оператор, който да иска депозит от 400лв. за каквото и да е.

И не знам кой луд ще даде 400лв. депозит на МТел, но няма да са много тези.

Лъки, и ти да правиш подаръци за 650+ лева... и ти ще поискаш гаранция, нали? Освен това, това важи само за хора, които не са били никакви абонати на М-тел или са такива, които са им абонати за период по-малък от 1 година.

За такива като мен (лоялни абонати които си плащат сметките в срок с години наред) има дори отстъпки от месечните такси, които започват от 10%.

==========

 

Що се отнася до промени в плановете на трите услуги които се предлагат с настоящата промоция "Повече за теб", то промени не са възможни. Така, че и аз няма да се възползвам от текущата оферта защото, както казах и на оператора, пакет "икономичен" не струва нищо, т.е. все едно нямам телевизия.

От друга страна, предложението ми за повече гъвкавост при подобни оферти (ако някой иска да мине на друг план на някоя от услугите в даден пакет срещу съответното завишение в цената) ще се разгледа и ще се има в предвид в бъдеще (евентуално).

Link to comment
Share on other sites

Пропускате идеята на този депозит, който между другото след 12 месеца се връща на клиента. Идеята е да няма наплив от клиенти пред магазините, които да сключват договр за услугите заради устройство и след това да не плащат. Това важи само за някой, който не е абонат на Мтел. В един друг форум за мобилни услуги хората стигнаха до заключението, че офертата е таргетирана повече към настоящите мобилни абонати на Мтел и е първа стъпка към офертите, които мобилните оператори в Европа предлагат. И както един колега там напиша, това е пшървата оферта, не последната след ребрандирането. И въпреки ограниченията, не виждам друг оператор да предлага подобна оферта.

Ако това наистина беше целта, нямаше да е депозит, а предплащане за 1 година. Но с депозита е просто твърде грубо, хем ти взимат пари колкото за нов телевизор, хем плащаш една година такси по срочен договор... Кой ги мисли тия недоносчета... не ми е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Ха, знаех си, че ще има уловка. Просто нямаше как... :laughing: :laughing: :laughing:

Не случайно им викат Ментел. Винаги трябва да четеш ситният шрифт при тях. Винаги можеш да очакваш изненади.

Link to comment
Share on other sites

Ако това наистина беше целта, нямаше да е депозит, а предплащане за 1 година. Но с депозита е просто твърде грубо, хем ти взимат пари колкото за нов телевизор, хем плащаш една година такси по срочен договор... Кой ги мисли тия недоносчета... не ми е ясно.

Да ти дам едни 400 лева а ти да ми го дадеш този телевизор. И след една година да ми върнеш парите.

Остави си координати за връзка, та да врътнем веднага сделката. Ще ти намеря поне още 10-на кандидата.

От друга страна... 12 месеца по 29,90 си е точно 358,80 леФа на най-йоФтиния план :)

Стига сте злобели и спамили в тема, която не е на вашия оператор, нито пък имате намерение да му станете клиенти.

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво ,ама пак са си ментел , ходих в 2 офиса днес и ми казаха ,че не мога да се възползвам от промоцията тъй като вече ползвам фиксираната им услуга и ако искам трябва да е на друг адрес , супер ... ама аз живея на едно място не на 3!!! Значи хем да си нов абонат хем да не си ,бати политиката ,коя ли умна глава я мисли?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

M-Network - такъв интернет доставчик няма в БГ. Оправете си темата, че само заблуждавате потребителите mad.gif

в началото така щеше да се казва

ако желаят модераторите да коригират заглавието

аз вече съм далеч и от БГ и от Мтел:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Пред дилема съм да мина на M тел или на N3. Досега съм бил на Cooolbox.

Можете ли да ми кажете нещо повече за М-тела какво трябва да знам, че не мога да прочета 20 страници.

Благодаря ;)

Link to comment
Share on other sites

Накратко: Ментел си е Ментел - не си струва нервите и най-вече цената, която е най-дебелата възможна не само за Пловдив, а и страната.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Я да питам аз, ако има някой който да работи в Мтел... или да има вътрешна информация, дали се предвижда промоция на мобилния нет в близките 1-2 месеца и дали се предвижда увеличаване на минималната скорост на 128 килобита?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...